Şimdi Ara

2011 TEMMUZ MTV KAMPANYALARI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
34.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ödediğimize dair çıktı almak gerekir mi sizce arkadaşlar..

kimseye denk geldi mi hiç sorun trafik polisi kontrolünde veya muayene de..
  • Hemen hemen tüm polis araçlarında gerekli ekipman mevcut..Plakayı girdiği anda ekranda MTV dahil tüm bilgilleri görüyor zaten..evrak kontrolü yaptıklarını hiç sanmıyorum..Sadece ruhsat ve trafik sigorta poliçesine bakarlar diye biliyorum..
  • Ben world ile ödedim şu bosch daki araç kontrolü için bi evrak götürmeye gerek varmı acaba?
  • Gecikme faizi yemeden ödemek için bugün son gün mü ?. Yoksa geç mi kaldım ?.
  • ödeme 3 ağustosa uzatıldı yani henüz faiz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: refreshing

mtv yi maximum ile ödedim,

aracımı speedy den ücretsiz check-up yaptırıp ücretsiz lastiklere nitrojen bastırdım..

nasıldı hizmet memnun kaldın mı,ilgi alaka yeterli miydi?

sanırım cevap verilmemiş.

soruyu yinelesek speedy 'de ilgi alaka nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Axess ile ödemeye yapıyordum, ilk seferde tüm girişleri yaptım onayladım, ekran takıldı kaldı.Şimdi tekrar sorgulayıp ödemeye çalıştığımda da 'bu plaka için bankadan henüz olumlu ya da olumsuz cevap gelmemiş ödeme(ler) var, mükerrer ödeme oluşmaması için bir süre bekleyiniz' şeklinde uyarı ve bekleme süresini gösteriyor. Bekleme süresi dolunca da birşey olmuyor.
    Aynı şekilde uyarı ile karşılaşan oldu mu acaba?

Bugun duzelmis,odemeyi yapabildim..

4 gündür deniyorum, ekran her seferinde donuyor. Axess ile ödeme yapamadım.

• bana bonustan mesaj geldi geçemnlerde 250 tl harcayın 15 tl bonus kazanın diye. öyle olunca bonusla ödedim en azından 5 takasit ve 15 tl bonus kazanmış oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunizi

maliye ödeme süresini 3 ağustosa uzatmış ama banka kampanyaları uzamamış olabilir.

Kampanya bitiş tarihlerine dikkat edin. tek çekim ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Cardfinans 03 ağustosa uzatmış kampanyasını.. diğerlerinde bir bilgi yok henüz..

cuma vakıf world kartla ödeme yapamadım, müşteri hizmetlerini aradım sorun çözüldü ancak pzt.ödeme yapabilirsiniz dendi. MTV.nin son ödeme tarihinin de 3 Ağustosa uzadığı, 5 taksit kampanyasının da uzadığı söylendi...

• güzel haberler bakliyoruz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

arkadaslar kendi internet bankacılığınızya sayfasından yapsanıza ödemelerinizi. gib.gov.tr den neden ödüyosunuz?

ben garanti ile ödücem. ne diyosunuz? sonax fırsatı iyi midir?

Çünkü taksit avantajından öyle faydanalabiliyoruz. Bankanın sitesi direk oraya yönlendiriyor. Ancak o şekilde taksitlere bölüyorlar. Yanlışsa düzeltin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisatan

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

arkadaslar kendi internet bankacılığınızya sayfasından yapsanıza ödemelerinizi. gib.gov.tr den neden ödüyosunuz?

ben garanti ile ödücem. ne diyosunuz? sonax fırsatı iyi midir?

Çünkü taksit avantajından öyle faydanalabiliyoruz. Bankanın sitesi direk oraya yönlendiriyor. Ancak o şekilde taksitlere bölüyorlar. Yanlışsa düzeltin.

doğru,
    yalnız yarın son gün!..

• ben finansbanktan ödedim güncel işlemlere baktım 5 taksitte bölmüş.
  • Axess ile bir türlü ödeme yapılmıyor öyle takılıp kalıyor.
  • ben de bugün garanti internet bankacılığı ile ödedim ...
  • axess fish ile ödedim, herhangi bir sorun çıkmadı
  • Bugün ödeme yapacağımda taksit işini nasıl yapacam ödeme yerinde taksit çıkmıyor.
    maximum ve halkcard var. taksit işi nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Bugün ödeme yapacağımda taksit işini nasıl yapacam ödeme yerinde taksit çıkmıyor.
    maximum ve halkcard var. taksit işi nasıl oluyor?

Taksit işini banka hallediyor. Sizin bişey yapmanıza gerek yok
  • vakıfbank ın bankamatiklerin den kredi kartı ile ödesek yine 5 taksite böler mi acaba ? mutlaka gib.gov.tr den mi ödemek gerekli 5 taksit için ? acil cevap yazarsanız iyi olur az sonra vergiyi yatırmaya gideceğim de !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: netrex2

vakıfbank ın bankamatiklerin den kredi kartı ile ödesek yine 5 taksite böler mi acaba ? mutlaka gib.gov.tr den mi ödemek gerekli 5 taksit için ? acil cevap yazarsanız iyi olur az sonra vergiyi yatırmaya gideceğim de !!!

kampanya şartları detaylı olarak ilk sayfa ve vakifin kampanya ile ilgili sitesinde var diye düşünüyorum,incelemenizde fayda görüyorum ödeme yapmadan ônce
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.