Şimdi Ara

2010da Hüsran, 2011'de Yeniden Hazırlık, [FİNAL: 'İTÜ BİLGİSAYAR MÜH.'] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
21
Favori
25.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cwr

Guncelleyelim bi

Turkiye geneli sinavlarda, (aciklanmayanlarda puani fem puanmatikten hesapladim)

TODER : ygs1 459 puan (siralama 6100)
    Final Turkiye Geneli: ygs1 466 puan
    Guvender Turkiye Geneli: 460 puan

helal olsun okuldan 70 gelse 460 ın üstüne 530 yapıyor odtu ye giriyorsun tabi bu puanı alırsa vede ikinci bölümde de böyle bir puan alırsan.her sene düşüyor sıralama 3000 lerden 5500 lere geldi bu senede 7000 lere gelir.bu arada sana birşey soracam sene başından bu yana çalıştın ya sence en önemli şey neydi konuları öğrenmek mi yoksa konuları iyi bilip soru tiplerini bilmek yoksa konuları bilip çok soru çözüp yapamadıklarını öğrenmek mi?vede lys biyoloji yi ztv den indirdim birde lys fizik biyolojisinde çok az video vardı fiziktete ondan biarz fazlaydı kimya lys çok konu var ama fizik lys ve biyoloji lys nasıl zormu konu az duruyor.yazın onlara çalışacamda

• dostum her up edişinde odtü bilgisayar yazısını görüyorum.yavaş yavaş benide cezbetmiyor değil aslında.

umarım kazanırsın.

7 binlere düşeceğini sanmıyorum.bu kadarda düşmemeli artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelenbevili172hhc
    dostum her up edişinde odtü bilgisayar yazısını görüyorum.yavaş yavaş benide cezbetmiyor değil aslında.

umarım kazanırsın.

7 binlere düşeceğini sanmıyorum.bu kadarda düşmemeli artık.

Bu sene düsse de sonra yukselse

Bu arada finalin son denemesi her ne kadar asiri basit olsa da yapabildigim en yuksek neti yaptim 153 net sinavda 140 145 net arasi yeter bana

• Umarım hedeflerini gerçekleştirirsin..Benim hikayem daha trajik.Kazandığım zaman buna benzer bi yazı yazacağım
  • YGS sonrası olarak güncelledim
  • Ne diyim olm inşallah kazanırsın.
  • kullandığın kitapları ve çalşma şeklinden bahseder misiniz ?
  • Önümüzdeki sene için bana güzel bir örnek olmuş olacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman
    Önümüzdeki sene için bana güzel bir örnek olmuş olacaksın.

Aynen hocam
  • Denemeler tutarsız gidiyor örnek vermem gerekirse kimyayı bazen tamamını doğru yapıyorum bazen 5 6 y çıkıyor keza fizikte de öyle dengesiz netler var Genel olarak netler;

Mat 40 45
    Geo 20 23
    Fizik 24 26
    Kimya 25 26
    Biyo 20 24

Ortalama değerler bunlar. En son güvender Türkiye Geneli;

Mat 42d 7y (saçma sapan hatalar...)
    Geo 22d 7y

Şimdilik bu kadar, umarım daha fazla yükseltirim yoksa yan bastık diyebilirim
  • son 2 hafta çok sıkı bir çalışma yaparsan odtü olur sanırım:) sınavda dikkat hatası yapmazsan tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelenbevili172hhc -- 5 Haziran 2011; 22:56:34 >
  • netlerin hiç fena değil kardeş, tebrik ederim.

şaka maka konuyu görünce duygulandım lan, taa ağustostan kalma yazılarımız falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 6 Haziran 2011; 0:21:56 >
  • ya şu güvender sorularını nerden bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty35

netlerin hiç fena değil kardeş, tebrik ederim.

şaka maka konuyu görünce duygulandım lan, taa ağustostan kalma yazılarımız falan

Yeni liseli nesil bunları okuyup okuyup bizden ibret alacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 6 Haziran 2011; 0:48:57 >
  • sanırım bende seneye böyle bi konu açıcam gibimi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: halim68

kullandığınız kitapları ve çalşma şeklinizden bahseder misiniz ?
  • Vee ben yine b.ka sarmış durumdayım bari kimya gelse lan
  • Vay be.Valla seneye yapacaklarımı özetlemişsin.Bende İtü bilgisayar ya da inşaat istiyorum.Ama ben şimdiden başladım ygs çalışmaya.ygs de yakıcam ortalığı.Seneye yayarakta lysleri bitiricem.Bende 3 sene çok çalışmadım anadolu lisesinde olmama rağmen.Ama gene senin gibi,zor sınavlardan var bir temelimiz.

İnşallah istediğin yere girersin.Buraya yazmayı unutma.Okuyup gazı alıcam çünkü:)
  • Kullandığın yayınları sormuş arkadaşlar çalışma tarzını fakat cevap vermemişsin ben de merak ediyorum cevabını Başarılar bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1938

Kullandığın yayınları sormuş arkadaşlar çalışma tarzını fakat cevap vermemişsin ben de merak ediyorum cevabını Başarılar bu arada

Kbakmayın nete çok da giremiyorum bu tür şeyleri ayrıntılı yazmak lazım

Herkesin kendine özgü bir çalışma stili olmalı bence ya bizim sınıfta falan dıştan bakınca en umursamaz en vurdumduymaz tip benim mesela derste verilen soruları çözmeyen hocayı dinlemeyen vs Ama neye nasıl çalışçağını, kendi eksikliklerini bilince az çalışmayla çok şey başarılabiliyor (tabi bu demek değil ki az çalışarak yaptım hayır efem kapasitem yettiği kadar da baya çalıştım yani artistiğe gerek yok ) En önemli nokta bu

Çalışma kitaplarına gelince , özellikle ağır son sınıf konularında(ışık teorileri, organik vs) kesinlikle celal aydın yayınlarını tavsiye ederim bana çok faydası oldu Hatta diğer konularda dahi alabilirsiniz dar gelirliliğin alemi yok Bir de dershaneye gidiyorsanız sürekli sınav yapıyorlardır size tavsiyem faydası yoksa gitmeyin arkadaşım Evde konu çalışın o zamana emin olun daha iyi. Tepki gösterirlerse söyleyin böyle böyle diye olmadı çıkarın masaya vurun (elinizi tabi)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.