Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2010da Hüsran, 2011'de Yeniden Hazırlık, [FİNAL: 'İTÜ BİLGİSAYAR MÜH.']

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
250
Cevap
19
Favori
24.124
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> 2010da Hüsran, 2011'de Yeniden Hazırlık, [FİNAL: 'İTÜ BİLGİSAYAR MÜH.']
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3920 Mesaj
    okuyun ibret alın az
    |
    |
    6021 Mesaj
    Bu konuyu hatirlayan kaldi mi bilmiyorum ama tünelin ucu pek iyi bir yere cikmadi gencler Resmi olarak hala itu'de okuyorum 3 er 5 er ders vermekten bitmedi okul henüz ama 2.5 senedir oldukca iyi bir firmada guzel bir ucrete calisiyorum o yuzden cok da umrumda degil okul

Konuyu acma tarihime baktim tam 8 sene olmus, vay be o 8 senede neler geldi neler gecti, insan sasiriyor zamanin bu kadar hizli gecmesine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    14 Mesaj

hocam 30 soruda 7 yanlışa istemsizce tebessüm ettim.:). ben de sizin gibi 6k dayım ve x/y de y'nin 0 çıkmasını o anda düşünemediğimden veya buna benzer 4-5 tane sorudan bin ikibin kişi oynadı. bizim lysmiz artık 80 soru. artık sizin kadar şanslı değiliz.:) ya mükemmel olmalısın ya hiç anlayacağınız...
    |
    |
    cwr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam konuyu açtığınız tarih ilkokulu bitirdiğim tarihe geliyor. Bu sene de sınava ben hazırlanıyorum. Yaşlanıyorsunuz
    |
    |
    cwr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1029 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Bu konuyu hatirlayan kaldi mi bilmiyorum ama tünelin ucu pek iyi bir yere cikmadi gencler Resmi olarak hala itu'de okuyorum 3 er 5 er ders vermekten bitmedi okul henüz ama 2.5 senedir oldukca iyi bir firmada guzel bir ucrete calisiyorum o yuzden cok da umrumda degil okul

Konuyu acma tarihime baktim tam 8 sene olmus, vay be o 8 senede neler geldi neler gecti, insan sasiriyor zamanin bu kadar hizli gecmesine
    Nedir hocam ücret? Ben de muhtemelen şu an aynı stratejiyi izliyorum mezuniyet yaşım 25 olacak gibi duruyor bu sene Java Developer olarak part-time işe başladım. Sizin alan ve maaş nedir acaba?
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.

• Çavuş
    78 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Konuyu unutmadık ben de halen okumaya devam ediyorum :)
    |
    |

• Teğmen
    153 Mesaj
    Good old days hocam. İtü ve ODTÜ bilgisayar aldı başını yürüdü. İlk 2k ile falan alıyor ODTÜ. Sınav zaten %20 30 şans olmuş o kadar konudan 14 soru geliyor. Fen de ikişer yanlış yapsan unutuyorsun. Aah ah hayırlısı. Bilgisayar hayal ettiğiniz gibi oldu mu hocam? Pişmanlık var mı Tıp yazsaydım falan diye :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen öyle. Eskiden ne güzelmiş 30 soru sadece geometri geliyor of off. Simdi dörtgenler 1 üçgenler 1 sacma sapan soru.. 20 sorulu lys coğrafya vardi millet çöllerin isimlerini ezberlerdi hangisi kyk hangisi gyk simdi 5 soru hava durumu ile iklim farkı ne fln düzeyinde :( eskiden cok iyiydi off of
    |
    |
    muhammed2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

Aynen öyle. Eskiden ne güzelmiş 30 soru sadece geometri geliyor of off. Simdi dörtgenler 1 üçgenler 1 sacma sapan soru.. 20 sorulu lys coğrafya vardi millet çöllerin isimlerini ezberlerdi hangisi kyk hangisi gyk simdi 5 soru hava durumu ile iklim farkı ne fln düzeyinde :( eskiden cok iyiydi off of
    hocam tm yine iyi ya obp düşük olsa bile mf den çok daha az atıyor yerleştirmede. mf de hem obp çok atıyor hem de fende 1-2 hata yerine 3-5 hata yaptığınızda odtü itü hayal oluyor

bu riski almamak için tm den sabancıya giresim var dün bir ayt edebiyat çözdüm tm de ne yapabilirim diye geçen yıl dershaneden kalan eksen denemelerinden, 31 doğru 6 yanlış 3 boş.

2017 de ben tm den hazırlanmıştım hatırlıyorum o zaman herkes deli gibi yazar-eser ezberliyordu, edebiyatta müfredat ve soru tipleri ne kadar değişti acaba ?

bu arada saat 4.50 de forumda ne işin var o saatte mi kalkıp çalışmaya başlıyorsun helal olsun valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 26 Aralık 2018; 12:43:8 >

• Binbaşı
    1483 Mesaj

Yok hocam o saatte uyuyorum 10 da kalkıyorum :d eskiden güzeldi edebiyatta degisen bisey yok ama soru sayısının az olması berbat bi durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dr. Donanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
7,454
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.