Şimdi Ara

2010da Hüsran, 2011'de Yeniden Hazırlık, [FİNAL: 'İTÜ BİLGİSAYAR MÜH.'] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
21
Favori
25.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bilgisayar mühendisliği sevdasına bence de gerek yok İTÜ'nün bir çok güzel bölümüne girersin
  • sözelden 300 civarı alan varsa gelsn 4 yıllık istanbula ciddiym
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukul92

sözelden 300 civarı alan varsa gelsn 4 yıllık istanbula ciddiym

Ne alaka şimdi bu konuyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Abi İTÜ-ODTÜ sevdasını da geçtim. İTÜ Bilgisayar Müh. olmazsa seneye kalmak ne demek? Orası olmazsa yaz İTÜ Uçak Müh. ya da İTÜ İşletme Müh. . Yıldız veya Hacettepe Bilgisayar'a düşmek zorunda değilsin. Ha birde diyelim bilgisayar mühendisi olacaksın. İTÜ'nün YTÜ'ye oranla sana ne katacağını nerden biliyorsunda bu kadar idealist oluyorsun anlamadım.

Adam bilgisayar muhendisi olacagim diyor sen de ucak muhendisi, isletme muhendisi...vs ol diyorsun.
  • seneye kal hedefini gerçekleştir zaten 2 sene kalmışsın 3.full çıkartırsın hepsinden
  • Sonuçları bekle bekle stres küpü olduk
  • İTÜ olur senin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

İTÜ olur senin bence.

umarım

okul puanım 66 değil de 70 falan olaydı şimdi çok daha rahat olacaktım
  • 15'i açıklanıyo diyolar panpiş merrakla bekliyoruz

imzanı sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

İTÜ olur senin bence.

umarım

Okul puanı sisteminde payı olan herkesin a.... k...... Ulan adam 4 yıl çalıştıysa faydasını görecek zaten sınavda. E hadi biraz da okul başarısını teşvik etmek için 0-20 arası bişey ver, bu kadar büyük haksızlıklar olmasın. Şimdi Yüksekova lisesinin birincisi bizden 5-10 puan önde başlıyor.

• itu olur
  • cwr çok emek verdin. Umarım istediğin yeri kazanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

quote:

quote:

İTÜ olur senin bence.

umarım

Okul puanı sisteminde payı olan herkesin a.... k...... Ulan adam 4 yıl çalıştıysa faydasını görecek zaten sınavda. E hadi biraz da okul başarısını teşvik etmek için 0-20 arası bişey ver, bu kadar büyük haksızlıklar olmasın. Şimdi Yüksekova lisesinin birincisi bizden 5-10 puan önde başlıyor.

ne saçma ! Adam yüksekova'da okudu diye Daha mı az puanı hakediyor? Saçmalama! Bizim okul sonuncusu 66 puan alıyor, ben 69 çalışmadım hakettim !! Lütfen saçmalamayalım!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: concussione

quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

quote:

quote:

İTÜ olur senin bence.

umarım

ne saçma ! Adam yüksekova'da okudu diye Daha mı az puanı hakediyor? Saçmalama! Bizim okul sonuncusu 66 puan alıyor, ben 69 çalışmadım hakettim !! Lütfen saçmalamayalım!!!

Orda sistemden bahsetmişim adam gitti nereye takıldı? Neyse tamam sakinim.
    Hani doğuda başarı genel olarak daha düşüktür, herkesçe anlaşılsın diye öyle bir örnek verdim. Asıl söylemeye çalıştığım bu hak etme olayı. Tamam hatadır çalışmamak ama insana yaptığı hatayı telafi şansı verilmeli, bu sistemde yok. Düşük başarılı bir okuldan gelip, o herkesin imrendiği okullara girme şansı çok çok az bu sistemde. Senin öyle hedeflerin olmayabilir, puanından memnun olabilirsin, ama herkes senin gibi değil.

• güzel konu
  • quote:

sonuç?
  • Emeğinin karşılığını alıyorsun sanırım..Tebrik ederim.
  • tebrik ederim kardeşim. ben de düşünüyorum itü bilgisayar ama cok kararsızım. sıram 9100
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.