Şimdi Ara

2009'un En Korsan Oyunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

Millet FİFA10'u satın alıyo ozaman

pes10 varken fifa10 alan olmaz bence. alanında parası kıymetsizdir diye düşünüyorum

fifa10 orginal alıncak kadar güzel değildi ama peste iyi değildi ikiside iyi değil bence ama ben fifa oynuyorum

Birde bu korsanın %10u flndır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 30 Aralık 2009; 16:42:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

rapidden de indiren var

rapidden oyun mu indirilir

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

rapidden de indiren var

rapidden oyun mu indirilir

herkezde 8 mbit net yok
  • Premium hesap ile rapidshare'den bal gibide 1Mbit ile dünyanın şeyi çekilir. Gece NMT'ı açık bırakıyorum iniyo oyunlar filmler hatta rapid hesabım 6 gün önce bitti. Haaa rapidshare hesabı niye almıştım o da çok istediğim filmleri torrentlerde bulamadım rapidshare'de buldum diye yoksa nette bedava olan şeye para bayılmanın alemi yok. :)
  • protoype bak hele gönüllerin birincisi olmuş , yada indirenlerin hüsranı :)

not : testpit büyük torrent siteleri aracılığı ile olmuştur büyük ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 30 Aralık 2009; 18:41:21 >
  • ilk defa bir cod oyununu orjinal edinmedim ve edinmeyide düşünmüyorum ama online için alcaz galiba
    yoksa oyunu için zırnık çalışnazbenden.
  • Dirt 2 ilk 5'e girmiş ama bence haketmiyor. Grafikler falan her ne kadar tatmin edici olsa da en önemli unsur olan araçlara fazla özenmemişler, ve de çevreye, yollar vs.. Tek hoşuma giden dünya haritası ve her kıtadan değişik yarışlar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: spandauer

Dirt 2 ilk 5'e girmiş ama bence haketmiyor. Grafikler falan her ne kadar tatmin edici olsa da en önemli unsur olan araçlara fazla özenmemişler, ve de çevreye, yollar vs.. Tek hoşuma giden dünya haritası ve her kıtadan değişik yarışlar. :)

Abi neyi haketmemiş?burda yılın en iyi oyunları değil,adamlar en çok korsan oynanan oyunları sıralamış,zaten hangi oyun korsan oynanmayı hak eder ki? hele ki bu oyunların hepsi birer başyapıt sayılır...
  • Bu bilgilerin doğru olduğunu sanmıyorum yani sırf call of duty 2 xbox 360 'a orjinal 3.000.000 adet sattı bunu sahtesi bunun iki katı kadardır ve malesef ülkemizde nerdeyse konsol fiyatına satıldığı için her kes sahte yollara başvuruyor.Ve bana göre haklılarda ancak İW çıkardığı cod serilerinin tümünü sahte oynadığım için bu sene 100 tl ye kıyıp aldım bir orjinal ama xbox versiyonu 180 tl olduğundan (0) ona alamadım bu nedenle orjinal oyun kullanmaktan uzaklaşıyor insan.Şu oyunları 100 değilde 50 tl ye satsa adam 2 belkide 3katı daha fazla oyun satar ve dolayısıyla karı da fazla olur.
  • Kesinlikle doğru,zaten yurt dışında neredeyse bu dediğin fiyatlara denk geliyor oyunlar,ama malesef türkiyede sanırım bu fiyatlara alışmak lazım ...
  • Resmi indirme rakamları!!! Buna da ödül versinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cry of Cyrus

quote:

Orijinalden alıntı: spandauer

Dirt 2 ilk 5'e girmiş ama bence haketmiyor. Grafikler falan her ne kadar tatmin edici olsa da en önemli unsur olan araçlara fazla özenmemişler, ve de çevreye, yollar vs.. Tek hoşuma giden dünya haritası ve her kıtadan değişik yarışlar. :)

Abi neyi haketmemiş?burda yılın en iyi oyunları değil,adamlar en çok korsan oynanan oyunları sıralamış,zaten hangi oyun korsan oynanmayı hak eder ki? hele ki bu oyunların hepsi birer başyapıt sayılır...

Korsan listesine girmesini demedim elbet, oyun ne kadar tanınmışsa ve takipçisi varsa haliyle o kadar da illegal yollarla elde etmeye çalışan olacak ve bu da korsan oyunlar listesinde onu üst sıraya çıkaracak. Ben oyun hakkındaki yorumumu yaptım. Bunu da altına not düşmem gerekmiyordu sanırım

• dirt2 bence her yönden muhteşem olmuş bir oyundur ilk oyununa göre milyonlarca fark atıyor oyun xbox ın başında en çok vakit geçirten oyunlardan biri oldu benim için
  • SF 4'ün rakamı da ilginç 2. sırada bulunuyor live sisteminin kısaca online'ı sistemi gayet başarılı olduğu için sanırım sf4 çok indirilmiş xbox 360'a.
  • En kötüsüde Empire Total War oldu bence,orjinalinde bile hayır yok oyunun.
  • ama call of duty de hak ediyor bir yerde bu kadar güzel oyun yapmasalarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

ama call of duty de hak ediyor bir yerde bu kadar güzel oyun yapmasalarmış

Kesinlikle.. Bide fiyatı da güzel olunca...
  • Beklenen oyunlar fazla şaşırtmadı beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

pc hepsine fark atmış

• Bence sonuçlar popüler bir torrent sitesine ait.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.