Şimdi Ara

2005-2006 model cbr 125?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba şöyle 3000 tl civarına cbr 125 düşünüyorum. birkaç tane buldum istediğim fiyatta, 30 bin km civarında. sorum ise şu; şimdi bu alet bana sıkıntı çıkarır mı? yani demek istediğim eski cbr ların kronik sıkıntıları var mıdır? en fazla 1 sene süreceğim sonra satıcam. tşk

• Bisiklet gibi motor, cg125 alsan daha sekil olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weirdo

Bisiklet gibi motor, cg125 alsan daha sekil olursun.

ben beğeniyorum hocam ya sorum hakkında bilginiz var mıdır? misal 05-06 şöyle şöyle sıkıntıları olabilir gibisinden tşk
  • egzantrik ve krank cok ses yapıyor başkan sakat oluyo genelde 30 bindeki eski kasa motorlar alma derim parana yazık cok sıkıntı cıkarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W1L3D

egzantrik ve krank cok ses yapıyor başkan sakat oluyo genelde 30 bindeki eski kasa motorlar alma derim parana yazık cok sıkıntı cıkarır.

çok tşk hocam cevap için
  • Çalışıyorsanız 3000 tl yerine 1-2 ay erteleyip sıfır ayarında, hatta sıfır alsanız çok çok daha mantıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

Çalışıyorsanız 3000 tl yerine 1-2 ay erteleyip sıfır ayarında, hatta sıfır alsanız çok çok daha mantıklı olur.

hocam büyük ihtimal üni olacak direk hyo gv250 alacağım galiba tşk. cbr planı yattı yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.