Şimdi Ara

2001'den bu yana CHP olsaydı ne değişirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
2
Favori
14.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapalılar üniversitelere, askeriyeye girememeye devam ederdi. Köylü halk aşağılanmaya devam ederdi. Sonra bir Kenan Evren daha çıkar bunları alaşağı ederdi. CHP'den bir cacık olmaz.

Edit: Bu yorum herhangi bir partinin savunuculuğunu içermemektedir. CHP hakkındaki şahsi kanaatimi dile getirdim. Bundan ötürü Vatan Hainliğine kadar yemediğim yafta kalmadı. Bundan sonra yapılacak hakaretleri tek tek EGM'ye şikayet edeceğim. Saygılar, iyi forumlar.
  • Hiçbir şey değişmezdi. Alayı yiyici bunların. 32 yaşındayım daha halkı düşünen bir tane siyasetçi görmedim. Belki biraz Ecevit düzgündü.
  • Tamamen aynı olurdu.
  • Neden bu forumdaki herkesde at gözlüğü var.
  • Chpnin başında kim olduğuna göre değişirdi. 2001 dediğine göre Baykal başbakan olurdu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Neden bu forumdaki herkesde at gözlüğü var.

şimdi bu mesajdan ne çıkarmalıyız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarih böyle bir şey değil, kimse bilemez ne olacağını bir sürü olasılık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

Tarih böyle bir şey değil, kimse bilemez ne olacağını bir sürü olasılık var.

böyle deyip bu olasılıklar hakkında yorum yapmayan bir kişiye bile rastlamadım

• Belki aynı, belki daha iyi, belkide çok daha kötü.
    Bu varsayımlar neyi değiştirir ki?

Gördüklerim üzerine tek diyebileceğim; Tepeden tırnağa bu kadar vurdumduymaz, disiplin ve liyakat tamamen infilak etmiş bir düzen olmayabilirdi.
    Bu da benim varsayımım.
  • chp hiç bir şekilde gelemezdi anca hile ile gelir (açık oylama kapalı sayım gibi ) o yüzden tartışmaya gerek bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetle Juice

Hiçbir şey değişmezdi. Alayı yiyici bunların. 32 yaşındayım daha halkı düşünen bir tane siyasetçi görmedim. Belki biraz Ecevit düzgündü.

Yaşıtın olarak dıyebılrım kı bu dusunce pek sağlıklı olmaz "olması ıcın siyasi olaylara politikaya kucuk yastan ılgı duyman ve gözlem yapman anlaman yorumlaman gerekır "

2002 den berı Akp .. 17 yaşındaydım öncesı ıcın sağlıklı yorum yapamam cunku 15-16 yaşlarında ne sıyasetı banane yanı daha kısı kendını bılmıyorken

Bu yuzden oncesı de falan demek yanlıs .Ama çok ilgili olursun aile de ılgılı olur o baska .

• Ülkede başıboş gezen 4 milyon suriyeli olmazdı mesela. Bu bile tek başına chpyi akpden daha iyi yapar.

Eğitim, adalet, dış işleri çok daha iyi durumda olurdu. Terör ne durumda olurdu onu kestiremiyorum. Başta kılıçdar varsa pek iyi olmazdı.
  • Bir ülkedeki kötü bir hükumete oy verilmesinin sebebi. Muhalefet partisinin başarısızlığı, ezikliği yahut saçma kafa yapısıdır. Kim ne derse desin. O polisin eline o silahı kim verdi diyen bir ana muhalefet partisi genel başkanından bir halt olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinir hastası olmazdım
  • Isimsiz2343 kullanıcısına yanıt
    Söylediği bir şeyi 1 sene sonra, bir kaç ay sonra, hatta bir kaç dakika sonra (watch?v=-HSI8B6yl70) ben öyle birşey demedim diye yalanlayanlardan ne kadar olur?
  • değişmezdi diyenler niye oy veriyor ki, siz demokrasi altında yaşamayı haketmiyorsunuz
    4 milyon suriyeli ülkeye alınmazdı
    her yer imam hatip olmazdı
    suriye bataklığına girmezdik
    iki askerimiz yakılarak öldürülmezdi
    suriyeli az olduğu için bombalarda az olurdu
    devlet feto ya peşkeş çekilmezdi
    kurumlar araplara satılmazdı
    daha çağdaş bir ülke olurduk
  • Kapalılar üniversitelere, askeriyeye girememeye devam ederdi. Köylü halk aşağılanmaya devam ederdi. Sonra bir Kenan Evren daha çıkar bunları alaşağı ederdi. CHP'den bir cacık olmaz.

Edit: Bu yorum herhangi bir partinin savunuculuğunu içermemektedir. CHP hakkındaki şahsi kanaatimi dile getirdim. Bundan ötürü Vatan Hainliğine kadar yemediğim yafta kalmadı. Bundan sonra yapılacak hakaretleri tek tek EGM'ye şikayet edeceğim. Saygılar, iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 27 Aralık 2016; 18:49:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetle Juice

Hiçbir şey değişmezdi. Alayı yiyici bunların. 32 yaşındayım daha halkı düşünen bir tane siyasetçi görmedim. Belki biraz Ecevit düzgündü.

Katılıyorum bu yoruma.. Siyasi parti açısından bakacaksak ha AKP ha CHP hepsinin derdi para ve koltuk.

Bu üye ile aynı fikirde olduğum nadir konulardan biridir bu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

Ülkede başıboş gezen 4 milyon suriyeli olmazdı mesela. Bu bile tek başına chpyi akpden daha iyi yapar.

Eğitim, adalet, dış işleri çok daha iyi durumda olurdu. Terör ne durumda olurdu onu kestiremiyorum. Başta kılıçdar varsa pek iyi olmazdı.

Gerçekten CHP nin gelen mültecileri kabul etmeyeceğini mi düşünüyorsun.

Sen cidden bu ülke hakkında hiç bir şey bilmiyorsun.
  • Zihniyet degismedikce hic birsey olmaz.Bu ulkede siyaset anlayisi diger ulkelerden cok farkli ve basarisiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.