Şimdi Ara

20 TL ve Altı faturasiz paket yok mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaslar. Sinirim bozuldu 1 haftadir paket alamadim. Anama akilli tel aldim. Kafasina gore konussun goruntulu konusabilsin istiyorum. 500 dk 2gb net yeter. 20TL alti bi paket bulamadim. Kalitesiz avea coşmuş fiyatlar tavan yapmış. Forumda onerilen paketlerde kapatılmış. Var mi bilen adam akilli bi paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimcell'e geçirin bence nasıl olsa turk telekomun aynısı 15tl ye 500dk 1gb veriyor 20tl ve üzeri yükleme yaparsan 1gb ve 500sms'de hediye
    yani kısaca 500dk 500sms 2gb interneti 20 tl ye almış olursun 3 ayda birde 20 yüklemeden kalan 5 liralarla tl yüklemeden kullanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Bimcell'e geçirin bence nasıl olsa turk telekomun aynısı 15tl ye 500dk 1gb veriyor 20tl ve üzeri yükleme yaparsan 1gb ve 500sms'de hediye
    yani kısaca 500dk 500sms 2gb interneti 20 tl ye almış olursun 3 ayda birde 20 yüklemeden kalan 5 liralarla tl yüklemeden kullanabilir.

Benim hattım turkcell peki ben turkcell numaramla ile gecebilirmiyim bimcelle yoksa bimsel bana ayrı bir ücretli sim kartmi verecek bilgin varmı kardeşim yani gitcem bimcele 15 tl para dışında para vercekmigim demek istesigim

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

quote:

Bimcell'e geçirin bence nasıl olsa turk telekomun aynısı 15tl ye 500dk 1gb veriyor 20tl ve üzeri yükleme yaparsan 1gb ve 500sms'de hediye

Benim hattım turkcell peki ben turkcell numaramla ile gecebilirmiyim bimcelle yoksa bimsel bana ayrı bir ücretli sim kartmi verecek bilgin varmı kardeşim yani gitcem bimcele 15 tl para dışında para vercekmigim demek istesigim

Turcellden para vermeden gecebilirsin nufus cuzdani fotokopisini vereceksin onlar sana bimcellin sim kartini verece 3_5 gune kadar geçişin tamamlanır turkcell kapanır bimcellin açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdew39

quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

quote:

Turcellden para vermeden gecebilirsin nufus cuzdani fotokopisini vereceksin onlar sana bimcellin sim kartini verece 3_5 gune kadar geçişin tamamlanır turkcell kapanır bimcellin açılır.

ALLAH RAZI OLSUN Kardeşim 👍

• dj.caner kullanıcısına yanıt
    amin cümlemizden küçük bir dipnot: vereceğin kimlik fotokobisinin üstüne 05xxxxxx numaramamın taşınması işlemi

içindir yaz ne olur ne olmaz sonra haberin olmadan adına başka hatlar açılmasın.
  • TT kafayı yemiş adam akıllı paket bulamadım. Saçma sapan bir firma. içine kontör yüklemeseydim hemen geçirirdimde şimdi en azından biraz kullanmamız gerekiyor.

tt'den bimcelle geçişte içinde ki TL ne oluyor bilginiz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakaangle -- 28 Şubat 2017; 15:30:2 >
  • ücretsiz diye biliyorum
  • http://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-medium-paketi-yeni

Sadece yeni hat alan ve yeni gecia yapanlae icin. Mevcut aboneler icin biraz pahali.

750 dk 5000 sms 3 gb 19 TL

5 GB lik paket ise 25 tl

• Hocam cok tesekkurler. Yas siniri varmis ama baska tc ile hallettik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka TC ile nasıl oluyor arkadaşlar?
  • rogersin R kullanıcısına yanıt
    Tarife icin mesaj atinca yas 25 ustu diye cevap geliyor ama baskasinin adina kayitli hatti kullaniyor ve yasiniz 25 yas alti ise su sekilde tc yi yazarak gonderin diyor. Sende es dostun tc sini ekleyerek cevapliyorsun bu kadar basit

• Bimcell'de çekim sorunu yaşayınca TT'a geçmek istedim faturasıza geçirmediler. Vodafone'a geçtim memnun kalmadım, yine TT'a geçeceğim ama uygun paket yok, fiyatlar uçmuş resmen.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    Bimcell'de çekmeyen tel TT'da nasıl çekecek. Aynı altyapıyı kullanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Bimcell'de çekim sorunu yaşayınca TT'a geçmek istedim faturasıza geçirmediler. Vodafone'a geçtim memnun kalmadım, yine TT'a geçeceğim ama uygun paket yok, fiyatlar uçmuş resmen.

Bimcell çekmiyorsa Türk Telekom'da çekmez. İkiside aynı altyapıyı kullanıyor.
  • Altyapı aynı ama durum öyle, daha önce de Türktelekomdaydım çekme sorunu yoktu. Bayideki görevli de altyapı aynı ama farklı frekans kullanıyor olabilir dedi. Forumda da okumuştum TT çekmediği yerde Bimcell çekiyormuş. Bimcelle'de telefonumun sinyal seviyesi en düşük sevideyedi, şehir içinde ulaşılamama durumu yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Altyapı aynı ama durum öyle, daha önce de Türktelekomdaydım çekme sorunu yoktu. Bayideki görevli de altyapı aynı ama farklı frekans kullanıyor olabilir dedi. Forumda da okumuştum TT çekmediği yerde Bimcell çekiyormuş. Bimcelle'de telefonumun sinyal seviyesi en düşük sevideyedi, şehir içinde ulaşılamama durumu yaşadım.

tam yalan haa, iyi sallamış.
  • quote:

amin cümlemizden küçük bir dipnot: vereceğin kimlik fotokobisinin üstüne 05xxxxxx numaramamın taşınması işlemi

içindir yaz ne olur ne olmaz sonra haberin olmadan adına başka hatlar açılmasın.

en nefret ettigim musteri profili. cok bilmis...

banada boyle kimligin ustune bu numaranin tasinmasi icin kullanilabilir yazan musteriler geliyordu. bende gidip tekrardan fotokopi cektirtiyordum. neden kafaniza gore is yapiyorsunuz arkadasim.bizim zaten ona ozel kasemiz var. bizi gittiginiz telefon bayileri ile karistirmayin. napalim sizin kimliginizin ustunuze sirketmi yapalim Allah Allah.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

quote:

en nefret ettigim musteri profili. cok bilmis...

banada boyle kimligin ustune bu numaranin tasinmasi icin kullanilabilir yazan musteriler geliyordu. bende gidip tekrardan fotokopi cektirtiyordum. neden kafaniza gore is yapiyorsunuz arkadasim.bizim zaten ona ozel kasemiz var. bizi gittiginiz telefon bayileri ile karistirmayin. napalim sizin kimliginizin ustunuze sirketmi yapalim Allah Allah.

Tedbirde sıkinti olmaz seninde uzerine 17 adet hat acilsa bunu buraya yazmazdin

Diyeceksinki ben yapmiyorum kabul yapmiyosundur ama sen ve senin gibi arkadaslar azinliksiniz cogunlukta olan dolandirici tayfasi ben senin musterin olsaydim yine yazardim bana diyecegin en fazla baska yerde hallet isini oda hic problem degil

sizin yaptiginiz tedbir degil isimize karismaktir.

o kimligin uzerine yazdiginiz seyin bizde kasesi mevcut. kaseyi basariz ve evraklari oyle isleme aliroz. yok eger o kaseyi basmazsak isleme alinmaz.

• quote:

Pek bi işe yarayacağını düşünmüyorum. Çünkü kimlik fotokopisinin üstüne yazacağınız yazıyı kazıyıp-slip tekrar fotokopi çekince o yazdığınız yazı ortadan kalkmış oluyor. Anca yazacağınız yazıyı kimliğin üstüne boydan boya ve büyük puntolarla yazacaksınız ki silinmeye çalışınca sizin kimlik bilgileriniz de silinsin. Ama bu şekilde yazacağınız bir kimlik fotokpisiyle işlem yapıyorlar mı onu bilemiyorum..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.