Şimdi Ara

Türk Telekom Hattı Gelen Aramalara Kapatma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
7.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar dostlar. Bir kaç gün kafa dinlemeye çekilmek istiyorum. Kimseye haber vermeden.

Bir sorunum var Türk Telekom'da arandığımız zaman ulaşılamıyor nasıl yapabiliriz? İnternet erişimi lazım olacak bana.

Turkcell'de gelen iletişimi kapatarak çözdüm problemi. Türk Telekom'da bu nasıl işliyor? Kimse beni aramasın, ulaşılamıyor anonsu duysun istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Maalesef, aradım taradım hocam ama öyle bir hizmet yok imiş.

Ama yerine bunu yapabilirsin;https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/servisler/sayfalar/operator-servisleri/cagri-yonlendirme.aspx

Eski bir numara bul hocam, veya rastgele kapanmış, geçersiz bir numara oraya yönlendir hocam, zaten aradıkları zaman ulaşamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 25 Temmuz 2021; 19:7:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tam olarak ne işe yarıyor hocam Türk Telekom Hattı Gelen Aramalara Kapatma

• Onu bulamadım hocam, karşıma bu çıktı aynı hizmeti veriyorlar sanırım, isimler farklı olsa da

• Hocam numarayı ifşa etmeseydin keşke

• Hangi koşullarda telesekretere yönlendirilsin diye sordu her durumdayi seçtim. Turkcell hattimdan aradığımda sinyal sesinden sonra mesaj bırakın diyor. Bu da kâfidir benim için.

Turkcell için upcall'dan rahatsız etmeyi açtım. Hem arayanı görebiliyorum hemde ulaşılamıyorum. Giden iletişimi açtırıp bu yönteme başvurdum.

Teşekkürler hocam.

• Numara benim numaram değil hocam. Telesekreter için yönlendirdiği numara o.

• Rica ederim hocam

• **21*05559477070# yaparsanız hattınız ulaşılamıyor tonu verir, arayanı bilden ise sms ile kimin aradığı smsi gelmeye devam eder, facetime whatsapp vb üzerinden arama alabilirsiniz, normal aramada yapabilirsiniz, işiniz bittiğinde #21# yaparak normal hale döndürürsünüz, upcallda bu şekilde çalışıyor, biri yazılımsal uygulama ile işlemi yapıyor kendi numarasına yönlendiriyor, burada ise tuşlama ile aynı işi manuel yapıyorsunuz.

diğer arkadaşın paylaştığı numara ise direk telesekretere düşürüyor, bu numarada ise ulaşılamıyor diyor...

bu numaraları rehbere on ve off olarak kayıt ettim direk rehberden ara diyince tek tek tuşlamadan işlem yapılıyor bilginiz olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 25 Temmuz 2021; 21:9:47 >
  • Şebeke modundan Sadece 4g yi seçin.
    İnternete girebilirsiniz ama
    hattınızla şebeke üzerinden arama yapamaz ve çağrı alamazsınız .
    Türkcell ve Türk Telekom için geçerlidir ..
    Onuda 4g şebeke programlarıyla yapabilirsiniz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula 1 -- 25 Temmuz 2021; 21:51:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok teşekkürler hocalarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desident -- 25 Temmuz 2021; 21:57:15 >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Ekleme yapmak istiyorum telefonu ulaşılamaz olarak yönlendirdikten sonra #21# yöntemi bende iptal etmeye yaramadı.

9244'e UY IPTAL yazıp gönderdim iptal edildi. Türk Telekom Hattı Gelen Aramalara Kapatma

• ##21# I deneyin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • formula 1 kullanıcısına yanıt

Bunu yaptığın taktirde Volte servisin açıksa görüşme yapabilir ve alabilirsin .Volte yi kapatırsan işe yarar.

• maaart M kullanıcısına yanıt

Hocam bu işe yarıyor mu hâlâ. Karşı taraf arama yapsa bile ulaşamıyor dimi. İnternet e girebilirim dimi. Kafa dinlemek için iyi.

• colsart kullanıcısına yanıt

deneyerek test edebilirsiniz, max 1 dk sürüyor ve ücretsizdir...

• Teşekkürler hocam ücretsiz olduğunu bilmiyordum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.