Şimdi Ara

20 gb boş alan var yeterli depolama yok diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefon optimus g hafıza kartı girişi yok kendi hafızası 32 gb . google playden uygulamaları güncellemeye çalıştığımda yeterli depolama yok diyor. (20 gb boş yer var)
    cache -dalvik cache sıfırladım verileri temizle yaptım sorun çözülmedi az kaldı kırıcam telefonu

• jporta kullanıcısına yanıt
    32 gb alan senin dahili belleğin uygulamaları kurduğun alan ise rom bellek. dolu olan kısım orası bazı uygulamaları dahili belleğe taşı yer açılsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ona nereden bakıcam ?
  • Ayarlar uygulamalar hepsi google play veriyi sil

Bu islemleri yapmayı dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jporta kullanıcısına yanıt
    Bu sorunla ben de çok boğuştum, google play gibi uygulama önbelleklerini temizlemek, taşımak sadece bi kaç gün rahatlatıyor sonrasında yine aynı sorun oluşuyor. Ben hard reset ve sonrasında Wipe cache partition yaparak düzeltebildim. El ile ya da programla veri temizleme kalıcı çözüm sağlamıyor. Hard reset sonrası rahat 6 ay idare eder.

• sorunu cozdum. data/app-lib klasorunde bazi uygulamalarin iki klasoru var onlari silip data/app den apklarini da silince sorunsuz yukleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jporta

sorunu cozdum. data/app-lib klasorunde bazi uygulamalarin iki klasoru var onlari silip data/app den apklarini da silince sorunsuz yukleniyor.

Bilgilendirme için tşk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.