Şimdi Ara

2 Kasım Cumartesi Çay Partisine Davetlisiniz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: swatsas

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

müsait olursam bende gelmek isterim, aracım var ümraniye ataşehir, e5 üzeri gidecekleri topluca götürebilirim.

Not: eşimin günü olduğu için evde yalnız takılacağıma sizlere katılayım.
    Not2: sigaraya alerjim var, ev içerisinde sigara içilecekse zaten gelemem.

Buyur gel dostum kapı herkese açık. evde sigara içirtmem zaten anca balkona çıkarsınız

not: yaş ort liseli olacağından sigara içen oldugunu sanmıyom

hazırmısınız kızlarrrrrrr

Kizlar miiiii
    ???

ivit

• Beyler şuan bluescreamın malikanesindeyim akrepyusuf ve uçantekme atan sıpa gelecek unutup da gelmek isteyen varsa gelebilir itemlerimizi hazırladık
  • Yaş gurubu bana biraz küçük kalıyor. 10 ya daha genç olsaydım katılırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Yaş gurubu bana biraz küçük kalıyor. 10 ya daha genç olsaydım katılırdım

26-23-20-18 yaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Beyler şuan bluescreamın malikanesindeyim akrepyusuf ve uçantekme atan sıpa gelecek unutup da gelmek isteyen varsa gelebilir itemlerimizi hazırladık

akrepyusuf ve uçantekme atan sıpa yazık ettiler kendilerine.böbrekleri nasıl bari iş yaparmı..
  • ssleri alalım :)
  • quote:

Merhaba beyler 2 Kasım Cumartesi günü -bluescream- arkadaşımızın tuzladaki yeni evine davetliyiz.Biz 2 haftadır bazı kişilerle özel mesaj aracılığı ile konuşuyoruz ne yapacağız diyenler oluyor ne yapacağımızı söyleyeyim.

BİM ürünlerini tüketip kendimizi çaylayacağız yani böbrek.avi yapmak için çok güzel bir gün olacak ve sohbet edip varsa laptopu olanlar getirir lan party yapabiliriz efsane underground 2 kapışırız bf,cod mp oynarız yani bu depresif sonbahar aylarında felekten bir gün çalabiliriz yaş sınırı yok fakat aklı başında insanlarla takılmak tercihimiz tabi son olarak katılım sınırı yoktur diye tahmin ediyorum ne kadar çok forum üyesi bizim için o kadar eğlence(böbrek)

bluescream konuya teşrif edip son eklemeleri yapar birazdan.

Katılımcılar bana bildirebilir özel mesajdan eklerim konuya

EDIT: Üsküdardayım buluşmaya gelecek olanlar ile buluşup gidebiliriz tek gelmek istemeyenler için.

Gelecek olanlar

AvriL<3
    Uçan Tekme Atan Sıpa

Pazar olsaydı motorla kesin gelirdim.. Oldumu şimdi..

• Hocam geleyim derdim fakat beylikdüzü nere tuzla nere.
  • çaylanan adam gibi çaylanıp durmayında
  • Kardeşim ben diyalize bağlıyım böbrekler iş yapmaz yinede gel diyosan geliyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Kardeşim ben diyalize bağlıyım böbrekler iş yapmaz yinede gel diyosan geliyi

geçmiş olsun.geleydin şuan çiğköfte partisi var

• Daha yakın olsaydı gelirdim çok canım sıkılıyo zaten

• Şaka bi yana anadolu yakası uzak kalıyo kardeşim evden çıkasım yok hiç şişlideyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

quote:

Beyler şuan bluescreamın malikanesindeyim akrepyusuf ve uçantekme atan sıpa gelecek unutup da gelmek isteyen varsa gelebilir itemlerimizi hazırladık

akrepyusuf ve uçantekme atan sıpa yazık ettiler kendilerine.böbrekleri nasıl bari iş yaparmı..

Diyaliz makinelerimizi de yanımızda getirmiştik sorun olmadı. Zaten akrepte 1 böbrek çıktı bluescream'e de yazık oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tekme Atan Sıpa

quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

quote:

Diyaliz makinelerimizi de yanımızda getirmiştik sorun olmadı. Zaten akrepte 1 böbrek çıktı bluescream'e de yazık oldu

ev sahibi olarak bluescream sizin böbrekleri alıcak biliyorduk biz ama

bluescream'e yazık mı oldu ? böbreği alalım derken naptınız ciğeri felanmı deştiniz ,yoksa böbrek mındar mı oldu

• Ulen ne çaycı adamsn milletide mi çaylıyon artık :D Böbrekleri iş görürse bizim tanıdık doktor var ona göndeririz :)
  • İzmir’de niye yok lae

• Neşterler steril olsun,küvete buzu bol koy.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.