Şimdi Ara

2. El Sistem Fiyatlandırma için Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İmzamdaki sistemi yakın bir arkadaşıma vermeyi düşünüyorum. Ocak 2016'da almıştım. Donanım piyasasını uzun süredir takip edemediğim için hem onun, hem de benim için adil olacak bir fiyat belirlemek amacıyla sizlere danışmayı uygun buldum. İmzadakine ek olarak, sistemde ocz trion 100 240gb ssd ve 1 adet 1 tb ve 1 adet 1.5 tb sata2 hdd mevcut. Sizce 2500 TL bu konfigürasyon için uygun bir bedel olur mu?

Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcroll -- 20 Mart 2018; 18:54:10 >

• bu sistemi sattıgın anda daha iyi bir pc ye geçme amacın varsa hayal kırıklıgına ugrarsın ama artık pc kullanmıcam diyorsan satabilirsin

3000-3500 den aşşagı vermeyin
  • Cevap için teşekkürler. Daha iyi bir PC alma niyetim yok, işimi görecek bir laptop var onunla devam edeceğim.@asko56

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sistem için 3000 tl iyi fiyat.
  • Bence de satma derim kardeşim.. hala çok sağlam bir sistem elindeki.. lazım değilse de dursun kenarda.. laptop tan çok çabuk sıkılırsın.. o zaman da elinin altında bir pc olduğu için mutlu olacaksın..
  • Bencede satma. Ama 3200tl gibi bi değeri de var sistemin. Satacaksan bu gibi fiyata sat.
  • Cevaplarınız için teşekkürler. Benim de gönlüm el vermiyordu satmaya, kullanmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroll

Cevaplarınız için teşekkürler. Benim de gönlüm el vermiyordu satmaya, kullanmaya devam

Önemli değil kardeşim.. satmadığına pişman olmayacaksın.. arada bir tozunu al birkaç ayda bir, laptop tan sıkılınca da pc ye geçip kaldığın yerden devam eder canavar gibi oynarsın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.