Şimdi Ara

2 AYLIK BODY ÇALIŞMAM -> ÖNCESİ - SONRASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 2 aydır body yapıyorum. Sonuçları paylaşmak istedim.
    Programım ağır. Haftada en az 5 kere gidiyorum.
    Her seferinde 20 dakika bisiklet ardından tüm aletlere hafif kilolarda giriyorum.
    Beslenmemde protein ve yeşillik ağırlıklı. Kızartma ve abur cuburlardan uzak duruyorum.

ÖNCESİ - 1 AY SONRASI - 2 AY SONRASI

• bence iyi gelişmiş vücudun 2 ayda
  • neredeyse hiç fark olmamış sadece göbek gitmiş
  • Bariz fark var,
  • salonda solaryum fln mı vardı ?
  • 5 yıl body ile uğraşmış bir abin olarak söylüyorum en az 1 sene yapmalısın şu an hiçbir gelişme yok vücudunda..
  • renk değiştirmişsin lan sen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enspektör

5 yıl body ile uğraşmış bir abin olarak söylüyorum en az 1 sene yapmalısın şu an hiçbir gelişme yok vücudunda..

Çocuk açtığına pişman oldu
  • baya gelısme var ozellıkle gobek yok olmus gıbı bendede felaket gobek var snnkınden fazla . body dusunuyorum bende haftada 3 gun fln . bsy sorcam spor salonundan salona degısırmı alet fln aynıda egıtmen fln etkılermı cok ????
  • Gelişme yok diyenler kıskanıyorlar mı?

Gayet iyi olmuş.
  • Kasları çalıştırdığın için gerilme olmuş, bırakmadan 6-7 ay daha devam et gözle görülür fark o zaman oluşur
  • quote:

Orijinalden alıntı: the user

baya gelısme var ozellıkle gobek yok olmus gıbı bendede felaket gobek var snnkınden fazla . body dusunuyorum bende haftada 3 gun fln . bsy sorcam spor salonundan salona degısırmı alet fln aynıda egıtmen fln etkılermı cok ????

en önemlisi eğitmendir zaten aletlere çok takılma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Shadow

quote:

Orijinalden alıntı: Enspektör

5 yıl body ile uğraşmış bir abin olarak söylüyorum en az 1 sene yapmalısın şu an hiçbir gelişme yok vücudunda..

Çocuk açtığına pişman oldu

Yorumlar için teşekkürler de zaten hafif kiloda çalışıyorum. Amacım atletik bir vücuda sahip olmak. Zaten orangutan gibi olmuş hala yok 50 kilo basacam diyen tiplere acıyarak bakarım genelde. Atletik olmak yeterli
    Bu arada Alanya'daydım gecen hafta, orada yandım :)

• Haftada 4 gün havuz mu yoksa 4 gun body mi bende de felaket gobek var. 1.74 boy 77 kilo var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bmurat07

quote:

Orijinalden alıntı: the user

baya gelısme var ozellıkle gobek yok olmus gıbı bendede felaket gobek var snnkınden fazla . body dusunuyorum bende haftada 3 gun fln . bsy sorcam spor salonundan salona degısırmı alet fln aynıda egıtmen fln etkılermı cok ????

en önemlisi eğitmendir zaten aletlere çok takılma bence

egıtmenın ıyı olup olmadıgını nasıl anlıcam pekı ???
  • O göbeği yakmak için yaptığın programı bana söylermisin!!!!

Yıllardır uğraşıyorum ama yakamıyorum. 59 kiloyum - 1.78 boyum var . İpinceyim direk çöp gibiyim ama nasıl oluyorsa göbek var. Tek derdim o :)
  • memen var lan ohaohoahoahaha

• Mesajim bulunsun mobilde fotolar acilmiyor
  • Göbeği içeri çekince 2 ay body yapıp göbeği erittimmi sanıyosun, bomboş bi vücut
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.