Şimdi Ara

Doğum günü öğrenme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
1
Favori
82.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşımın doğum tarihi 20 ekim mi 20 kasım mı bi türlü hatırlayamadım. Facebook'ta yazmıyor ve ileti geçmişini face'e kayıt olduğu tarihe kadar aradım ama hiç doğum günü tebriği atılmamış profiline. Nette de biraz araştırdım ama mevcut yöntemler çalışmıyor. Nasıl buluruz fikri olan var mı?

• Ortak arkadaşlarınızdan birine sorabilirsin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Ortak arkadaşlarınızdan birine sorabilirsin. :)

Sordum bi kaçına da ya bilmiyorlar ya da cevap vermediler henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

Ortak arkadaşlarınızdan birine sorabilirsin. :)

Sordum bi kaçına da ya bilmiyorlar ya da cevap vermediler henüz.

Alıntıları Göster
    asdasd
    edit: en sevdigim admin konu açmış. üst sırada yorumum olsun diye
    şimdi gerçek yorumu editleyerek koycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackwater -- 19 Ekim 2010; 21:06:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

asdasd
    edit: en sevdigim admin konu açmış. üst sırada yorumum olsun diye
    şimdi gerçek yorumu editleyerek koycam

Alıntıları Göster
    bi bahane ile kimliğini, kentkartını, ehliyetini her neyse bir şeyini al. sonra tc doğrulamadan veya sgkdan bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

edit: ona de ki: Doğum günün ne zaman ?
    ya da sen ne zaman doğdun diye sor. Ordan çıkarabilirsin doğum gününün ne zaman olduğunu

Sormak olmaz, geçiniz :)

quote:

Orijinalden alıntı: Kutx

bi bahane ile kimliğini, kentkartını, ehliyetini her neyse bir şeyini al. sonra tc doğrulamadan veya sgkdan bak.

Kendisi başka bir şehirde yaşıyor şu anda. :)

Fakültenin öğrenci sayfasının şifresini biliyordum ordan girdim ama sonuç olumsuz.
    Facebook'tan epey kurcaladım hem onun profilini hem arkadaşların profillerini, sonuç olumsuz.
    Netten ismini arattım bi ihtimal diye, sonuç olumsuz.
    Bağkur zamanında isim soy isim yazınca çıkan bi sayfa varmış, şimdi kapalı, sonuç olumsuz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ne gün doğdun de mesala perşembe dedi yaşıda 24. 24 yıl önceki 20 ekim ve 20 aralığa bak. Ve işte öğrendin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eponine

Ne gün doğdun de mesala perşembe dedi yaşıda 24. 24 yıl önceki 20 ekim ve 20 aralığa bak. Ve işte öğrendin:)
    yarın ara bugün ayın kaçı diye sor? doğumgünüyse renk verir zaten. değilse pek anlayamaz heralde sen de konyu kıvırırsın
  • quote:

quote:

ya da sen ne zaman doğdun diye sor. Ordan çıkarabilirsin doğum gününün ne zaman olduğunu

quote:

Orijinalden alıntı: Kutx

Kendisi başka bir şehirde yaşıyor şu anda. :)

Fakültenin öğrenci sayfasının şifresini biliyordum ordan girdim ama sonuç olumsuz.
    Facebook'tan epey kurcaladım hem onun profilini hem arkadaşların profillerini, sonuç olumsuz.
    Netten ismini arattım bi ihtimal diye, sonuç olumsuz.
    Bağkur zamanında isim soy isim yazınca çıkan bi sayfa varmış, şimdi kapalı, sonuç olumsuz.

Alıntıları Göster
    Şimdi facede kayıt olduğu tarihten bugüne kadar hiç kutlanmamışsa, hiçkimse doğum tarihini bilmiyorsa ve internet bile aramalarında sonuç vermiyorsa diyebileceğim tek şey senin arkadaşın doğmamış olabilir!

• quote:

Orijinalden alıntı: bjknefret

Ne gün doğdun de mesala perşembe dedi yaşıda 24. 24 yıl önceki 20 ekim ve 20 aralığa bak. Ve işte öğrendin:)

Sanmıyorum gününü bileceğini ama denemekte fayda var aslında.

quote:

Orijinalden alıntı: obi_van

yarın ara bugün ayın kaçı diye sor? doğumgünüyse renk verir zaten. değilse pek anlayamaz heralde sen de konyu kıvırırsın

Bak bu mantıklı işte.

• quote:

quote:

quote:

Bak bu mantıklı işte.

Alıntıları Göster
    Burcunu öğren

• quote:

Orijinalden alıntı: taichi93

Şimdi facede kayıt olduğu tarihten bugüne kadar hiç kutlanmamışsa, hiçkimse doğum tarihini bilmiyorsa ve internet bile aramalarında sonuç vermiyorsa diyebileceğim tek şey senin arkadaşın doğmamış olabilir!

• quote:

quote:

Adını ver ben öğrenirim. PHI'ye canım feda.
  • quote:

quote:

quote:

Bak bu mantıklı işte.

Hocam bilir bence. Mesala ben bir perşembe sabahı doğmuşum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bak bu mantıklı işte.

Hocam bilir bence. Mesala ben bir perşembe sabahı doğmuşum.

Alıntıları Göster
    Burç sormaya ne dersin? Konuşmaya başla laf arası burç sor. Gün olarak 20 olduğuna eminsen burcuna göre gününü uydurursun

• quote:

Orijinalden alıntı: silinmiş

Alıntıları Göster
    Hani doğum tarihinden falan böyle matematiksel yollarla yapılan oyunlar vardı bunları denemesini söyle yada çaktırmadan yapmaya kalk ordan sıyrıl :D

• quote:

Burç sormaya ne dersin? Konuşmaya başla laf arası burç sor. Gün olarak 20 olduğuna eminsen burcuna göre gününü uydurursun

Çok mantıklı +1
  • quote:

quote:

Çok mantıklı +1

Alıntıları Göster
    Burç işi de mantıklı geldi bak.
    Durun bi arayayım ben.

• quote:

quote:

Çok mantıklı +1

Alıntıları Göster
    Sen her ihtimale karşı yarın kutla doğum gününü 20 ekimse sana teşekkürünü eder. Ama değilse sonuçta hiç bişey kaybetmezsin 1 ay öncesinden hatırladığın için arkadaşın seni daha çok sever artık kimse

Facebook sayfasında da gece 12'den sonra duvarına bak belki kutlayan bir kaç kişi çıkar kimse kutlamamışsa bile sen kendini feda edeceksin. Dediğim gibi erkenden kutlamak, unutup kutlamamaktan daha güzel birşey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

Sen her ihtimale karşı yarın kutla doğum gününü 20 ekimse sana teşekkürünü eder. Ama değilse sonuçta hiç bişey kaybetmezsin 1 ay öncesinden hatırladığın için arkadaşın seni daha çok sever artık kimse

Facebook sayfasında da gece 12'den sonra duvarına bak belki kutlayan bir kaç kişi çıkar kimse kutlamamışsa bile sen kendini feda edeceksin. Dediğim gibi erkenden kutlamak, unutup kutlamamaktan daha güzel birşey.

Alıntıları Göster
    Burç sormak her zaman işi sağlama alır. Yükselenin nedir diye sorarsın, bilmiyorsa hadi öğrenelim dersin işte bu yüzden doğum gününü saatine varıncaya kadar söyler. Sende ufak bir Google amca yardımı alarak yükselenini öğrenirsin.
    En nihayetinde doğum günü öğrenilmiş olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.