Şimdi Ara

2 arada bir derede kaldım.Kız konusu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle cool story,serin hikaye bilader,anladık sevgilin var gibi iğrenç kelimeler görmek istemiyorum tamamiyle gerçek bir durum.Lisesiler okulda oldukları için en uygun zamanın şimdi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca şu an kendimden acayip bir şekilde utanıyorum.4 senedir bu forumdayım hiç kız konusu açmamıştım.

Herşey bir ay önce başladı.Üniversiteye kaydımı yenilemek için gittiğimde yeni nakil olarak gelen mükemmel bir kız gördüm.Ama öyle böyle değil.Hayatımda bu kadar güzel bir kız görmemiştim.Her neyse bir hafta sonra dersler başladığı zaman sınıfın kapısından içeri bir girdim yine o mükemmel kız.O kızla aynı sınıfa denk gelmişiz.Ders başladı işte malum ilk günlerde tanışma faslı olduğu için ders işlenmedi.Kızda gözünü benden ayırmıyordu.Birkaç gün sonra geldi benimle tanışmaya açıkçası ben çok şaşırmıştım.Tanıştıktan sonra biraz lafladık gerçektende hem kafadengi hemde güzel bir kız.Amma velakin benim bir ilişkim var.2 senedir çıktığım bir kız var ve açıkçası onu seviyorum.Ama bu yeni gelen kızada gerçektende çarpıldım.Yeni gelen kız mükemmel,kafadengi,playstation oynamayı bilen bir kız.Teknolojiden anlayan ve genelkültürü tavan yapmış biri.(Bir ara ps oynamıştık pes2010 da yenildim)Bu arada siz sormadan söyleyeyim yeni gelen kız kaşar felan değil gayet terbiyeli biri.

Ama bir yandanda eski sevgilimi düşünüyorum.2 senedir çıkıyoruz birşeyler paylaştık,sevdik birbirimizi sabaha kadar onu düşündüğüm oldu.Yeni gelen kız açık açık senden hoşlanıyorum dedi dün sabah.Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü, ne yapacağımı bilemedim.Yani kafa karışıklığına ne gerek vardı ki.Aslında şimdiki çıktığım kızı ilk gördüğüm anda aşık olmuştum.

İşin aslı kafam çok karışık.Yeni gelen kızın şokundayken birden gelip çıkma teklifi etmesi ve sonradanda kız arkadaşımla paylaştığımız 2 seneyi düşününce kombo olmuş bir şekilde şok oldum.

Birazcık uzun bir yazı kusura bakmayın en sade halini anlatmak istedim.Bana fikir vermenizi istiyorum.+ lar ve - ler değerlendirmesimi yapmalıyım.Kısacası ''''

• Bence ikisini birden götür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dextercrime

Öncelikle cool story,serin hikaye bilader,anladık sevgilin var gibi iğrenç kelimeler görmek istemiyorum tamamiyle gerçek bir durum.Lisesiler okulda oldukları için en uygun zamanın şimdi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca şu an kendimden acayip bir şekilde utanıyorum.4 senedir bu forumdayım hiç kız konusu açmamıştım.

Herşey bir ay önce başladı.Üniversiteye kaydımı yenilemek için gittiğimde yeni nakil olarak gelen mükemmel bir kız gördüm.Ama öyle böyle değil.Hayatımda bu kadar güzel bir kız görmemiştim.Her neyse bir hafta sonra dersler başladığı zaman sınıfın kapısından içeri bir girdim yine o mükemmel kız.O kızla aynı sınıfa denk gelmişiz.Ders başladı işte malum ilk günlerde tanışma faslı olduğu için ders işlenmedi.Kızda gözünü benden ayırmıyordu.Birkaç gün sonra geldi benimle tanışmaya açıkçası ben çok şaşırmıştım.Tanıştıktan sonra biraz lafladık gerçektende hem kafadengi hemde güzel bir kız.Amma velakin benim bir ilişkim var.2 senedir çıktığım bir kız var ve açıkçası onu seviyorum.Ama bu yeni gelen kızada gerçektende çarpıldım.Yeni gelen kız mükemmel,kafadengi,playstation oynamayı bilen bir kız.Teknolojiden anlayan ve genelkültürü tavan yapmış biri.(Bir ara ps oynamıştık pes2010 da yenildim)Bu arada siz sormadan söyleyeyim yeni gelen kız kaşar felan değil gayet terbiyeli biri.

Ama bir yandanda eski sevgilimi düşünüyorum.2 senedir çıkıyoruz birşeyler paylaştık,sevdik birbirimizi sabaha kadar onu düşündüğüm oldu.Yeni gelen kız açık açık senden hoşlanıyorum dedi dün sabah.Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü, ne yapacağımı bilemedim.Yani kafa karışıklığına ne gerek vardı ki.Aslında şimdiki çıktığım kızı ilk gördüğüm anda aşık olmuştum.

İşin aslı kafam çok karışık.Yeni gelen kızın şokundayken birden gelip çıkma teklifi etmesi ve sonradanda kız arkadaşımla paylaştığımız 2 seneyi düşününce kombo olmuş bir şekilde şok oldum.

Birazcık uzun bir yazı kusura bakmayın en sade halini anlatmak istedim.Bana fikir vermenizi istiyorum.+ lar ve - ler değerlendirmesimi yapmalıyım.Kısacası ''''

Bak sana ne diyeceğim.Biraz kendine zaman ver ki beynin bu duyguları sindirsin.2 yıllık ilişki yaşadığın birini 1 ay önce tanıyıp gördüğün bir kız için tehlikeye atamazsın.Kız ne kadar güzel olursa olsun bu yeni kızın sana bir garantisi yok.Kullan at tekniğide uygulayabilir yada uzun süreli bir ilişkiniz olur bilemezsin ama yapacağın şey yeni kıza benim sevgilim var demen.Eğer demezssen iki taraf içinde zor olur.

1)Şuna bak sevgilisi var ama bana söylemiyor.Acaba biz birlikte olsak yine benim gibi güzel bir kız görünce ona damı söylemez.Yok ya buna güvenilmez
    2)Bu olay 2 yıllık sevgilinin kulağına gidersede daha kötü olur

• quote:

Yeni gelen kız mükemmel,kafadengi,playstation oynamayı bilen bir kız.Teknolojiden anlayan ve genelkültürü tavan yapmış biri.(Bir ara ps oynamıştık pes2010 da yenildim)Bu arada siz sormadan söyleyeyim yeni gelen kız kaşar felan değil gayet terbiyeli biri.

Sözün bittiği yer.Sen sevgilinle kal bu kızı bana ayarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lev@ -- 12 Ekim 2010; 16:16:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Bu mesaj silindi.
    Kalbinin Götürdüğü Yere Git..
  • quote:

Orijinalden alıntı: microadam

quote:

Öncelikle cool story,serin hikaye bilader,anladık sevgilin var gibi iğrenç kelimeler görmek istemiyorum tamamiyle gerçek bir durum.Lisesiler okulda oldukları için en uygun zamanın şimdi olduğunu düşünüyorum.Ayrıca şu an kendimden acayip bir şekilde utanıyorum.4 senedir bu forumdayım hiç kız konusu açmamıştım.

Bak sana ne diyeceğim.Biraz kendine zaman ver ki beynin bu duyguları sindirsin.2 yıllık ilişki yaşadığın birini 1 ay önce tanıyıp gördüğün bir kız için tehlikeye atamazsın.Kız ne kadar güzel olursa olsun bu yeni kızın sana bir garantisi yok.Kullan at tekniğide uygulayabilir yada uzun süreli bir ilişkiniz olur bilemezsin ama yapacağın şey yeni kıza benim sevgilim var demen.Eğer demezssen iki taraf içinde zor olur.

1)Şuna bak sevgilisi var ama bana söylemiyor.Acaba biz birlikte olsak yine benim gibi güzel bir kız görünce ona damı söylemez.Yok ya buna güvenilmez
    2)Bu olay 2 yıllık sevgilinin kulağına gidersede daha kötü olur
    İkisiyle devam et diyen arkadaşlar siz aynı durumda olsanız %100 dediğinizi yapmassınız o yüzden boş mesajlar yazmayın 2 kızı idare edersen namussuz'sun demektir.

Bence hangisini daha çok seviyosan onla beraber olmalısın yada önce sen şu filmi izle snra fikrin çok değişir.

Erkekler ne söyle kadınlar ne anlar filmini izle bi orda tam sana göre adam var anlarsın durumu ne yapman gerektiğini.

• quote:

Üniversiteye kaydımı yenilemek için gittiğimde yeni nakil olarak gelen mükemmel bir kız gördüm.Ama öyle böyle değil.Hayatımda bu kadar güzel bir kız görmemiştim.Kızda gözünü benden ayırmıyordu.Birkaç gün sonra geldi benimle tanışmaya açıkçası ben çok şaşırmıştım.Tanıştıktan sonra biraz lafladık gerçektende hem kafadengi hemde güzel bir kız.Yeni gelen kız mükemmel,kafadengi,playstation oynamayı bilen bir kız.Teknolojiden anlayan ve genelkültürü tavan yapmış biri.Bu arada siz sormadan söyleyeyim yeni gelen kız kaşar felan değil gayet terbiyeli biri.

Bilmiyorum bana tutarlı gelmedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTER_10

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    2 yıllık ilişkine devam et derim Sonra çok daha kötü sorunlarla karşılaşabilirsin benden söylemesi
  • Çifte mesai, hatta çift hat yaparsan iyi olur bir telefonla diğer hatunla. Yakalanma korkun azalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

quote:

Orijinalden alıntı: Anarchitekt

quote:

Bence ikisini birden götür...

Doğru, sizin gibilere liselilere öyleleri yaranıyor.

Ne hakaret ediyosun.Sen hiç mi liseli olmadın?EVET LAN VARMI ÜSTÜ.LİSELİYİM VE GURUR DUYUYORUM.HADİ LAF SÖYLE BAKAYIM.LİSELİYİM VE GURUR DUYUYORUM.VAR MI LAN?

Sakin ol ve klavyeni yavaşça yere bırak genç bayan... Hiç vurmamalıydım hata bende, kırdıysam kusura bakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTER_10 -- 12 Ekim 2010; 16:29:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satriykon

quote:

quote:

quote:

Ne hakaret ediyosun.Sen hiç mi liseli olmadın?EVET LAN VARMI ÜSTÜ.LİSELİYİM VE GURUR DUYUYORUM.HADİ LAF SÖYLE BAKAYIM.LİSELİYİM VE GURUR DUYUYORUM.VAR MI LAN?

Kız sen gidip sevdiğin erkeği düşün hadi liseli bile değilsin sen 14 yaşındaydın

15...
    Lise 1 e gidiyorum...
    Bu arada cidden ya.O çocuğu çok seviyom

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İkisini birden götür diyen arkadaşlardan özür dilemelerini bekliyorum.
    Ben o kadar şerefsiz biri değilim sadece kafam biraz karışık.Nakil gelen kız Tam benim kafadan ama şu an devam eden bir ilişkim var.Beynim allak bullak.Ya pişman olursam?İki senelik birlikteliğim çöpe giderse?Bu soruları sora sora beynim güme gidecek herhalde.Yaklaşık olarak 6 gündür uyuyamıyorum.Kafamı boşaltmaya çalışıyorum ama olmuyor.

@Talonmaster

Özür dilerim.En kısa haliyle anlatmak istedim galiba tam olarak anlatamamışım.

@Satriykon
    Teşekkür ederim.Galiba durumumu tek anlayan sensin.

@lev@
    İyi güldüm.

Ciddiye alan arkadaşlara gerçektende çok teşekkür ederim.Şu an dışarıya çıkmam lazım.2 saat sonra görüşürüz.Lütfen saçma yorumlardan kaçının.Biliyorum kız konularından hepinize sıkıntı geldi ama durum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARTER_10

quote:

quote:

quote:

Sakin ol ve klavyeni yavaşça yere bırak genç bayan... Hiç vurmamalıydım hata bende, kırdıysam kusura bakma.

Alıntıları Göster
    bu yeni kızla arkadaş olarak devam et, anladığım kadarıyla kız sosyal biri , şimdi eski sevgilini bırakıp buna kayarsan eğer ben sana olacakları sayıyım ;

şimdi kıza hayransın , onu çok seviceksin hatta seviyosun belkide bunu anlayabiliyoruz söylediklerinden
    kız baya sosyal anlaşılan 2 gün sonra sevgilini bırakıp bununla çıkmaya başladığında bu kızı çok kıskanıcaksın , herşeyden kıskanıcaksın +üstüne kızın sosyal olması senin sinirlerini bozucak. kız güzel olduğu için başkalarıda onunla ilgilenmek isticek , sorunlar yaşıcaksın. tabi sen bu sırada kızın hem bi tarafını kaldırıp hemde kendinden soğutmaya başlıyor olcaksın. zaman geçcek kız senden soğucak. tekmeyi yiceksin.
    ama ben bu kızı tatmin ederim bi tarafını kaldırmam , ben işimi bilirim diyosan sen bilirsin tabi ama ilerde pişman olabilirsin. bence bu kızla arkadaş olarak devam et , beraber gezin tozun eğlenin . fuckbody in olsun hatta . bak arkadaş olarak ne kadar güzel vakit geçiriyomuşsunuz zaten sevgili olduktan sonra böyle devam etmeyebilir.
    bence biraz bekle söylediklerimide düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agnus_Dei

İkisini birden götür diyen arkadaşlardan özür dilemelerini bekliyorum.
    Ben o kadar şerefsiz biri değilim sadece kafam biraz karışık.Nakil gelen kız Tam benim kafadan ama şu an devam eden bir ilişkim var.Beynim allak bullak.Ya pişman olursam?İki senelik birlikteliğim çöpe giderse?Bu soruları sora sora beynim güme gidecek herhalde.Yaklaşık olarak 6 gündür uyuyamıyorum.Kafamı boşaltmaya çalışıyorum ama olmuyor.

@Talonmaster

Özür dilerim.En kısa haliyle anlatmak istedim galiba tam olarak anlatamamışım.

@Satriykon
    Teşekkür ederim.Galiba durumumu tek anlayan sensin.

@lev@
    İyi güldüm.

Ciddiye alan arkadaşlara gerçektende çok teşekkür ederim.Şu an dışarıya çıkmam lazım.2 saat sonra görüşürüz.Lütfen saçma yorumlardan kaçının.Biliyorum kız konularından hepinize sıkıntı geldi ama durum bu.

Alıntıları Göster
    Zor bir durum kumara benziyor

• Arkadaş çok güzel açıklamış, tebrikler...
    quote:

Orijinalden alıntı: admiral9999

bu yeni kızla arkadaş olarak devam et, anladığım kadarıyla kız sosyal biri , şimdi eski sevgilini bırakıp buna kayarsan eğer ben sana olacakları sayıyım ;

şimdi kıza hayransın , onu çok seviceksin hatta seviyosun belkide bunu anlayabiliyoruz söylediklerinden
    kız baya sosyal anlaşılan 2 gün sonra sevgilini bırakıp bununla çıkmaya başladığında bu kızı çok kıskanıcaksın , herşeyden kıskanıcaksın +üstüne kızın sosyal olması senin sinirlerini bozucak. kız güzel olduğu için başkalarıda onunla ilgilenmek isticek , sorunlar yaşıcaksın. tabi sen bu sırada kızın hem bi tarafını kaldırıp hemde kendinden soğutmaya başlıyor olcaksın. zaman geçcek kız senden soğucak. tekmeyi yiceksin.
    ama ben bu kızı tatmin ederim bi tarafını kaldırmam , ben işimi bilirim diyosan sen bilirsin tabi ama ilerde pişman olabilirsin. bence bu kızla arkadaş olarak devam et , beraber gezin tozun eğlenin . fuckbody in olsun hatta . bak arkadaş olarak ne kadar güzel vakit geçiriyomuşsunuz zaten sevgili olduktan sonra böyle devam etmeyebilir.
    bence biraz bekle söylediklerimide düşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Dorsett Case

Zor bir durum kumara benziyor

Alıntıları Göster
    @Dextercrime

Hocam çok zor durum valla, en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler.. Ben de kararsız biri oluğum için beyninin meşgul olmasını anlıyorum... Bence bir kız arkadaşın olduğunu ama aklının karışık olduğunu, biraz düşünmek istediğini bu yeni gelene söyle, saklayıp samimiyete devam edersen ve kız öğrenirse irtibatı tamamen koparabilir belli mi olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTER_10 -- 12 Ekim 2010; 16:48:23 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben kırılmam oğlum kırarım...

Nedense çok itici ve yapmacık geliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yerbay.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben kırılmam oğlum kırarım...

Nedense çok itici ve yapmacık geliyorsun.

Alıntıları Göster
    Genelde insanlar birbirine çok benzeyince daha çok sorun çıkıyor. Eski sevgilini gerçekten seviyormusun yoksa 2 yılın getirdiği yük ve sadakat mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson

Genelde insanlar birbirine çok benzeyince daha çok sorun çıkıyor. Eski sevgilini gerçekten seviyormusun yoksa 2 yılın getirdiği yük ve sadakat mı var?

Alıntıları Göster
    kimseyi kimse için terk etme, çünkü kimse bunu hak etmez. kendini 2 yıllık sevgilin yerine koy ve düşünmene gerek yok yeni gelen kıza sevgilin olduğunu ve sevgilini çok sevdiğini söyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

kimseyi kimse için terk etme, çünkü kimse bunu hak etmez. kendini 2 yıllık sevgilin yerine koy ve düşünmene gerek yok yeni gelen kıza sevgilin olduğunu ve sevgilini çok sevdiğini söyle.

Alıntıları Göster
    en iyi çözüm threesome

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.