Şimdi Ara

2.449TL 32' Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
14.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparis takibe düşmüş benim ürün de. Hepimiz kazasiz belasiz flickersız ölü pikselsiz alalım da. :) yalnız fiyat avantajı cok iyiydi bence bunu duyuran arkadaş bir teşekkürü hakediyor. Teşekkürler .2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF

Bu arada urun kayseriden geliyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 3 Mart 2021; 20:56:43 >
  • Arkadaslar tv olarak kullanima uygun olur mu, kavisli ekran oldugu icin ekranda uzaktan seyrederken sorun olur mu acaba, kullanan biri varsa yada inceleyen bilgi verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Ben zaten lc27fg73 kullaniyorum hocam o 1800r kavise sahip onda engel plmiyoe. Ama bu 1000R belki olabilir tam emin olamıyorum.
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Benimki de memleketim Forum Kayseri'den yola çıkacak. Paket hazırlanmış kargoya verilmesi bekleniyor yazıyor :) Sorunsuz olur umarım hepimizin monitörleri

• Boyle Buyurdu Zerdust kullanıcısına yanıt
    Amin,hocam canı gönülden.
  • Saat 4 gibi sipariş verdim herhangi bir güncelleme olmamış. Sipariş alındı maili geldi, websitesinde siparişlerim kısmında da görünmüyor. Gelir umarım ürün.

• tst- kullanıcısına yanıt

Gelir hocam ben sipariş kısmına yansır benim anladığım kadarıyla Ms-Dos veya dumanla haberleşme yöntemi kullanıyorlar arkaplanda bu yüzden de biraz uzun sürüyor sisteme yansıması.

• qvx Q kullanıcısına yanıt
    Aynı aksiyonları bende sabahtan beri yaptım.Aynı cevaplar.Madem görüyosun siparişi elle düzelt kardeşim sistemini illa otomatik mi olması gerek.Ödeme makbuzu sende sipariş bilgisi numarası ortada ama bekleyeceksin diyor üstüne üstlük sisteme yansımazsa iptal olacak diyo benim ne suçum var kardeşim senin sistemin arızalı ise neden mağdur olan ben oluyorum?Maile gelen cevap:

2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF

• quote:

Orijinalden alıntı: boylum

Milletten parayı toplayıp kullanma ve yavaş geri ödeme hareketi olmasın bu?

şu olay da bitmedi. ne para toplaması yahu? kredi kartı ile alıyorsunuz. para bankada. para onlara gidene kadar ohooo. kim neyi kullanıyor? mahalle esnafı mı bu?

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Geç yansıması sorun değil de, alttaki arkadaşa dedikleri gibi sipariş sisteme yansımadı ücret iadesi falan diyerek sipariş iptal ederlerse canım sıkılır açıkçası. Sisteme aldığım ikinci parça bu, 6900XT çözdük monitörü de hallettik gözüyle bakıyorum olaya.
  • cnr_2010 C kullanıcısına yanıt
    Bitmez çünkü var öyle bir şey, ben de iş insanıyım ve Garanti bankasıyla çalışıyoruz. Anlaşmamız mevcut, çektiğimiz kart bedeli aynı gün hesabımıza düşüyor. İstediğim taktirde gece repo yapabilirim sabah kredi kartıyla tahsil ettiğim tutara.
  • İhtiyaç olmadıği için almadım, bakalım bu fiyatlara tekrar düşecek mi.

• 2k monitör bakıyorum ancak 32 inch biraz büyük değil mi arkadaşlar? 27 den geçeceğim. İndirim bitmiş ama tekrar düşer se almak istiyorum

• Fanzi kullanıcısına yanıt

Hocam 10 yıldır 27" düz kavisli vb. kullanan biri olarak o bile bir süre sonra küçük geliyorsa 32'de gelecektir :D adamlar boşuna 49" çıkarmıyorlar :D

• Benim öğlen verdiğim sipariş de göründü şimdi.

• Bu cihaz da sağ sol dönme var mı?
    • Adaptör var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 3 Mart 2021; 22:25:7 >
  • boylum kullanıcısına yanıt

Adaptör var ufak birşey oluyor kendimdeki monitörden biliyorum. Benim tavsiyem forumda northbayou f80 ve f100a satan arkadaş vardı ondan bu masa askısını almanız. Yerden tasarruf ve hareket edebilirlik için.

• arkadaşlar bende Samsung LS32R750QEMXUF 32" 2K 144Hz (HDMI+Mini Display) FreeSync Space Gaming VA Monitör

bu monitörü aldım. iyi mi ettim kötümü bilemiyorum ama 2300 tl ye 32 inc 2k 144 hz yanı gayet f/p. sorun çıkmaz ise inşallah uzun yıllar kendileriyle beraber olacaz :)

• jrbacktoback kullanıcısına yanıt

İyi yapmışsınız hocam. Sizin aldığınız tam bir kompakt alan monitörü genel itibarıyla oyundan çok çalışma bilgisayarı ama casual gamerlar için ideal bir monitör. renk yoğunluğu, piksel yoğunluğu olarak bizim bu aldığımızdan daha iyi ayrıca 10bit bir monitör ve daha mobil kısaca kreatörler için ideal. Tek farkı bizim monitörden 4ms olması ki o da çok dert edilecek bir şey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

İyi yapmışsınız hocam. Sizin aldığınız tam bir kompakt alan monitörü genel itibarıyla oyundan çok çalışma bilgisayarı ama casual gamerlar için ideal bir monitör. renk yoğunluğu, piksel yoğunluğu olarak bizim bu aldığımızdan daha iyi ayrıca 10bit bir monitör ve daha mobil kısaca kreatörler için ideal. Tek farkı bizim monitörden 4ms olması ki o da çok dert edilecek bir şey değil.

kardeşim monitör işinden hiç anlamıyorum. Casual oyun derken neyi kastettin. Oynayacağım oyun pubg mobile , knıght online birde işte single player oyunlar için aldım. 10 bit nedir 4ms ile 1 ms arasında fark varmıdır vs hiç bilmiyorum. yeterki oyunları güzel canlı renk ve bıraz akıcı gostersın yeter. 144 hz diyor ama işe yarar mı bilmiyorum. oyunlarda akıcı gostersin yeter benim için. inşallah hata yapmamışımdır.

• jrbacktoback kullanıcısına yanıt

O vakit isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır hocam.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.