Şimdi Ara

2.449TL 32' Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
14.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uatasim bu monitorlerde hoparlor yok arkadaki jacka kulaklik veya hoparlor baglarsaniz ses alirsiniz.
  • Dün öğleden sonra sipariş verip de ürünü kargoya verilmeyen oldu mu? Stoklar tükendi, tedarik etmeye çalışıyoruz diyorlar arayınca.

• arkadaş hoparlör olayını atlamış üründe hoparlör yok ölü pixel vs bi sorun çıkarsa yenisinide bulamayız heralde umarım çıkmaz sabırsızlıkla eve gitmeyi bekliyorum

• Benim siparişi iptal etmişler. 1000/50 hediye çeki tanımlamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki halen hazırlanıyorda takılı kaldı

• @tst- @Xef1ONYX

teşekkür ederim beyler, beni rtings yanılttı var diye kaç saattir uğraşıyorum. alt çerçevede ki kulak gibi parçayı hoparlör sandım 2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF 

2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF

@hasantorun1 ışık sızması ölü piksel vs bende çıkmadı. tam karanlıkta da henüz bakamadım. HDMI çıkmadı içinden DP kablosu çıkıyor.

umarım sorunsuz alır iyi günlerde kullanırsınız.

• İstanbul marmaraparktan gelecekmiş ürünüm ancak marmaraparkta stok sıfırmış, komedi yemin ederim...

• RAIN_MAN kullanıcısına yanıt
    Bana da stok sıfır dediler. Ne yapacağız?
  • tst- kullanıcısına yanıt

mağazaya mail atıldı az önce aradığımda, ürün temininde sıkıntı olmaz gecikmeli de olsa elinizde olur denildi ancak güvenim var mı derseniz yok...

• never__again kullanıcısına yanıt

Hocam bu tür durumlarda direk üreticinin bu ürün için çıkardığı klavuzu bulup inceleyin.

Ben de hiç güvenmiyorum şahsen. Yalan olacak gibi geliyor ama bakalım.

• tst- kullanıcısına yanıt

Marmaraparktan aranacaksınız denildi, ararsalar bilgi veririm

Tamamdır hocam. Ben de bilgi alırsam sizi etiketleyip paylaşırım.

Sipariş iptal maili geldi hocam.

• never__again kullanıcısına yanıt

adınıza sevindim inşeAllah bizimkide öyle çıkar

• Bir kardeşime bir kendime almıştım. Alternatifini tercih etmediniz diye saçma sapan bir iptal maili gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azosial A kullanıcısına yanıt

Tüketici haklarına göre bir üst modelini sunabilir. Veya başka bir yerden alırız, farkını bize iletir. Bastırıyorum şimdi asla kabul etmiyorum iptalini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tst- -- 4 Mart 2021; 16:52:44 >
  • Arkadaşlar benimde faturam bugün öğlen geldi ama iptal olur mu bilemedim. İptal olan arkadaşların faturaları kesilmiş miydi?

• MaterialScience kullanıcısına yanıt

Faturan geldiyse iptal olacağını sanmıyorum hocam. Merak etme. Yarın kargolarlar muhtemelen. Bana fatura gelmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tst- -- 4 Mart 2021; 17:41:7 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.