Şimdi Ara

2.449TL 32' Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
14.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biraz önce Amazon'da satıldı aynı fiyata, oradan alacaktım şirkete fatura ettiremiyorum diye almadım orada da stok bitti. Üzüldüm gerçekten fiyat bayağı iyiymiş, kaçırdık yok yere. Sanmıyorum MediaMarkt'a stok girsin bir daha ama teşekkür ederim öneriniz için.

• tst- kullanıcısına yanıt
    Offf ya amazon olaydı daha iyiydi.
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Valla 380 lira KDV gider gösterdiğim için MediaMarkt kovaladım, o sırada eldekinden de oldum.

• MaterialScience kullanıcısına yanıt

Bana da mail geldi o açıdan sorun yok. Hatta Kayseri deki Mağazadan gönderileceğide yazıyor sipariş detayları kısmında ama sipariş kısmına düşmedi halen. Sorunsuz gelsinde bekleriz ama sipariş olarak görünmediğinden gönderimde yapılamayacak

• Boyle Buyurdu Zerdust kullanıcısına yanıt

Ne zaman geçtiniz siparişi hocam, sipariş maili ne zaman geldi?

12.45 Gibi siparişi geçtim ve mail ardından hemen geldi

• Boyle Buyurdu Zerdust kullanıcısına yanıt

Ben 10:22 de geçtim hala mail yok bilgilendirme yok...

• Gelen sipariş mailinde,

Hizmet bedeli:0 TLKargo bedeli:0,00 TLKDV Tutarı:373,58 TLToplam Fatura Tutarı:2449,00 TLÖdenen:2449,00 TLEkstra Bilgiler :Kargo Ücreti :0,00 TL (Alıcı tarafından ödenir)Peşin Satış Tutarı :2449,00 TLSatış Tutarı :2449 TLHediye Kartı Tutarı :0,00 TLKomisyon Tutarı :0 TLAlıcı Şehir :Beylikdüzü / İstanbulAlıcı İlçe :Alıcı Adresi :Güzelyurt Mah. 1. Sok. No:31Alıcı Ad/Soyad/Ünvan :Media Markt İstanbul Beylikdüzü Marmara Park AVMTeslimat Adresi :Güzelyurt Mah. 1. Sok. No:31 34524 Beylikdüzü / İstanbulÖdeme Şekli :6 x 408,17 İşBank

Şeklinde gözüküyor sanırım marmara parktan gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Valla 380 lira KDV gider gösterdiğim için MediaMarkt kovaladım, o sırada eldekinden de oldum.

an itibari ile stok var

2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 3 Mart 2021; 16:7:17 >

Neden böyle birşey yapıyorlar acaba stok bir yok bir var sanki adamlar kamyondan indiriyor barkodu okutunca direk stoğa düşüyor alınınca da stok tükeniyor gibi. Enteresan geldi açıkçası.

O bana da geldi hocam anında ama sipariş takiop sayfasına düşmedi. Düşmeden de hiçbir işlem yapılamıyormuş üzerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Neden böyle birşey yapıyorlar acaba stok bir yok bir var sanki adamlar kamyondan indiriyor barkodu okutunca direk stoğa düşüyor alınınca da stok tükeniyor gibi. Enteresan geldi açıkçası.

Hocam muhtemelen samsung kendi de bu indirimi yapacak. Çünkü dün Samsung SR750Q LS32R750QEMXUF 32" 4 MS 144 Hz FreeSync 2K QHD LED Monitör

bu monitör 3 küsürlerden 2209 tl ye düştü halen satışta samsung belli miktar stoğunu mm ye kaydırmıştır o bitince kendi de indirim yapacak olabilir bir ön görü bu sadece.

Aklıma gelen bu dün gece o monitörü alacaktım ancak HDR olmadığı için almadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

O bana da geldi hocam anında ama sipariş takiop sayfasına düşmedi. Düşmeden de hiçbir işlem yapılamıyormuş üzerinde.

Bekleyip göreceğiz hocam.

Banada gelen mail siparişiniz alındı maili idi bir karışıklık olmasın :)

• bana sipariş alındı maili bile daha gelmedi

• seferihsn kullanıcısına yanıt

Ben linkinizdeki ürünü sipariş verdim dün gece amazondan ama bu odysseyi de alsam mı diye halen düşünüyorum. 27 inç olan ürün 2 sene öncenin ürünü ama daha iyi gibi parlaklığı renk sayısı falan daha iyi.. 32 olan daha yeni model ama daha İyi mi ben tam karar veremedim..atıyorum usb girişi vs de yok..27 olanın standı daha kullanışlı yuKArı aşşa öne arkaya hareket edebiliyor vsvs.. dediğim gibi ben 27 olan modeli aldım ama bu 32 olanın daha ucuz ve 32 olması aklımı çeliyor..diğer bi soru işaretim de 32 inçin bana çok büyük gelip gelmeyeceği..

• Youtube'da donanımhaberin vs videoları var

• qvx Q kullanıcısına yanıt

Sabah kendilerine mail atmıştım.Müşteri hizmetleri tarafından az önce arandım.1-4 gün içerisinde siparişlerim kısmına düşmez ise iptal ediliyormuş otomatik.Bugün yeni 1 tane sipariş vermeyi düşündüğümü söyledim fakat aynı sorunun yine olabileceğini belirttiler.Böyle saçma bir sistem olamaz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.