Şimdi Ara

2.449TL 32' Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
14.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İşteydim yine kaçırdım acayip sinirim bozuldu :(

• Türkiye'deki denetimsizliğin sıkıntısı da bu. Sen ürün alıyorsun hem de taksitli adamlar 4 gün tedarik edemeyince sana iade yapıyor taksit taksit. Ne bilecem mesela ben o süreçte bu toplanan paraları işletmediklerini. Hadi onu geçtim ödeme iadesi taksit taksit olunca yeni monitör de alamıyorsun. Şaka gibi.

• Alıp da ürünü kargo ile gelen oldu mu?

• Milletten parayı toplayıp kullanma ve yavaş geri ödeme hareketi olmasın bu?

• Curved olmasa düşünürdük. Asus'un bu fiyata düşse alırdım, ondaki göz koruma sertifikası cazip geliyor.

• Amazon sattı aynı ürünü aynı fiyattan, sanmıyorum bir puştluk olduğunu. Ben de sipariş verebildim sonunda 4. denememde.

• boylum kullanıcısına yanıt

Onlar için sıkıntılı olur. Öncesinde eski COO şimdi ise CEO'ları olan şahısla muhabbetim var. Zamanında Genel Müdürlükten aramak zorunda kalmışlardı yine aynısı olur.

• Katılıyorum.Kendileri istedikleri gibi çalıp oynuyorlar.Yaptırım uygulayan/uygulatan yok.Hak taleb edebileceğin kurumlarda işleyiş o kadar ağır ki uğraşmak burnundan getiriyor dertsiz başına dert alıyorsun yani özetle paranla rezil oluyorsun.Tamamen perakendecinin insiyatifine kalmışız.

• ürünü dün akşam kargoya teslim ettik dediler mail geldi ama sevke çıkmadığı için ne kargo numarası var ne birşey heralde akşama sevke çıkarda takip kodu gelir diye ümit ediyorum

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt

ihtiyacına göre karar ver, içine sinmeyecekse ihtiyacın yoksa hiç uğraşma. ikiside sağa sola dönmüyor ama teki sabit ayak masa bağlı diğeri değil. ben mesela xbox bağlayacağım curve olanı aldım.

• Pixel pixel anadolu. 27 inch olanın fiyatı düşseydi daha iyi olurdu. 32 inch yazıları bulanık gösterecek diye almadım. Sırf oyun oynamak için almak isteyenlere fiyat performans monitörü. Alanlar güle güle kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendorf -- 3 Mart 2021; 17:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grizzle

Sabah kendilerine mail atmıştım.Müşteri hizmetleri tarafından az önce arandım.1-4 gün içerisinde siparişlerim kısmına düşmez ise iptal ediliyormuş otomatik.Bugün yeni 1 tane sipariş vermeyi düşündüğümü söyledim fakat aynı sorunun yine olabileceğini belirttiler.Böyle saçma bir sistem olamaz.

2 mail attım. 2 ayrı müsteri hizmetleri çalışanı ile konuştum. Papağan gibi önündeki scriptten ezbere konuşmaktan başka bir işe yaramıyor. Sisteme düşmedi de düşmedi. Sen sipariş numarasını verince satın aldığımı görüyorsun sisteme düşmedi ne demek. Hadi öyle bir sıkıntı var depoya ilet versin kargoya benim kargo bildilerimi mail at. Hangi çağda yaşıyoruz. Sözde teknoloji firması. Almanya'daki merkeze mail atıcam. Bu fiyata başka yerde bulmaya çalışıyorum şu anda anında oradan yeni sipariş geçip bunu da "sisteme düştüğü" an iptal edicem. Yalan dolan olduğu belli.

• tst- kullanıcısına yanıt

şu an sepete atılabiliyor. tekrar dene istersen hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: qvx

2 mail attım. 2 ayrı müsteri hizmetleri çalışanı ile konuştum. Papağan gibi önündeki scriptten ezbere konuşmaktan başka bir işe yaramıyor. Sisteme düşmedi de düşmedi. Sen sipariş numarasını verince satın aldığımı görüyorsun sisteme düşmedi ne demek. Hadi öyle bir sıkıntı var depoya ilet versin kargoya benim kargo bildilerimi mail at. Hangi çağda yaşıyoruz. Sözde teknoloji firması. Almanya'daki merkeze mail atıcam. Bu fiyata başka yerde bulmaya çalışıyorum şu anda anında oradan yeni sipariş geçip bunu da "sisteme düştüğü" an iptal edicem. Yalan dolan olduğu belli.

Alıntıları Göster

Hocam sitenin üstünde sipariş numaram ile sorgu yaptığımda şu şekilde yazıyor.

"Siparişinizin takip sistemine yansıması sistemsel nedenlerden dolayı zaman almaktadır, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."

Sanırım dediğinize çıkıyor ama öyle birşey yaşanırsa ilk ve son siparişim olur ve direk tüketici hakları mahkemesinde uğraşırım.

Taksitle iade ediliyor param nakit tahsil ediliyor bir nevi gasp olur bu saçma sapan kolay kazanılmıyor o paralar.

• MaterialScience kullanıcısına yanıt

Hocam iade tutarı karta tek seferde yansır. Sadece ekstrelerde taksit olarak gözükür. Yani örneğin ayda 500 TL ödeme varsa -500 ve +500 TL olarak her ay ekstrede gözükecek ama toplam tutar karta yansıtılmış olacak. Mediamarkt rezalet site ve müşteri memnuniyetine sahip bir yer bence. Mümkün olduğunca oradan bir şey almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Siparişi verdim hocam çok teşekkür ederim.
  • Arkadaslar mat ekranmi yoksa parlak(cam benzeri) ekran mi? Birde kavisli olmasi sorun yaratir mi kucuk odsda hem konsol icin hem tv olarak kullanmayi dusunuyorum uygun mudur iyi bi model midir bu

• Benim siparişte gelişme var. Bugun oglen almıştım
    2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF

Vay arkadas 10 22 de verdik sipwris hicbir gelisme yok.

Bende de kargonuz hazırlandı ve yola çıktı maili geldi 1 saat önce

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.