Şimdi Ara

2.449TL 32' Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
14.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben aradığımda bir teşhir bir kapalı kutu var demişlerdi, gittim önce teşhir olana baktım ki o da aynı gün açılmış yani teşhire yeni konulmuş çok temizdi; bana yalan söylemediler yani neyse onu söylediler telefonda.

benim attığım fotoğraftaki ışık sızması netteki diğer fotoğraflara göre fazla değil hocam, çok daha kötüleri var. bir de orada yazdım zaten, fotoğraf çekince öyle görünse de çıplak gözle yarısından bile az görünüyor o ışık sızması, telefon kamerası ışığı fazla gösteriyor! . zaten ekran sürekli simsiyah olmadığı için renkli ekranda hiç rahatsız etmiyor. ben "gece ışığı modu"nu açıyorum windowstan, parlaklığı en düşük seviyelerde kullanıyorum zaten, o zaman hiç rahatsız edecek bir durum yok bence.

misal youtuben bir incelemeye baktım, adam ufo test yapmış berbat görünüyor videoda, aynı testi ben kendim yaptım akşam çok daha netti. videoyu 120hz kamera ile çektim dese de kameranın ışık algılaması ekrana yansıtması vs farklı oluyor, canlı canlı görünce çok fark ediyor görüntü.

Anti-glare diye bir ibareye rastlamadım ekran hakkındaki bilgilerde, görüntü canlı ekran parlak duruyor. gece kullandığım için ışık yansıması göremedim hiç, odanın ışığını açtığımda da rahatsız eden bir durum olmadı. yandan güneş vurursa ne olur bilemem ama çok rahatsız edeceğini sanmıyorum. ben zaten pencereyi açmam pek.

• Ps4 oyun almıştım bi türlü siparişler kısmında gözükmüyordu mailinizi kontrol edin, şu mağazadan sizin için hemen kargoladık tarzı bi mail gelmesi lazım, çorum dan samsuna 2 günde ulaştı
  • bitmiştir diyor?

• Mediamarkt rezaleti sipariş verdiğime pişman etti. 15 saat oldu sipariş listede gözükmüyor doğal olarak kargoya da verilmiyor. Millet 15 saatte ürünü teslim ediyor bunlar satın alınan ürünü sisteme işleyemiyor. Aradım iptal etmek için sisteme düşmeden iptal de edemiyoruz diyor. 3 iş gününe kadar da sürebilirmiş. Sisteme düştüğünde direk iptal edicem. Böyle saçmalık görmedim. Bir daha asla alış veriş yapılmaz.

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun hocam. benimde tek temennim o yönde viewsonic 32inc 2k ips bi monitörü geçen hafta 4 kere iade ettim vatana. beni çıldırttı ışık süzmesi ölü pixeli bu şansla ürün bana tam parça gelir inşallah :D

• qvx Q kullanıcısına yanıt

Hocam valla aynı şeyi ben de düşündüm anlık düşmesi gereken sipariş listeye düşmüyor. Demek ki stok takibi konusu sıkıntı mediamarkt'ta. Neyse sıkıntı değil bugün listeme düşmezse otomatik linkedin de gereken yerlere yazarım.

• Arkadaşlar değer mi? Fiyat yanıyor mu idare eder mi?

• tst- kullanıcısına yanıt

Valla hocam en ucuz 3495TL bu fiyata karşılık. Bence yanıyor.

• tst- kullanıcısına yanıt

Fiyatlar fazlasıyla iyi. Ben 32" g7 olanı sipariş ettim. Almanya fiyatlarına bakıyorum orada bile 6000 tl'nin üstüne denk geliyor bugünkü kur ile. Fakat burada 5319 tl. Firma burnumuzdan getirecek ama fiyat uygun.

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Çok kararsız kaldım ödeme ekranında bekliyorum, inşallah stok uçmaz o arada.

• Şu an fazlaca kisi olduk bu urunu alan. Maduriyette organize oluruz bu bqsligi herk3s takip etsin. 😀

BU ARADA KALİTELİ DP KABLO ALIN ARKADAŞLAR BENİM TAVSİYEM PAUGGUE 1.4 DP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 3 Mart 2021; 14:53:1 >
  • 1 tanede ben sipariş geçtim sabah ama halen siparişlerim kısmında görünmüyor.

• Kart bilgilerini girerken kaçırdım ne yazık ki, hayırlı olsun alanlara :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Boyle Buyurdu Zerdust

1 tanede ben sipariş geçtim sabah ama halen siparişlerim kısmında görünmüyor.

Hocam aynı durumdayım bende ama sipariş maili geldi bakalım görelim :)

• nasıl alıyoruz acaba adrese seçim yok mağaza yok

• quentin kullanıcısına yanıt

Stoklar bitti dostum, o yüzden alamıyorsun.

• geçen apple watchda da aynısı oldu yetişemedik yine

• quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Kart bilgilerini girerken kaçırdım ne yazık ki, hayırlı olsun alanlara :)

şuan açık hocam alınabiliyor.

• MaterialScience kullanıcısına yanıt

Adrese teslimat kısmında stok yok yazıyor hocam ödeme ekranına gelmeden önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: tst-

Adrese teslimat kısmında stok yok yazıyor hocam ödeme ekranına gelmeden önce.

Arada stok geliyor hocam. f5 leyin ben sabah kaçırdım öğlene doğru bir f5 atayım dedim sonra direk satın aldım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.