Şimdi Ara

2.449TL 32' Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
14.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamrket'ten aldım. 32" büyük gelecek büyük ihtimalle pişman olacağım :)

• Suan alinabiliyor arkadaslar. Nvidia ekran karti ile g sync olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an stokta var, satın alınabiliyor.

Birkaç monitör birden indirime girince kararsız kaldım ben de.

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Tekrar açılmış satış, stok güncellemesi oldu sanırım.

Ben mağazadan hemen gidip teslim aldım, ölü piksel de çıkmadı çok şükür. Açılmamış kutuydu zaten, bir tek rafta teşhir ürünü kaldı Adana içinde.

• aceloq kullanıcısına yanıt

• Sadece mağazadan teslimat seçeneği ile alınabiliyor. O da Ankara'da hiç bir mağazada kalmamış. Hem internete özel diyip hem de böyle yapmaları saçmalık.

Bir de kargoya vermiyorlar ne hikmetse "Sepetinizdeki ürünler birlikte adrese teslimat için uygun değildir. Lütfen ürünleri ayrı ayrı sipariş ediniz." diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xef1ONYX -- 2 Mart 2021; 22:58:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Alinmiyor hocam. Kisitli magazalara acmislar allah bilir. Sadece onlar alabilir. Zaten ben SR750 modelini aldim biraz once.

• aceloq kullanıcısına yanıt

Hadi ya!

Hayırlı olsun hocam. Kısmet artık.

• quote:

Ben mağazadan hemen gidip teslim aldım, ölü piksel de çıkmadı çok şükür. Açılmamış kutuydu zaten, bir tek rafta teşhir ürünü kaldı Adana içinde.

Webden magaza teslim alinanlarin teshir olma ihtimali var mi hocam? Birde nasil memnun kaldiniz mi? Bende cs:go ve is agirlikli dusunuyorum. G sync konusunu arastiriyorum

• 2449'a şu anda satış görünüyor. Ben aslında G7'ye bakarken bu sayfaya geldim. O da 5319 şu anda. Sanırım en düşük fiyat. Flicker problemi varmış Gsync'te ama firmware ile düzeltilmiş. 1000R curve biraz acaba dedirtiyor. Oyun dışında kullanımda sıkıntı olur gibi.

• hotlevel kullanıcısına yanıt

Açılıp tekrar bantlanmış kutu anlaşılır diye düşünüyorum hocam, ben açılmamış kutu aldım. Bir tek teşhir kaldı, sonraki alacak olan onu almıştır artık. Bu sabah 3 tane geldi dediler, teşhir olan da çok temizdi zaten önce ona baktım.

Gsync işine benim de bakmam lazım, bugün sadece ölü piksel testi yaptım. Oyun açamadım. Bi de UFO testine baktım 144Hz yazan kısım kötü değildi.

Bir de Batman gördüm biraz ama fotoğrafta çok varmış gibi dursa da çıplak gözle yarısı kadar bile yok, telefon kamerası abartıyor ışığı artırdığı için karanlık diye. Yoksa şikayet edeceğim kadar yok kesinlikle, bence iyi yani.

2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF

Sonra bakacağım artık geri kalanına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 2 Mart 2021; 23:24:59 >

• Teşekkür ederim Dediğin gibidir inş çünki halen bir değişiklik yok.Bekleyelim.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt

Siparişlerim kısmında görünüyormu?

• quote:

Açılıp tekrar bantlanmış kutu anlaşılır diye düşünüyorum hocam, ben açılmamış kutu aldım. Bir tek teşhir kaldı, sonraki alacak olan onu almıştır artık. Bu sabah 3 tane geldi dediler, teşhir olan da çok temizdi zaten önce ona baktım.

Gsync işine benim de bakmam lazım, bugün sadece ölü piksel testi yaptım. Oyun açamadım. Bi de UFO testine baktım 144Hz yazan kısım kötü değildi.

Bir de Batman gördüm biraz ama fotoğrafta çok varmış gibi dursa da çıplak gözle yarısı kadar bile yok, telefon kamerası abartıyor ışığı artırdığı için karanlık diye. Yoksa şikayet edeceğim kadar yok kesinlikle, bence iyi yani.

Sonra bakacağım artık geri kalanına.

Hayirli olsun hocam. Bende yakinimdaki bir magazadan aldim ama cs icin 32 cok buyuk diyorlar. Kararsiz kaldim. Amazon olsa iade sansimiz olurdu da mediamarkt sikinti

• ilk 5-10 dk görünmedi, sonradan göründü bende.

• hotlevel kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam, sizin monitör de hayırlı olsun.

Cs go oynamıyorum. şimdi bana da çok büyük gibi monitör ama 10 yıl önce de 27 inç çok büyüktü o zaman aldım alışır insan dedim öyle de oldu, küçük görünmeye başladı gözüme. 32 inç de büyük ama gözler alışır muhtemelen. Ayak yüksek geldi bi de o yüzden sıkıntı olacak gibi, koltuk almam gerekebilir.

Mediamarkt da ödemeyi online yaptığınız için 14 gün iade hakkınız var dedi elden teslim alsanız bile.

Ek: bi el Pubg attım çok iyi 2.449TL 32" Odyssey G5 32CRVD/ 2K/ 144HZ/ 1MS/ FSYNC/ HDR10/ Gaming Monitör LC32G55TQWMXUF 

renkler canlandı, detaylar belirginleşti. oyunda hiç de büyük görünmüyor. tabi ben monitöre 1 metre mesafeden bakıyorum, masa büyük biraz, en ucunda duruyor monitör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 3 Mart 2021; 0:17:50 >

• LS32R750QEMXUF bu arkadaş var xbox iiçin alacaktım hdr yok ama o yüzden almadım 2209 tl düşünen arkadaşlar için

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt

ppi oranı değişmez her 2k 32'' monitör aynıdır.

• never__again kullanıcısına yanıt

Hocam ben de ikisi arasında kaldım. Kavisli monitör sevmiyorum ancak diğerinin de sağa sola dönmemesi ve HDR olmaması etkiliyor beni... Ne yapsam bilemedim..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.