B

Yüzbaşı
02 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 187 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İ7 9750h işlemcisi olmasına rağmen oyunlarda darboğaz yaptığını fark ettim 8gb ramden midir nedir arkadaş (işlemci turboyu kapatıyorum çünkü 95 derecelerde yanmasını istemiyorum)
Üniversiteye yerleşmemle okulun verdiği veya benim aldığım kenarda duran kullanılmamış onlarca kitabım var. Samsun Atakum içi elden dağıtacağım ihtiyacı olan pm atabilir.
3 yıl önce media marketten aldığım cihazımı üniye gideceğim için laptop aldığımdan satmak istiyorum. Kol 1 yıllık garantiden değişimden geldi genel olarak cihazımı temiz kullandım en iyi ve en kötü ihtimalle ne kadara satabilirim samsun içi bilen yardımcı olabilir mi teşekkürler.
Forumun değerli yardımsever üyeleri resimde görüldüğü gibi cd de hasar var lakin eskiden çalıştırıyordu şimdi ise zorluk seçme bölümünde zorluğu seçtikten sonra oyundan atıyor, kolonya yöntemini denedim değişen bir şey olmadı geriye muz ve diş fırçası yöntemi kaldı fakat başka çözümü yok mudur bunun yardım bekliyorum.
Hazırlıkta tekrar hazırlanıp kırık obp ile boğaziçi econ kazanıp 1.sınıftan devam etmeyi düşünen var mı?
Sorum şu:İtü hazırlığı geçtiğimde yks puanımı kullanarak boğaziçi'ne geçişte Boğaziçi'ndeki hazırlığı geçmiş gibi saydırabilir miyim?
Geçen sene 60+2 kontenjan ve 9.212 sıralama ile kapatmış.
Sıralamam 7426 geldi tercih listemde üst sıralarda yer vermeyi düşünüyorum, sizce tutabilir mi?
Netlerinizi yazıp geçen seneki sıralamanıza baktığınızda 2 kat hatta 2.5,3 kat geri attığını gözlemlemişinizdir(sonuç açıklandığında forumda böyle bir konu dönmüştü)Peki neden mi böyle oldu? Geçen seneye göre çok daha fazla sayısalın EAda üst sıraları meşgul ettiğini düşünüyorum, dayanaklarım:
1-İlk 100 bursunu sos1 çalışıp garantiye almak.
2-Yine ilk 100 bursu için sözel ve dilde aşırı yığılmanın olması sonucu şansı EA da denemek.
3-Edebiyatın lys zamanındaki eleyiciliğinin kaybedilmesinin sayısallar tarafından anlaşılması.(coğrafya zaten 6 soru belli başlı konulara bakıp çok rahat full veya fule yakın yapılabilir, tarihte merak duygusunun ön planda olması)
Sizce? Marmara düşünüyorum ama her sene kontenjanı azalıyor geçen sene 349 kişiyle 7689 sıralamayla kapatmış,2020 kontenjanı hakkında bilgi sahibi olan var mıdır?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
mi6
Oyun Platformu
ps4
PSN ID
luganos66
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Mesaj Sayısı: 254
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 586
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 158 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.