Şimdi Ara

1e1: PS Vita'yı İnceledik! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
66.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gerçekten insanı kendine bağlayan bir cihaz, incelemede çok başarılı.
  • Çok almak istiyordum. Yazın aldım, 1-2 ay oynadım ve rafa kaldırdım. Pek hoşuma gitmedi. Daha çok oyunu olmalı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guzel bi video olmus ama sunu anladim oyunlarin acilmasi cok uzun suruyo
  • Şu an için gereksiz bir ürün olarak görüyorum. Hala M.S. 2000 yontma tablet çağındayız.
  • Umarım ps4 ile yükselişe geçer.

Geçemedi.
  • Video ölü
  • ControlYourDream kullanıcısına yanıt
    Oha lan Meşhur olmuşum.
  • hort:))))
    link ölmüş:))

• Video ölü, o konsol da ölü.
  • Psp vita'da sıfır bulunmaz değil mi artık
  • O degil de eskiden BSC diye bir site vardı. Trgamer bitti bu bitti ama kolpanın kazanı hala hayatta. Hayat cok ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emmare kullanıcısına yanıt
    Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Eskileri yad edelim :)

Video : https://uptostream.com/oqmjz5nro1rj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 12 Mart 2019; 22:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Arkadaşlar Merhaba,

Bu tip uzun videolarda sunucuya çok fazla yüklenildiği için takılmalar yaşanabiliyor. Sunucu video yayına alındığından bu yana 1Gbps veri gönderiyor ve bu değer büyük ihtimalle gecenin geç saatlerine kadar da aşağı düşmeyecek.

Elbet biz de videoları olabildiğince hızlı izlemenizi istiyoruz. Zaten bunun için de bir çok şey geliştirdik, her videomuzun mobil versiyonu var, hepsinde kalite seçenekleri var ve yayın akışı desteği sayesinde uzun videolarda istediğiniz konuya hızlı geçiş yapabiliyorsunuz.

Bunca emek ardından bu videonun Youtube'a yüklenmesi al biz yaptık youtube sen kullan, etinden sütünden sen yararlan ben uzaktan bakayım demek oluyor. Hak verirsiniz ki bu tip yayınlar ciddi emek istiyor ve bu emeğin karşılığını alabilmemiz için de kendi sitemizde kendi sunucularımızda yüksek izlenme rakamlarına ulaşmamız lazım. İleriye dönük planlarımızda video sunucu sayısını çoğaltarak daha iyi hizmet verebilmek var fakat bunun için şu anda elde olanla idare ederek sponsor firma bulmamız gerekli.

Kısacası youtube ve benzeri 3. parti servislerde videolarımızın yer alması hem bize hem de sizlere zarar verir. Bu yüzden videoları kendi kiraladığımız sunucular üzerinden sizlere ulaştırmaya devam etmek zorundayız.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    bide böle bişe sölemedim diyor
    r r r r r
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jellal Fernandes

Umarım ps4 ile yükselişe geçer.

Geçemedi.
    Geçemedi gerçektende
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.