Şimdi Ara

1e1: PS Vita'yı İnceledik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
66.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yeni nesil el konsolu PS Vita'yı sizler için derinlemesine inceledik. Donanımından oyunlarına, tasarımından kontrol yapısına kadar bütün detaylar karşınızda. Kısacası Vita ile ilgili aklınızdaki bütün soruların cevapları bu videoda!

• Arkadaşlar Merhaba,

Bu tip uzun videolarda sunucuya çok fazla yüklenildiği için takılmalar yaşanabiliyor. Sunucu video yayına alındığından bu yana 1Gbps veri gönderiyor ve bu değer büyük ihtimalle gecenin geç saatlerine kadar da aşağı düşmeyecek.

Elbet biz de videoları olabildiğince hızlı izlemenizi istiyoruz. Zaten bunun için de bir çok şey geliştirdik, her videomuzun mobil versiyonu var, hepsinde kalite seçenekleri var ve yayın akışı desteği sayesinde uzun videolarda istediğiniz konuya hızlı geçiş yapabiliyorsunuz.

Bunca emek ardından bu videonun Youtube'a yüklenmesi al biz yaptık youtube sen kullan, etinden sütünden sen yararlan ben uzaktan bakayım demek oluyor. Hak verirsiniz ki bu tip yayınlar ciddi emek istiyor ve bu emeğin karşılığını alabilmemiz için de kendi sitemizde kendi sunucularımızda yüksek izlenme rakamlarına ulaşmamız lazım. İleriye dönük planlarımızda video sunucu sayısını çoğaltarak daha iyi hizmet verebilmek var fakat bunun için şu anda elde olanla idare ederek sponsor firma bulmamız gerekli.

Kısacası youtube ve benzeri 3. parti servislerde videolarımızın yer alması hem bize hem de sizlere zarar verir. Bu yüzden videoları kendi kiraladığımız sunucular üzerinden sizlere ulaştırmaya devam etmek zorundayız.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Açıkçası videodan daha çok intro ilgimi çekti
  • Oyunlar biraz daha gelseydi oyun incelemesı yapsaydınız daha iyi olabilirdi ama izliyorum bakalım vitamıza ne gıbi yenılıkler geldi
  • 1Saat 30Dakika. :)
  • 90 dakika çok iyi olmuş her özellik konuşuldu heralde :) hemen izliyorum
  • yer kapmaca

inceleme süper olmuş elinize saglık ps vita da kaçırılmaması gereken bir konsol olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 10 Mart 2012; 23:20:28 >
  • Rezervasyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 10 Mart 2012; 20:28:22 >
  • iPhonedan girdim Play butonunun uzerinde cizgi var acilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine sıkılmadan izleyeceğim bir inceleme teşekkürler BSC! :D
  • 1 saat 31dk. Sonunda filmde yaptınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

iPhonedan girdim Play butonunun uzerinde cizgi var acilmiyor.

+1

• 1.5 saat

• quote:

Orijinalden alıntı: Gibson Les Paul

iPhonedan girdim Play butonunun uzerinde cizgi var acilmiyor.

Hesap makinesinden girdim sorun yok.
  • Fiyatların biraz ucuzlaması ve oyun çeşitliliğin artması halinde alınası bir cihaz olmuş PS Vita .

Casual oyun oynamak isteyen iPad,iPhone,iPod ; HARDCORE oyun oynamak isteyen bu cihazı almalı .
    Elmayla armutu karıştırmayın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ControlYourDream -- 10 Mart 2012; 21:50:04 >
  • 450 TL oldu ... bekle beni VİTA ....
  • introdaki erdinç abinin saçı şimdiki gibi olsa daha iyi olur bence
  • Cok para...
  • inşallah yakında microsd den ps vita hafıza kartı dönüştürücüsü üretirler :)
  • imei no su gozuktu aletin ilerde sorun cıkarmı sizce ?
  • ipad ve iphone ile izlenemiyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.