Şimdi Ara

1e1: PS Vita'yı İnceledik! (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
3
Favori
66.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gerçekten böyle bir inceleme inanılmaz
    her detayı öğrendik
    çok teşekkürler
  • psp oyunlarını ps vita da oynuyabilirmiyiz. almayı düşünüyorum ama oyun fiyatının yüksek oluşu beni zora sokuyor.ps vita oyunlarını bilgisayar üzerinden kopyalayabilirmiyiz.yada ps3 deki oyunu bir ps kafede ps vitaya aktarabilirmiyiz.
  • 90 dakika rekor mu?
  • ölü doğan çocuktur ps vita.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_user

ölü doğan çocuktur ps vita.

Nobel.
  • 3g li versiyonun telefon özelliği olsaymış en azından vita yanımızda iken telefon taşıma zorunluluğu ortadan kalkardı belki
  • 3g li versiyonun telefon özelliği olsaymış en azından vita yanımızda iken telefon taşıma zorunluluğu ortadan kalkardı belki
  • PSP lerden Vitalara.. İyice gelişiyor taşınabilir oyun olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_user ölü doğan çocuktur ps vita.
    Nobel.

bence hiç alakası yok. kullanıyorum ve şöyle diyim asla telefonumla kıyaslayamam bile. ellerinizi arasında o kalitede oyunları oynamak harika bişey. sgs3' ü bırak 5' te bile o grafikler olacağını sanmıyorum.

• İnternet tarayıcısı gelişince ve yeni oyunlarla birlikte çok daha iyi olacağını düşünüyorum. ufak basit oyunlarda gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurozka

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_user ölü doğan çocuktur ps vita.
    Nobel.

bence hiç alakası yok. kullanıyorum ve şöyle diyim asla telefonumla kıyaslayamam bile. ellerinizi arasında o kalitede oyunları oynamak harika bişey. sgs3' ü bırak 5' te bile o grafikler olacağını sanmıyorum.

İroni yapmıştım..
  • e.i :kutunun içine ps vita koymuşlar
    m.ç :evet bu gerçekten çok büyük bi yenilik
    :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tekno_user

ölü doğan çocuktur ps vita.

yeni doğmuş çocuktur ps vita

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video yu izleyemiyorum, geçende mediamarkt da inceledim biraz. Tabi ilk eline alışında konsolu, hoşuna gidiyor. PSP de ki analoglar facia idi. Vita nın analogları çok iyi, ama yine L2 ve R2 yok. keşke olsaydı. Ekran çok hoş duruyor. bu incelemeyi izleyip daha net bir fikir sahibi olayım dedim ama ne yazık ki video çalışmıor , player hata veriyor. daha sonra izleyip, alıp almama konusunda bir fikir yürüteyim... Okuduğum kadarı ile oyun vs daha çok yaygın değilmiş herhalde...
  • PS3 çıkışını yaptığı dönemde oyunu pek yoktu PS Vita'da da durum aynı şuan ama zamanla Sony oyun desteğini arttıracaktır. PS Vita ile hoş vakit geçiriyorum. ^_^
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Video yu izleyemiyorum, geçende mediamarkt da inceledim biraz. Tabi ilk eline alışında konsolu, hoşuna gidiyor. PSP de ki analoglar facia idi. Vita nın analogları çok iyi, ama yine L2 ve R2 yok. keşke olsaydı. Ekran çok hoş duruyor. bu incelemeyi izleyip daha net bir fikir sahibi olayım dedim ama ne yazık ki video çalışmıor , player hata veriyor. daha sonra izleyip, alıp almama konusunda bir fikir yürüteyim... Okuduğum kadarı ile oyun vs daha çok yaygın değilmiş herhalde...

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-1e1_PS_Vitayi_inceledik-3758.htm#

Burdan izleyebilirsin

• izledm çok teşekkürler.

Anladım ki şu anda Vita için daha erken.

Bir ortalığa haber bırakayım, birileri hediye almak isterse bana alsın ;) ama kendime almam için daha bi 6-7 ayı var bu aletin belli olan o.
  • Remote Play'i nasıl yaptıklarınıda anlatsalardı keşke.Sanırım CWF'li PS3 kullanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Fiyatların biraz ucuzlaması ve oyun çeşitliliğin artması halinde alınası bir cihaz olmuş PS Vita .

Casual oyun oynamak isteyen iPad,iPhone,iPod ; HARDCORE oyun oynamak isteyen bu cihazı almalı .
    Elmayla armutu karıştırmayın .

+1
  • Çok güzel inceleme olmuş elinize kolunuza sağlık lakin bu fiyat içeriğine bi hafıza kartı birde oyun olursa daha cazip olur yada dahili olarak 16gb ve arttırılabilir hafıza olursa işte o zaman olur arkadaş

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.