Şimdi Ara

1e1: ASUS'un oyunculara özel bilgisayarı mercek altında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
33.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güç kaynağı biraz daha yüksek olsa iyi olurdu. Physx kartı kullanmak veya daha fazla overclock yapmak isteyenler 450W ile sıkıntı yaşayabilirler. İşlemci 2500k, anakart daha ucuz bir model olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: suatbabatan

Bütün bileşenlerinin asusdan olmasi iyi ama o işlemciye ve o anakarta gtx560ti olmamış.

560ti in açmadığı oyun yok son ayarlarda gayet optimal bir secim olmuş bence tek eksiği PSU, her türlü upgradeye kapalı maşallah. Ucu ucuna yetirmişler. Ayrıca gecen Vatanbilgisayar masaustulerde %30 indirim yaptığında fiyatı 2300 liraya düşmüştü ve çok iyi bir fiyat bence. Ve o Anakart Türkiye'deki hazır bilgisayarlarda görmeye alışkın olmadıgımız kadar iyi,OC konusunda da ASUSun herhangi bir kısıtlaması yok

psu konusu ayrı ama üst düzey işlemci, üst düzey anakart'a orta seviye ekran kartı olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatbabatan -- 13 Şubat 2012; 19:30:52 >

• meh görüntüsü güzel değil seçeneklerde 560ti dan ilerisi yok. eğer "oyuncu bilgisayarı" diyosan 2600k koyana kadar 2500k koy anakartı da biraz daha makul bişeyle değiştir ekrankartını bir iki tık ileri koy...
  • i5 2500k koyup,gtx570 yapsalar tadından yenmezdi.
  • Casper'dan hallice işte
  • adamlar alienware'dan özenmiş abii
  • Kasanın içini görmek isterdik..
  • videoyu izleyenler de düşünecekki gtx 560 ti kötü ekran kartı,öyle bir anlatmışsınızki ama o bütçeye gtx 580 sıgdırılabilirmiş gerçekten
  • Madem okadar paraya satıyorsun ozaman birtane daha 560ti koyarak sli yada daha güçlü bir ekran kartı koyarak piyasaya sürmeliydi.
  • fiyatı dilinizin ucundaydı keşke onuda bi söyleseydiniz :)
  • Kasa görünüşü hoş ama o işlemciye ve o anakarta gtx560ti olmamış.
  • benim bilgisayar bu ya :)
    şöyle söyleyeyim; bf3 dışında gerçekten son dönemde çıkan tüm oyunları ultra detay takılmadan, rahatsız eden bir frame düşüşü olmadan oynayabilirsiniz. ben bir de 3D monitör aldım, kasayla birlikte gelen TriDef 3D yazılımı ile tüm oyunları (bf3, mw3, uncharted 3, batman:ac, assasins creed: revelations, portal 2 vs.) 3D oynayabiliyorum ve dahası istediğim zaman PS3'te 3D oyun veya 3D Blu-ray izlemek için kullanabiliyorum. Eskiden bn de kasa toplardım ama bu masaüstü (belki ekran kartı dışında) fiyatını kesinlikle hak ediyor, donanımların bir bütün olarak verdiği performans harika! :)

Garanti konusunda ise ufak bir sıkıntı yaşadım onu paylaşmak istiyorum. Kasayı aldıktan sonra içine bir BD-ROM (bilgisayardan 3D Blu-ray izlemek için) eklemek istedim ve konuyla ilgili Asus'un servisini arayıp konu ile ilgili ne yapabileceğimi sorduğumda bana "kasanızı açtığınız anda 2 senelik garantiniz yanar, hatta altığınız BD-ROM'u biz bile taksak garanti kapsamından çıkar." gibi bir yanıt aldım. Hatta external BD-ROM gibi bir tavsiyede bulundular. External BD-ROM'ları araştırdığımda ise fiyatlarının yaklaşık 500 tl civarında olduğunu gördüm ve şimdilik masaüstünde Bluray izleme olayını mecburen rafa kaldırdım. Bu nedenle sizin incelemenizde kasaya müdahale edebileceğimizi söylediğinizi duyunca biraz şaşırdım açıkçası, beni bu konuda aydınlatabilirseniz sevinirim. Teşekkürler :)

• Gecengün vatanda indirimden arkadasıma aldırdım 2300 TL ye geldi sakın ola kendim toplasam daha ucuza gelirdi demeyin bu özeliklere yakın en ucuz pc( tüm parcaları asus ve aynı vasıfta olması kaydi ile) bugün 2900 TL ye toplanıyor
  • Kasa tam fail olmuş, eski sandıklara benziyor. Asus'u severim ama bu gördüğüm en berbat kasa tasarımı, içinde SLI 680GTX olsa kurtarmaz valla, kesinlikle odama koymam bunu, tabi ki nihayetinde zevk meselesidir
  • something like that
  • tamam lambo temalı masaüstü çıkardık anladık gene kubik tasarıma takılmış gibi görülüyor hiç uğraşmamışlar boynu kırık kutu koymuşlar ortaya yalnız hoş geldi görüntüsü bana yanar dönerli kasalardan daha sade
  • Kasa iyiymiş, hoş duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvation11

Benim sistemim amd athleon ll x4 dort cekirdekli ekran karti asus 5770 ram 4 gb ddr3 ve hardisk 2000 gb ve son olarak 450 wat boost guc kaynagi simdi ben bu sistemimde butun oyunlar var bende mesela battlefield 3 de en az 40 en fazla 60 fps aliyorum crysis 2 de en az 30fps en fazla 60 fps aliyorum simdi bir dusunun ben bu sistemimde bile bu kadar iyi fps alabiliyorsam neden bu asus un i7 islemci ve ekran karti bile yuksek olan bi kasada nasil oluyorda bu kadar dusuk fps alinabiliyor ? o0

Hangi ayarlarda? 5770 ile imkansiz...
  • psu fail
  • Beyler kasanun fiyatını bilenler varmı aranızda ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.