Şimdi Ara

1e1: ASUS'un oyunculara özel bilgisayarı mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
33.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çirkin diyemedi "Farklı bir kasa" dedi:D
  • Physics kartı kullanımınıda bir videoda anlatırsanız çok sevinirim çok aradım ama bir türlü eski konular dışında bilgi bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Birde 450W güç kaynağı olması beni şaşırttı.

• ivy bridge+680gtx sistem kurmayı düşünüyorum çok beklermiyim
  • ekran kartı hariç idare eder.
  • i5 2500k + gtx560ti ya da
    i5 2500k + gtx580 ya da
    i7 2600k + gtx580 gibi bişey olsaydı ayrıca güç kaynağı da en az 500w olsaydı daha güzel olmaz mıydı? yine iyi, bazıları gibi i7 2600 yanına 2gb gt440 koymamış.
  • Özellikle o/c'lu i7 2600k işlemciye sahip bir sistemi 450W'lık bir PSU'ya emanet etmek bana çok çok güvenli gelmedi açıkçası. Onun haricinde böylesi pahalı bir anakarttan kısılıp VGA biraz öne çıkarılabilirmiş.

Bu arada 5770 ile BF3'te 40-60 FPS arası alındığı söylenmiş. Bunu 1920*1080 çözünürlükte ve Ultra ayarlarda mı aldınız acaba? Aynı kartı uzun süre kullandım, kapasitesini de gayet iyi biliyorum. Videodaki birebir aynı ayarlarla (yani 1920*1080, Ultra ayarlar -AA vs. dahil) 5770 ile minimum 40 FPS alamazsınız. Hele ki Crysis 2'de de en üst grafik ayarlarında, 1080p'de minimum 30 FPS alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 13 Şubat 2012; 15:21:03 >
  • Fiyatı vatan'da 3000 civarı.Ben daha çok bekliyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 13 Şubat 2012; 5:41:35 >
  • Ekran kartı daha iyi olabilirdi ...
    PSU düşük...
    Oyundan ve pc'den anlayan biri o fiyata daha dengeli işler yapar...

Batman arkham city'deki frame probleminin asıl nedeni dx11 ,physx değil..
    Dx9 modunda physx'i en yükseğe getirdiğinizde gtx 560ti ile rahatca oynarsınız .
    pyhsx kapalı sadece dx11 açıldıgında yine frame yerlerde olucaktır...
    bariz optimizasyon problemi var ,güya ek paket gelicekti...
  • sonunda ya asus en sonunda girdi masaüstü platformuna. bıktım artık exper casper gibi ezik firmaların aptalca kasalarına. asus geç bile kaldı masaüstünde zaten rakip yok tek kalır
  • garanti olayı diğer firmalara da örnek olması açısından gayet faydalı bizim için. bu konuda bir sorum olacak, diyelim ekran kartını alır almaz daha hiç kullanmadan satıp biraz daha üst düzey bir kart aldık aradan 1 yıl geçti ramlerden 1 tanesi arıza yaptı garantiye rami söküp de mi gönderecez yoksa komple kasayı mı? diyelim kasayı göndermek zorundayız ilk haliyle aynı donanımları taşımıyor problem olur mu?

Bu arada yeni video oynatıcınız hayırlı olsun.
  • neden şunlara i7 2600k koyuyorlar ya ???

i5 2500k koyun anakarttan biraz kısın kral ekran kartını takın. i5 2500 k ya uygun bir overclock yaparsak zaten hiç gerek kalmaz i7 2600k ya. ayrıca windowsuda parasını ekliyorlar sanırım onuda sahte kullan tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

neden şunlara i7 2600k koyuyorlar ya ???

i5 2500k koyun anakarttan biraz kısın kral ekran kartını takın. i5 2500 k ya uygun bir overclock yaparsak zaten hiç gerek kalmaz i7 2600k ya. ayrıca windowsuda parasını ekliyorlar sanırım onuda sahte kullan tamamdır

Bir zamanlar bende öyle düşünüyordum ama işin ucunda kul hakkı var bu sebeple şuan kullandığım tüm yazılımlar lisanslı hatta 3D Mark 11 in bile orijinalini aldım.
  • Bes para etmez bu PC ...
  • Yarış oyunun adını biri yazabilir mi güzele benziyor
  • Herkes donanım bilgisine sahip değil fakat araştırarak veya bu işleri iyi bilen bir tanıdığıyla toplama bilgisayar alabilirler. Adam neye ağırlık vermek istiyorsa onu daha üst modelden seçer. Akıllıca toplanmış bir bilgisayar hem ucuz maliyet hemde yüksek performans sağlar.
    Asus'un bilgisayarı kötü demiyorum, gayet iyi bir oyun bilgisayarı.Parçaların değiştilmesine karşın garanti kapsamından çıkmayışı da bilgisayarın eksiğini kapatmış.
  • yaf arkadaş bu bire birlerde tadından yenmiyor valla

yine güzel bir inceleme teşekkürler
  • Himm kendimiz toplasak çok daha ucuza gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatbabatan

Bütün bileşenlerinin asusdan olmasi iyi ama o işlemciye ve o anakarta gtx560ti olmamış.

560ti in açmadığı oyun yok son ayarlarda gayet optimal bir secim olmuş bence tek eksiği PSU, her türlü upgradeye kapalı maşallah. Ucu ucuna yetirmişler. Ayrıca gecen Vatanbilgisayar masaustulerde %30 indirim yaptığında fiyatı 2300 liraya düşmüştü ve çok iyi bir fiyat bence. Ve o Anakart Türkiye'deki hazır bilgisayarlarda görmeye alışkın olmadıgımız kadar iyi,OC konusunda da ASUSun herhangi bir kısıtlaması yok
  • Win xp sp3 e geçtiğimden beri hem donanım haberde hemde bsc videolarında sorun yaşıyorum ie, chrome, firefox hiçbiri açmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.