Şimdi Ara

1991 corolla otomatik vites sorunu gorüslerinize ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 1991 model otomatik vites arabada bir sorun var arabanın otomatik vitesi revizyon yapıldı revizyondan once olan sorunların bazıları duzeldi bazıları devam ediyor araba düz yolda hic bir sorun olmadan gidiyor vitesleri degisiyor sorun yokus larda oluyor yokus cok az da olsa cok fazlada olsa sorun aynı araba ikinci vitese geciyor sonra ücüncü vitese geciyor ücüncü vitese gectikden sonra ikinci vitese geri geliyor gaza bastıgım da tekrar ücüncü vitese gicip sonra ikinci vitese geri geliyor ücüncü vitesden ikinci vitese geldikden sonra ikinci vitesde gaza basmadan ikinci vitesde gidersem motor bagırmaya baslıyor motorun devride fazla yukseliyor bu yokus yukarı cıkancaya kadar devam ediyor yokusdan dolayı desem bunu az yokusda da yapıyor revizyon yapan otamatik sanzımancıya sordugumda sanzıman kapagı icinde governor dislisi denen disliden yaptıgını bu dislinin degisecegini söyledi toyota parca satan yerlere ve hurdacılara sordugumda governor dislisini ilk defa duyduklarını soylediler bende bu parcayı bulamadım otomatik sanzımancı ya bunun baska adı varmı kimse boyle bir disli duymadıgını soyledim oda boyle disli oldugunu soyledi bende acaba otomatik sanzımancı sanzımanı yapamadı isi sulandırıyormu diye dusunuyorum arkadaslar ricam boyle bir disli varmı varsa nereden bulabilirim tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.