T

Yüzbaşı
28 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri

sayın forumcular resimde ki masa üstü mause sağ klikde çıkan menüyü düzenleme nasıl yapılır sağ klik yapınca çıkan liste cok uzun düzenleme yapmak iztiyorum cevaplar için tesekkürler

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/dc/34/14dc347a66753a4c9604a7ee3953c231.jpeg&t=0&width=480&text=1

tesekkurler

sayın forumcular apartmanda merkezi uydu anteni ve kablo tv kutusu var uydu antenin kablosu salona kadar geliyor kablo tv kablosu da salona kadar geliyor bendede kablo tv ve kablo net aboneligim var televizyonda conax modul var kablo tv yayınlarını izliyorum fakat kablo tv de uydu yayınlarının bazıları yok televizyoda kendi uydu alıcısı var bu uydu alıcısı ve kablo tv kablosunu birlestirip televizyonda uydu yayınlarını ve kablo tv yayınlarını birlikde izlemek icin ne yapmalıyım saygılar

sayın forumcular Webroot SecureAnywhere ve eklentisi web threat shield eklentisini kaldıramıyorum internet tarayıcısını acınca hep google arama motoru sonrada webroot sayfası geliyor eklentiler menüsünede webroot un threat shield eklentisini istegim disinda yüklemis regedit den webrootla ilgili herseyi silmeye calıstım bazı parametreleri silmedi IObit uninstaller ve avg programından kaldırmaya calıstım kaldırdıkdan sonra her seferinde geri geldi webroot u bilgisayardan ve web tarayıcısından nasıl kaldıracagım cevaplarınız icin tesekkur ederim

sayın forumcular goldmaster iplus micro uydualıcının televizyon kanalları uctu bende tekrardan yükleme yapmak istedim fakat yükleme yapamadım forumlarda uydu alıcısının ayarlar menüsünden fabrika ayarlarına girip uydu alıcısını fabrika ayarlarına getirince tkgs yüklemesi ni otomatik yapıyor diye forumlarda bilgiler vardı bende uydu alıcısını fabrika ayarlarına getirmeye calıstım fabrika ayarlarına getirip tamam seceneğine bastıkdan bir süre sonra tkgs güncellemesi basarısız uyarısıverdi her denememde bu uyarıyı verdi ayarları menüsü degilde baska uydu secenekler menüsündeki tkgs güncelleme seceneginden yapmak istedim sonuc aynı tkgs güncellemesi versiyonu sıfır yazıyordu güncelleme yapamayınca da kanalları yükleyemedim turksat         uydusu haricindeki menüdeki uyduların kanallarını tarayıp yüklüyor ne yapmam lazım cevaplarınız icin tesekkür edeim

yaptım iptal edilmistir saygılar

sayın forumcu arkadaslar goldmaster full hd micro ıplus uydu alıcısı var kanalların sıralamasını yaptım fakat bastaki numaralarını degistiremiyorum bastaki nuralaral düzensiz kanal sıralama nuraları 5 6 10 27 33 49 gibi karısık gidiyor 6. sıradaki kanala bakmak istesem kumandada 49 u tuslamam gerek ben kumandada 6 ya basınca 6. sıradaki kanal gelsin istiyorum bunu 1 2 3 4 5 6 gibi degistirip sıraya alabilirmiyim kanal seserken zorluk oluyor 1 2 3 4 5 6 diye sıralama yaparsam uzakdan kumanda ile kanal gecisleri kolay olacak hayırlı forumlar
arkadaslar renault fluence yi hafif yokusda park ettigim zaman araba duruyor tık diye biraz one kayıyır on saniye gecdikden sonra bir daha tık diye biraz daha one gidiyor bu boyle devam ediyor yokus da dik bir yokus degil el frenini cekince sorun yok cevaplar icin tesekkurler
sayın forumcular android telefonlarda bazen telefonda yuklu olan uygulamalar uzerinden canlı yayınlanan futbol maclarını izliyorum telefonun ekranı kucuk oldugu icin televizyonda mac izleme gibi olmuyor bu telefonu televizyona baglayıp telefonun goruntusunu ekrana yansıtıp televizyonda bu macları izleyebilirmiyim bunun icin ne yapmam lazım cevaplar icin tesekkurler
sayın forumcular windovs 10 da bazı programları exe dosyalarının uzerine mause ile tıklamama ragmen program acılmıyor exe dosyasının uzerine mause ile sag tıklayıp gelen menuden yonetici olarak calıstır secenegini tıklayınca program acılıyor ben mause ile sag tıklayıp yonetici olarak calıstır deyip programı acmak yerine üzerine mause ile tıklayınca acılsın istiyorum onceden boyle acıyordum programları cevaplar icin tesekkur ederim
Hakkında
Forum İmzası:
tasans
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 380
İkinci El Bölümü Mesajları: 105
Konularının görüntülenme sayısı: 99.354 (Bu ay: 295)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.