Şimdi Ara

1980 CJ5 ARAÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , bu linkteki araç hakkında düşüncenizi merak ettim , bilgili kişilerin cevaplarını bekliyorum , fiyat açısından vs.. Arazi çok az kullanırım 2. araç olarak düşünüyorum , teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-1980-model-cj-5-468115330/detay/

• Arazi aracı olarakta çok bsey beklememek lazım 45 bine daha iyi bişey bulunur diye düşünüyorum bu resmen traktör gibi ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Arazi aracı olarakta çok bsey beklememek lazım 45 bine daha iyi bişey bulunur diye düşünüyorum bu resmen traktör gibi ..

45 bine daha iyi birşey bulunur derken cj serisinden bir başka araç mı yoksa binek olarak normal otomobil tarzında mı dediniz
  • 45'e wj xj bulursun ne gerek var buna. Wj bulursan tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

45'e wj xj bulursun ne gerek var buna. Wj bulursan tadından yenmez

yorumunuz için teşekkürler..eskiden beri isteğimdi bu tip araç , fiyatı 40 e fln cektirsek yine off road yapmayan kişi adına çok mu fuzuli olur , arıza durumları cok sık yaşanır mı acaba sizce ?

• arkadaşım 4.7 grand cherokee satıyordu 50bin civarına 2. araç için keyifli olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal şartlarda sevmediğim bir araçtı ama tanıdık biri alınca vazgeçilmezim oldu. 40.000 liraya kırmızı cj5 aldı, gerçekten efsane araç..

Sebebi 67 model impala gibi az rastlanılan araçlara merak salmıştım.. Ama arabayı alacakken sattılar, sonraki ise baya tuzlu oldu gerek görmedim. (Konu için :https://forum.donanimhaber.com/impala-67-hakkinda-yardim--59704995-5#-1 )

CJ5 kullanan arkadaşlar varsa lpg ile ne kadar yakıyor? 6 saatlik yol mesela.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.