Yüzbaşı
21 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba , bu linkteki araç hakkında düşüncenizi merak ettim , bilgili kişilerin cevaplarını bekliyorum , fiyat açısından vs.. Arazi çok az kullanırım 2. araç olarak düşünüyorum , teşekkürler

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-1980-model-cj-5-468115330/detay/
Arkadaşlar kolay gelsin ;

Anlayamadığım bazı sorular ve soru kalıpları var yardımcı olursanız sevinirim ..

1. sorunun cevabı 4
2.sorunun cevabı A
3.sorunun cevabı E
4.sorunun cevabı E
5.sorunun cevabı B
6.sorunun cevabı A
7.sorunun cevabı A
8.sorunun cevabı D
9.sorunun cevabı D
10.sorunun cevabı D

Şimdiden teşekkürler
Beyler volkswagene bundan dolayı dava açıp tazminat alalım bilgili arkadaşlar yönlendirsin lütfen
Arkadaşlar mesela tm3 için ygs türkçe %15 mat %10 sosyal %10 fen %5 etkisi deniliyor , bu yüzdeler alınırken katsayılar nedir peki ? örneğin matematiğin 1 sorusunun puanıyla feninki farklımı neyin yüzdelik dilimini alıyoruz
Merhaba ;

84 model Opel ASCONA aracımızın arkasında çeki kancası var fabrika çıkışında. Geçen cuma muayeneye gittiğimde çeki kancası tescil kayıtlarına işlenmemiş şekilde ağır kusur yazıldı . Emniyete gittiğmde dosyamızda çeki kancasıyla alakalı birşey yazmadığını söyledi.Araç 15 senedir bizde ama her hangi bi muayenede böyle birşey çıkmadı ama bu sefer böyle birşey çıktı ne yapacağımı şaşırdım , çıkarttırmakta istemiyorum kancayı, bilgisi olan varmı acaba?
biliyorum
Arkadaşlar en yakın şekilde bugunden itibaren lise mezunu birisi askere hangi tarihte gider acaba ? Kayseri\Kocasinan
M.E.B Lise kitaplarını nasıl bulabilirim , tek yol öğrencilerden istemek midir?
Aöf genel muhasebe 1 sınavında muhasebenin ilk aşamasıyla alakalı soru ve uzun vadeli menkul kıymetlerle alakalı soruların cevaplarını bilen varmıdır netten tam birşey bulamadm
Ogrenci gozukmek icin acikogretim yazacak arkadaslar dikkat edin kontenjanli bolumlerde seneye okul puaninizi kirar, acikogretimde okul puani kirilmiyor diye bi kulaktan dolma bilgi Varda..
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
all eyes on us
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 373
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.623 (Bu ay: 246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.