Şimdi Ara

İMPALA 67 HAKKINDA YARDIM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
25.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Türkiye'de bu araçtan 17 tane varmış. En son sahibinden.com 'da 3-4 tane 67 model vardı ama hepsi satıldı yada kaldırıldı. Bir tane daha ilan koydular oda 200.000 TL ye satılıyor.. 67 model impala satan arkadaşlar bu konuya yazarsa çok iyi olur.
  • Aracın fiyatını biraz daha aşşağıya indirmişler.
  • Geçenlerde bir tane sivasta satılık ‘67 tek kapı direksiz vardı mor renkli satılık. Fiyatı neredeyse hergün değişiyordu, satıldı mı bilmiyorum ama kayboldu listeden.
    Ben de caprice bakınıyorum ama ‘66-67 impala da olur v8 otomatik olmak şartıyla. Bu klasik piyasası öyle karışık ki. Satılık araçlara bakıyorum birgün 89 deniyor haftalarca duruyor ilan sonra aynı kişi fiyatı 160 yapmış. Takip ediyorum ara ara 3-5 düşüyor.. ya da ilan çıkıyor fiyat ve araç uygun ama hergün 3-5 artıyor fiyatı. Herhalde arayan oldukça acaba ucuza mı veriyorum deyip arttırıyor fiyatı. Lafın kısası çok ama çok dikkatli olmak lazım bu fiyasada yoksa her an tokatlanmak mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 23 Şubat 2019; 10:39:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Evet ben her hafta takip ediyorum. Mor renkli satıldı yada kaldırıldı. Geçen sene 40-70bin arasına satılıyordu bu araçlar, şimdi en az 170bin-250bin arası..

Not: Eğer revizyona uğradılarsa fiyatlar normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 23 Şubat 2019; 10:42:39 >
  • Temiz pek oynanmamış fiyatı uçuk olmayan ‘77 ve üstü caprice denk gelirse haber et hocam, memnun olurum

• 1 - Biri galeride satılıyordu. Ön lambaların bir tanesinde hasar vardı ve iç döşemesi orjinal olarak bırakılmış biraz yırtık ve bakımsız. (Kahverengi ve fiyatı hatırladığım kadarıyla 50-70bin tl arası idi)
    2 - Biri köyde çekilmişti. Çok hasarlı, dışında ve içinde yapılacak çok iş olan bir araçtı. (Siyah ve fiyatı hatırladığım kadarıyla 40-60bin tl arası idi)

Ama ilanlar kaldırıldı yada satıldı araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 23 Şubat 2019; 10:47:13 >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-kusursuz-eksiksiz-hatasiz-67-656386751/detay

Bu arabayı ben daha önce gördüm diye hatırlıyorum. Ya o yukarda bahsettiğim kahverengi araçtı yada burada yazmadığım "revizyonlu halde satılan" araçtı. Sahibinden üzerinde dolar üzerinden ilan vermişlerdi onlar, ortalama 50 yada 70bin dolar olması lazım. Baya revizyonluydu, benzettim açıkçası parlatılmış aynısı gibi..

Bu ilandaki araç 200.000 TL den 175.000 TL'ye düşürüldü.

• CapriceClassic kullanıcısına yanıt
    Tamam, bakarım tabi ki. Nick ve istek çok uyumlu
    Ben 1969 ford mustang mach 1, 67 impala ve 68 cadillac eldarado revizyona uğramamış bakıyorum.

Ford mustang çok çok pahalı. Satılık fiyatı: Ortalama 400bin ila 800bin tl arası.
    67 impala revizyonlu hali pahalı. 175bin tl
    Kaçış noktası cadillac eldarado bile pahalı 275bin tl

Klasik araba almak haram.
  • bir tane '79 eldorado var 85 bin tlye. araba pek ellenmemişe benziyor resimlerden (elden geçmesi gerekiyor ama). ilan biraz cins...https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-1979-cadillac-eldorado-biarritz-654523915/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 23 Şubat 2019; 20:14:15 >
  • Bu yılları çok değersiz, hem araç fena vaziyette. Bildiğin çürümeye terk edilmiş.
  • bende hastasıyım bu araçların ama restorasyon ve parça konusunda tereddütteyim eskiden hurdaları 10 20 bin arasıydı hatta satamıyorlardı şimdi kalmamış türktiyeyi gezmek lazım bulabilmek için

100 bin 200 bin etmez bunlar getirisi yok çünki dizilere kiralasan bile 500 1000 tl arası anca verirsin ondada200 tl mazot 100 tl şöför pek bişi kazandırmaz

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Döviz kurundan dolayı çok pahalılaştı. Normal de zaten pahalıydı, şimdi daha da pahalı. En son linkini attığım impala kayboldu ama en iyisi bence amerikaya gidip almak. Başka türlü zor bu iş bulamayız.

Aracı kiralık verirsen, mazot ve şöförü onlar halletsin bir zahmet.
  • 25bin tl ye hurda buldum 67 model. bilginize.

85 e bir tane satılık vardı ama adam 75 civarina indirip satmış.

• 65 Mustang derim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.