Şimdi Ara

19-20 yaşına gelip şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamış var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
6
Favori
9.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahz-ı yed

amele işlerine girerseniz tabii ki yorulursunuz

o yaşlarda birisi ceo mu olucak? o yaştaki birisinin gireceği her iş ''amelelik'' olucak zaten.
  • senin amelelik tanımın farklıysa bilemiyorum. amelelik dediğin şey fiziksel güç gerektiren, beyni çalıştırmaya gerek olmayan, özel eğitim gerektirmeyen, 1 ay çalışılarak anlaşılabilecek işlerdir bana göre. kasiyerlik, sekreterlik, bankacılık, hemşirelik vs.
  • Simdi calismayi kotulemiyorum, tabi ki cok guzel bir sey ama devlet uni'de cevre muh. okumakla ovunmek nedir abi? Cok mu zor bir sey yani nedir? Sizin asil isiniz OKUMAK, once onu adam gibi yapin, sonra da istediginiz yerde calisin helal olsun diyelim. Yoksa 4 sene sonra issizlik garantili bolumde okuyan adam nisantasinin en luks magazasinda calissa ne fark eder?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalışmak para kazanmanın ne kadar zor bir iş olduğunu anlamak adına önemli bence herkes bir yerde garson olarak çalışsın her yaşta nerdeyse iş bulabilirsiniz. bu sayede okumanın önemini anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çevre Müh

quote:

Orijinalden alıntı: BahtsızBedeviBenim

quote:

Orijinalden alıntı: Çevre Müh

quote:

Orijinalden alıntı: nickbulpageat

giyisi mi

açıköğretim işletme mi okuyorsun kardeş?

Çevre mühendisliği okuyorum devlet üniversitesinde.

De Facto da çalışıyorum marka ismi verip reklam yapmak istememiştim.

cv ile mi girdin hocam?

Hocam benimki biraz şans oldu ya :) Cv bırakmaya gitmiştim işte o evde de durumlar sıkıntıydı. Orda mağaza müdürü vardı sevdi beni sonra ben resim doldurup yarın bırakayım dedim. Ertesi gün oldu gittim hazır sen gelmişken ön görüşme yapalım dedi konuştuk normalde böyle birşey olmaz ama seni gözüm gerçekten çok tuttu samimi geldin bana dedi. Daha sonra bölge i.k. ile görüşmeye çağırıldım saat 11de. Orda bi 90 soruluk sınav oldum kolaydı sınav öngörüşme yapıldı insan kaynakları müdürüyle . işte 2 gün sonra da mail geldi belgeleri tamamlayıp başla diye.

Hocam 90 soru ne sorusu?

• Sorumlulukların arttığı zaman işler daha da zorlaşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yasindayim hic calismadim

• quote:

Orijinalden alıntı: PunisherLord

Simdi calismayi kotulemiyorum, tabi ki cok guzel bir sey ama devlet uni'de cevre muh. okumakla ovunmek nedir abi? Cok mu zor bir sey yani nedir? Sizin asil isiniz OKUMAK, once onu adam gibi yapin, sonra da istediginiz yerde calisin helal olsun diyelim. Yoksa 4 sene sonra issizlik garantili bolumde okuyan adam nisantasinin en luks magazasinda calissa ne fark eder?

+WesleySneijder
  • 1500 Tl az para mı ?

950 tl ye çalışan milyonlar varken buna bile burun kıvıracacak vaziyetteyseniz bilemem.Demek ki aile den var bir şeyler..
  • 19 yaşındayım hiç çalışmadım. Kendimi geliştirip, daha kalıcı işlerde çalışmayı yeğlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

bunları hayatı öğrenmek ya da kendimi geliştirmek adına yapacaksam onun yerine ingilizcemi geliştirmeyi, 2. bir dilde ilerlemeyi yeğlerim. gideceğim hukuk fakültesi hakkında araştırmalar yapmayı, ileride daha aranan ve kültürlü bir insan olmak için kendimi geliştirmeyi dükkanda çalışmaya tercih ederim.

Şuan müşteri danışmanlığı yapıyorum ve insanlarla sürekli irtibat halindeyim inanın bunun da olumlu yönleri saymakla bitmez.
  • 1500 lira para değildir. Ama kime göre, neye göre? İnsan gibi yaşamak isteyen birisi için para değildir. İyi eğitim almış birisi için hakarettir. 500€ bile etmiyor. Bugünkü şartlarda Türkiye'de karın doyurmaya ancak yetecek bir paradır. Bekar birisi için sınırlı ve monoton bir hayata yetecek bir paradır. Eğitimsiz birisi için iyi paradır, zorda olan için bulunmaz nimettir. Ama bu halka fazladır. Asgari ücreti arttırıp ikramiye vereceğim diyeni desteklemeyen halk için fazladır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lafa geldimi biz neden ileri ülke degiliz

bak ya adamlar yapıyo abi demek kolay

adam çalışıyo diye neler neler yazılmış

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Android Terminatör -- 31 Temmuz 2015; 10:48:45 >
  • Çevre Müh kullanıcısına yanıt
    18 yaşındayım 5 yazdır hep bir yerde çalışıyorum tecrübe oluyor
  • Çalışmadım hiç fakat 12 yaşımdan beri yazların %80 ini iş yerimizde geçiriyorum.Şu an 17 yaşındayım.Anca bir eleman eksikse,yükleme varken içerden birini aldıklarında falan çalışıyorum.Genelde iş yapmadan içeride dolaşıp muhabbet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 14 Eylül 2016; 16:25:30 >
  • Zzzzzzzzzz:);)

• Öldür gebert beni

• 20 yaşımdayım.. teknik lise mezunuyum. zorunlu olarak 10 ve 11. sınıf yazlarında staj yaptım (13 iş günü ve 40 iş günü.)

yani stajda bi halt öğrenmedim.. ayak işlerini yaptırdılar hep.. ilki telekomdaydı.. kablo falan taşıyodum :D

2. si bölümle alakalı olsun bari dedim.. gittim yazılım şirketine başvurdum falan..
  • 19 yaşındayım hiç çalışmadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.