Şimdi Ara

18.000 TL ye Kadar Dizel Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

18.000 TL ye kadar, kilometresi düşük, yakıtı ve problemi az dizel araç arıyorum. aklımda clio hb var. Tavsiyeleriniz nelerdir.

Şimdiden teşekkürler.

• getz
  • Bende o civarda dizel bakıyorum.

clio, getz den başka seçenek yok gibi.

biraz kasarsan c3 ve corsa olur gibi ama kas kas nereye kadar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-50-binde-orjinal-dizel-getz-55520102/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 1 Ağustos 2011; 19:13:36 >
  • Grande Punto,C3,Getz falan bulabilirsiniz güncel olarak.
    Bulabilirseniz Grande Punto'yu öneririm.
  • Bindiğim sürede en yüksek donanımı kullanayım diyorsan Seat İbiza da öneririm. Hız sabitleyici, yol bilgisayarı, dijital klima, ısıtmalı elektrikli katlanır yan aynalar, 4 cam otomatik önler tek dokunuş, ABS+EBD, 2 airbag, 6 hoparlörlü kaliteli ses sistemi, ön/arka sis farları, 15' alüminyum alaşım jantlar vs vs...
  • getz,c3
  • Getz
  • Bence o araya alınabilecek en iyi araba seat ibiza 1.4 tdı.Araba ful.Zaten vw ile ortak altyapı.Tabi karar sizin.İsterseniz ilan fln atabilirim.
  • ....

18.000 TL ye Kadar Dizel Araç Tavsiyesi
  • Kardeş sorunlu musun sen her konuya Palio öneriyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Kardeş sorunlu musun sen her konuya Palio öneriyorsun?

Sorunum var mı yok mu tam olarak bilemiyorum leblebi gibi gidiyor bu arabalar, senin için herkese bu arabayı önericem
  • quote:

Orijinalden alıntı: power003

quote:

Sorunum var mı yok mu tam olarak bilemiyorum leblebi gibi gidiyor bu arabalar, senin için herkese bu arabayı önericem

Sağol benim için birşey yaptığın için...

Yolda top gibi seken,yolda düzgün gidemeyen,rüzgar yeni mi pinpon topu gibi oradan oraya giden arabayı öner sen 18.000'e...Devam et...Sallayacağımı da sanıyorsan yanılıyorsun..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: power003

quote:

Sağol benim için birşey yaptığın için...

Yolda top gibi seken,yolda düzgün gidemeyen,rüzgar yeni mi pinpon topu gibi oradan oraya giden arabayı öner sen 18.000'e...Devam et...Sallayacağımı da sanıyorsan yanılıyorsun..

ne demek kardeşim her zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Bindiğim sürede en yüksek donanımı kullanayım diyorsan Seat İbiza da öneririm. Hız sabitleyici, yol bilgisayarı, dijital klima, ısıtmalı elektrikli katlanır yan aynalar, 4 cam otomatik önler tek dokunuş, ABS+EBD, 2 airbag, 6 hoparlörlü kaliteli ses sistemi, ön/arka sis farları, 15' alüminyum alaşım jantlar vs vs...

Bizde aynı aracı kullanıyoruz.Fiyat performans olarak bence rakiplerinden önde.Gerçi biz 23bine almıstık temizini.18 e ne kadar temzi bulunur bilinmez.Getz düşünülebilir.
  • hyundai accent era 1.5 turbo dizel 2006 fln alablrsnz
  • hatta peder satmayı dsünyr
  • corsa , punto , 206 bunlara bakabilirsin 04-05-06 model
  • 1.5 cdı mercedes motorlu bir colt bulunur o paraya. düşünün bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendikendine

1.5 cdı mercedes motorlu bir colt bulunur o paraya. düşünün bence.

colt önermeye devam :) büyüksünnn... kesinlikle haklı colt lara bi bak derim
  • :))) parasının hakkını veren her aracı önerebilirim.dün arkadaşa corsa baktık 2005 135000deki araca 21500 dedi. colt aldı başka bir arkadaşım 2010 1500deki coltu 21500 e hangisi mantıklı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.