Şimdi Ara

16 yaşındaki genç eli kız arkadaşına dokunan yolcuyu döverek öldürdü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
2
Favori
23.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
209 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet artık erkek oldun artık kız seni daha çok beğenecek, "ay ne kadar güçlü ve mert sevgilim var" diyecek !

• O kızı simdi sen içerde makattan kan aldirirken kimler hoplatacak bir düşün bakalım. Görüntülere göre vahşi yaratığın müebbet yemesi lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

Öyle olduğumu zannetmiyorum sadece olayı ırk meselesine bağlaman bana çok cahilce geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincisi hangi ırk olduğunu söylemedim. Hangisi olduğunu sen nasıl anladın? Artık hangisini düşündüysen o ırk ülkedeki suçların %80inin altından çıkıyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

Benim aklıma herhangi biri gelmedi sadece ınsanları ırklarına göre yargılamak veya değerlendirmek çok geri bir düşünce.

• Tam bir cani bir insana öyle bir cisim ile acımasızca vurmak beynine beynine gerçekten canavarca bu insan her şeyi yapar çocuğa tecavüz edip parçalayıp çöpede atar hayvanları zevk için kesip biçerde umarım içerde gereği yapılırda aramıza salmazlar ileride

• İDAM!!! 🤯🤬

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

Allah C.C mühlet verir ama ihmal etmez. Kıyamet boşuna gelmeyecek gibi. Kuran da Toplumlara gelen felaketlerin bir sebebi vardır, uyarıcı vardır uymayanlar uyanlar vardır. Bu dünyada tek gerçek vardır o da ölümdür.

• Sorun burda insanların içinde Allah korkusu yok. Felaketler gelirse boşuna değildir.

• Çukur 01 gibi 10 IQ saçma sapan dizilerin etkileri.hele şu 01 kadar zararı kimse hicbirsey veremezdi bu ülkeye. Mafya, çete dizileri olur anlarım ama bu kadar kötü ve kalitesiz bir diziyi nasıl izledi bu çocuklar? Bunu begenenlerin aklı yoktur.

Çukur acilen yayından kaldırılmalı ve çete dizileri bir daha uzun süre kontrol atina alınmalıdır. Çete dizileri hu ülkeye mafya dizilerinden çok daha fazla zarar vermektedir.

• Kabahat çocukta değil anasında babasında. Sokağa atarsan piçini böyle başkasına da bela olur. Ana baba kabahatli

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Zaten tek değilmiş soysuz velet,yanında bir arkadaşı daha olduğu için yaşlı adamın üzerine gitmiş.

• Bu icerideyken Cesur sahip cikar kiza, ilgilenir. Dizilerde ole oluyor 🙂

• Forum donanımda bu tür potansiyel manyak cok var. Kadınları aşağılayan ve surekli "benden once .... Elleyen bir kız istemem" zihniyeti dolu var. İşte bu 16 yasında ki manyak da aynı zihniyet. Kadına da erkege de hayvana ve herşeye zararı olabilecek bir zihniyet. Bu 16 yasında ki oğlanın böyle bi psikopat olmasının sebebi bir tek ailesi degil. Bu tür sapkın düşünceleri pekiştiren ve meşrulaştıran bütün toplum sorumludur.

• O cezaevindeyken her yerine dokunacaklar. 20 yıl onu bekleyecek değil ya

• antylwa kullanıcısına yanıt

bence 2 yıldan fazla yatmaz

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Kızlarda hiç suç yok yani ? Bu tiplerle takılan kızdan da çok birşey beklenemez bence. "Taraf tutmuyorum bu arada objektif konuşuyorum."

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Yalan mı söylüyor ? İşin doğrusu bu.

• Ceza evine girince akli basina?gelir itin

• togiksk T kullanıcısına yanıt
    Bazı mafyavari kişiliklere ilgileri çok büyük ' mafya babası diye tabir edilen birinin videosunu izledim ' sonra dedim ki bu insanlar kafayı yemiş. Sanıyorlar ki o adamlar herkese kafa tutuyor' o adamlar 50 tane korumayla geziyor. Devlet desteği vb şeyler var arkalarında. Ya sen ? Zengin değilsen kim takar seni ? O adamlar gibi mi olmaya ozeniyorsun ? ABD yi de geçeceğiz suç oranlarında ' bu gidişat onu gösteriyor. Bide bireysel silahlanma serbest olsa neler olur acaba.. Düşünmek dahi istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.