Şimdi Ara

16 yaşındaki genç eli kız arkadaşına dokunan yolcuyu döverek öldürdü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
2
Favori
23.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
209 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesin Karacabey soparları dır. Gerçi bursanin hepsi aynı, 2 kişiyi 1 otobüs adam dalmayı severler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farzedelim ki kayaya denk geldi vurdular. Vuran kişiye internette demediğiniz kalmaz. Gencecik çocuğa nasıl kıydınlar falan filan, twitter’da gündem ölmedin yüreğimizdesin....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi düşünsenize babanızın dövülerek öldürüldüğü videoyu izliyorsunuz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat edin hep malum ırk. Bu olayların yüzde 80'i bunlar.

Sonra dile getirdiğimiz vakit faşist diyorlar.

• Görüntüler vahşice. Canice kasten bilerek sebepsiz adam öldürmenin cezası idam olmalı. İdam idam idam. Bu tür psikopatları korkutacak başka bişey yok. Çok yazık. Bu herif asla terbiye olmaz.

• Yalnız videoda 50 küsür yaşındaki adamın elinin kız arkadaşının eline değdiği görüntü yok. Sadece darp edildiği, kafasına vurulduğu görüntüler var. Haber başlığı ile içeriğin alakası yok. Ben adamın elinin değdiği ( bilerek ) görmeden inanmam. Belki sebep başka bir şey ve haber içeriğinde eli bilmem ne yaptı diyerek durum normalleştiriliyor. Sonuçta burası Türkiye habercilik rezil düzeyde. Artık neredeyse tüm ulaşım araçlarında kamera mevcut. Olay öncesi minibüste bulunan durum ortaya çıkmadıkça bu görüntüler benim için sebepsizce vahşi şekilde öldürülen bir adamın görüntüsü olarak kalıyor. Ayrıca arkadan kafaya vurmak tam bir itlik. Adam zaten arkadan gelen darbe yüzünden afallıyor.

• fatihgeyikci kullanıcısına yanıt

dediğinin bir kısmına katılıyorum verdiğim akıl yaptıgım yanlış ama dediğim doğru insan zorunda kalırsa başını en az belaya bulaşarak sıyırmalı hemde canını ve sevdiklerini korumalı

onun dışında dengesiz sensin

• Ülke de magandalık çok yükseldi toplum içerisinde hayatın olağan akışına uymayan davranışlar olağanlaştı, iç işlerinin artık bu konuya eğilmesi lazım.

• Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin. Gerçekten çok zor bir durum.. Sanırım kafanın üst kısmına vurulan darbede beyin kanaması geçiriyor. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Çok masumlar değil mi :)

Bir ders notu almak için 15 dk evine gittim kızın o 15 dk da 4 kiz sevgileri ile odalarına geçtiler 20 dk sonra. Sesler gelmeye başladı yanımdaki yine başladı .... Dedi n

Adam 5 erkeğin olduğu. Yere kız getirip seviseni bilirim

Üniversite. Namusuyla yaşayan var

Bunlar çok azınlıkta nedeni çok basit çünkü aile baba baskısı ile içinde olanları hemen dışarıya çıkartıyor

Ailesinin baskısı olmadan bilinçli davrananlar zaten belli. Öyle kolay sevgili olamazsın. Ciddi davranırlar

• idam şart, yaşı başı önemli değil, hak eden hak ettiği cezayı alacak. bu pislik, 15 yıl yatsa çıksa topluma ne faydası olacak, çıkınca atomu mu parçalayacak, hayırlı bir insan mı olacak? devlet böyle pisliklere bakmamalı, bunlara verilen su bile haram.

• kasten adam öldürmekten 3 kez ağırlaştırılmış müebbet alır 10-12 yıla da çıkar zaten.

gerçi yaşı da 16, bu kadar ceza bile almayabilir.

güzel yurdumun yeni adalet anlayışı böyle maalesef.

kasten adam öldüren bir katili daha ne diye beslersin anlamam.

madem idam yok, koy 1x1 metre hücreye ayağını bile uzatamadan kendi geberip gitsin.

• Bu çocuğun ben yedi sülalesini .. şu videoya kim dayanabilir düşünsenize babanızın veya yakınınızın böyle katledildiğini izliyorsunuz .. cezayı kendiniz kesersiniz adalet beklemeyin Türkiye'de. Allah sabır versin adamın ailesine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sebastiansyzmanski -- 3 Eylül 2020; 10:48:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silah kabzasını vururken çekiç etkisi yapıyor metal sonuçta yani adamı bir nevi kafasına çekiçle vurarak öldürmüş

• Bu çocuk ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alır(25 yıl)

2/3 infaz rejimi uygulanacak ve 18 yaşına kadar geçirdiği süreler 1 e 2 sayılacak(yani 1 gün yattığı 2 gün sayılacak)

doğum tarihini tam olarak bilmediğim için ben düz hesap yaptım ve şartla tahliye tarihi

30.04.2037 bunun eğer ki o yıllara kadar denetim serbestlik yasası değişmez ise 1 yıl kala denetime çıkacak.

30.04.2036 tahliye tarihi(18 e kadar yattığı süreler 1 e 2 sayılmamış haliyle)

• Konudan bağımsız mesajlara Beğendi ikonunun yanına Beğenmedi de gelmeli.

O kadar iğrenç mesajlar var ki

• "Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı" yazıyor haberde. 16 yaşındaymış bilmem neymiş geçiniz ulan! Canice, vahşice, canavarca hisle adam öldürmek bu. Nasıl serbest kalıyor aklımı kaçırıcam artık.  İdamlık suç işleyen adamı nasıl serbest bırakıyorlar.  

• İrana laf edenler şehir merkezinde şunları sallandır bakalım sonra kalıyormu bir tanesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede ağır suç oranları çok fazla arttı son yıllarda.

Yazık..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.