Şimdi Ara

16 bin TL ye Broadway aldım. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
16.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
156 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı uğurlu olsun Allah kaza vermesin
    uzun yıllar çevremdekilerin gözüne batan eski bir arabaya binmiş bir insan olarak şunu söyleyeyim en iyi araba içerisinde mutlu olduğunuz geçim derdiyle stress olup üzülmediğiniz araçtır.
    ayağını yorganına göre uzatan adam fakir olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saksoy -- 20 Şubat 2021; 15:3:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kaza bela vermesin.

Ayağını yerden kesiyor, gideceğin yere gidip getiriyorsa, bizde hız önemli değil , ben 80 km ciyim,, acelem yoksa genelde 4 de 50 ile, 5 de 60-70 ile ideal. Ne motor yorulur, ne rüzgar sesi, ne sokak gürültüsü, evimin pencersi egepen dekonik ,,, neyse öyle işte.

Eğer uyum sağlar ise havalandırma sistemi verimiliyse klima montajı yapılır.

Bizde 84 şahin vardı, 2000 de aldık, 2020 de sattık. Motor iyi yürüyen iyi fakat kaporta çürüdü zamanla. Sağlık olsun, gönlünüzce olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

Aracın yerde yüksek olmasının ne gibi zararı var hocam.

• Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluuman -- 20 Şubat 2021; 16:25:47 >
  • İyi seninki gene modelliymiş 93 model ben 90 model araca biniyorum 6 yıldır. Yalnız benimki 200 den sonra güven vermiyor :D

• 5 sene orta kasa brodbey kullandım cefakar arabalardır hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Ateşleme sizin araçta eski tiptir yani platin, distribütör ile beraber mutlaka bir yedek bulundurun ne zaman bozulacağı belli olmaz.

• Şayet arabanın yürüyen aksamında sıkıntı yoksa ,

gayet güzel işliyorsa ,

muhtemelen hayatınızda yapmış bulunduğunuz en iyi satın almalardan birini gerçekleştirmişsiniz.

Güle güle kullanın ,

Bir de, fakirlik vb hususları şaka sanırım , aksine son derece rasyonel bir hamle olmuş ,

Çok samimi bir arkadaşım ,

Sığır kendisine 4 miyon liraya daire aldı , havuzlu mavuzlu bilmem ne siteli , ancak 500TL'lik kütük gibi yatakta uyuyor , sarayda yaşasan ne olur....

sen salaksın dedim ,kızardı bozardı , gittik adam akıllı yatak aldık sabah ağrıyla kalkmıyorum Allah razı olsun diyor ,

Burada bu absürt anekdot ile mevzunun para değil işi bilmek olduğunu anlatmak istedim.

Güvenli yolculuklar dilerim ,

10 numara 5 yıldız iş yapmışsınız...

• Hocam tupludur o. Tüp hortumunu 6 ayda 1 değiştir araba yanar benim arkadaşin yandı gitti
  • HAYIRLI OLSUN , ISLATALIM ;)

ÖNCE KEBAP SONRA KÜNEFE İSTERİM

• Hayırlı olsun şu reno grubunun çoğu aracını kullandım şuanda megan var spring sorunsuz ve lpgde çok az yakar.
    Azami hız limiti kanaatimce 100 km olmalı fazlası zaten gitmiyor bağırıyor ve güven vermiyor mekanik olarak pek masraflı olmaz ancak pas ve çürük yüzünden satmistim bu alt taban ve arka amortisör kule etrafi hep çürümüştü bagaj içine dikkat seri arabadir

• quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Aracın yerde yüksek olmasının ne gibi zararı var hocam.

Hız yapınca daha rahat savrulur o hesap yoksa jeep gibi zaten altının değmesi çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

Tamam hocam teşekkürler

• benimde ford taunus merakım var , bu araç nasıldır arkadaşlar alınır mı :)

• Hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanın. 😊
  • bizi hurda araçlara mahkum edenler utansın.

• Bende araba almaya param yok gittiğim en uzak yer 50 km diye motor fiyatlarına bakayım dedim. bakmaz olaydım.

• spring almışsın başlığa broadway yazıyorsun ruh hastası mısın birader ?

• sehven yazılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merfarkav -- 6 Nisan 2021; 21:2:59 >
  • Camlar büyük güzel arabadır severim. O zamanlarda yaşadıysanız mutlu da olursunuz. Güvenlik zayıf ama bu paraya güvenli bir araba da almak hayal zaten. Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.

• O fiyata bro alsan daha iyi.

Ama taunusunda ustaları var.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.