F

Yüzbaşı
25 Aralık 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 472 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dün bitmiş. Ben normalde kredi almayacaktım ama bügün almaya karar vermdim ama zaman geçti diye bir hata veriyor. Alabilir miyim bir şey yaparak ?
...

Bu konuyu daha önce açtım ama bu sefer başka bir şey aklıma takıldı. Herkes önceki konuyu okumadığı için en baştan yazıyorum. Bu sene üniversiteye başladım. Perşembe günü sınıf grubundan hiç tanımadığım biriyle pdf çıkarmak için buluştum ve bayağı gezdik eğlendik. Kızla bir kafeye oturunca benim ilk hafta tanıştığım kızla karşılaştım 2 kız oturuyorlardı. Bana okey oynayalım 4 kişi dedi. Ben de buluştuğum kıza sorum olur dedi oynadık. O andan sonra soğuklaşmaya başladı. Ertesi gün okulda hiç pas vermedi. Akşam aradım açtı ama uyuyordu gerçekten buluşmaya çağırdım yok ya dedi sonra habelerşiriz dedim kapattık. Cumartesi günü su aboneliği için vezneye gittim foto çekip wp den attım bedel ödendi dedim espiri olsun diye ama görüldü atıp cevap vermedi. Pazar günü 17.30 gibi aradım çaldı çaldı ama açmadı. Bugün ders onlineydi. Haftada 2 gün yüz yüze. Salı ve cuma. Kız acaba kafede gördğüm kızdan dolayı mı böyle oldu? kafede gördğüm kız bana geçen trip atmıştı okulda hiç mesaj atmamıştım akşam attım diye. Ben de gıcıklandım 2 gün mesaj atmadım sanki sevgilim mi diye. Sonra kendi kendime arayınca açmayan mesaj attığım zaman cevap vermeyen kız için neden elimdeki kız arkadaştan olayım ki diyip biraz önce trip attığı için 2 gün cevap vermediğim kızı aradım. Açmadı ama biraz önce mesaj attı he canım beni aramışsın diye. Şimdi de aklıma acaba okula bu trip atan kızla konuşurken beni görürse sevgilim sanıp ya hiç benimle konuşmazsa bana gıcıklanırsa diye panikledim. Görüyorsunuz o kıza çok aşığım. Şimdi ne yapacağımı şaşırdım. Allah'ını seven bana bir akıl verip yardımcı olsun.

...

......

...
..
6 düzey mi ne seviye seviye videoları vardı. İsmi neydi ?
Birkaç gün önce kaza yapmıştım. Eve ehliyetiniz iptal edilmiştir, teslim ediniz diye mektup gelmiş. E devletten baktım böyle diyor.

Arkadaşlar üni için yeni bir şehre geldim. Şu anda çıkıp para yatıramam. Birinin telefonundan nete giriyorum ama dışarı çıkmam gerekiyor. Ama internetim yok. Bedava internet nasıl kazanırım diye araştırıyorum ama bulamadım.
Hakkında
Forum İmzası:
Kaiozki Ori Ore Wa Naru
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 362
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.506
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 508 (Bu ay: 1.778)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 467 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.