Şimdi Ara

15GB Ailece Kampanyası TURKTELEKOM (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
412
Cevap
22
Favori
83.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Andorid yazılım üzerinden bize ulaşın fatura itiraz a döşe millet 1000 dk 1000 sms 8gb ı 29 dan kullanıyor biz hazır koyunuz yolun bakalım nereye kadar yaz. :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

Andorid yazılım üzerinden bize ulaşın fatura itiraz a döşe millet 1000 dk 1000 sms 8gb ı 29 dan kullanıyor biz hazır koyunuz yolun bakalım nereye kadar yaz. :-)

Deneyelim ama ümidim yok

• 4-5 kişi beraber kullanabileceğimiz turkcell yada vodafone'da böyle bir tarife var mıdır?
  • Arkadaşlar 09.01.2017 de 6 gb ailecek taahhütüm doluyor.Mh ile yaptığım görüşmede %20 indirimden vs bahsetmedi;

6 GB DEVAM DA
    12 AY 70 TL
    +5+5+5=15 TL 3 kişi İLAVE TOPLAM 85 TL
    24 AY 60 TL
    +5+5+5=15 TL İLAVE TOPLAM 75 TL

15 GB GEÇİŞ ŞİMDİDE OLUYOR
    12 AY 99 TL ttnet fiber kullandığım için 10 tl indirim---89 OLUYOR
    +10+10+10=30 TL 3 kişi İLAVE İLAVE TOPLAM 119 TL
    24 AY 89 TL ttnet fiber kullandığım için 10 tl indirim---79 OLUYOR
    +10+10+10=30 TL 3 kişi İLAVE İLAVE TOPLAM 109 TL
    Sizce nasıl?
  • İşte o 10 , 10 lar 5 , 5 olaydı, tadından yenmezdi. Adamlar alınan ortak eğer avea harici ise 5 tl yapıyor. Yoksa avea ise 10 tl imiş.
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç internet kotasını bitirip ek paketlerin hepsini de bitirip sınırsız özelliğini denediniz mi? Denediyseniz sınırsız özellikte hız düşüşünü uyguluyorlar mi yoksa normal hız üzerinden devam ediyor mu? Duruma göre evdeki neti kapattırıp bu şekilde mobil sınırsız kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Hocam hiç internet kotasını bitirip ek paketlerin hepsini de bitirip sınırsız özelliğini denediniz mi? Denediyseniz sınırsız özellikte hız düşüşünü uyguluyorlar mi yoksa normal hız üzerinden devam ediyor mu? Duruma göre evdeki neti kapattırıp bu şekilde mobil sınırsız kullanmayı düşünüyorum.

Hocam pttcel beklenen tarifeya geçtim.2 aydır rahatladım.Aşım vs den dolayı fazla fatura ödemiyorum.18,5 tl fatura geliyor.Avea dan kurtuldum.Bu bana yetiyor.Evde ttnetfiber var onu kullanıyorum.Dışarda internete pek ihtiyacım olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 19 Ocak 2017; 14:28:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Hocam pttcel beklenen tarifeya geçtim.2 aydır rahatladım.Aşım vs den dolayı fazla fatura ödemiyorum.18,5 tl fatura geliyor.Avea dan kurtuldum.Bu bana yetiyor.Evde ttnetfiber var onu kullanıyorum.Dışarda internete pek ihtiyacım olmuyor.

Hocam iyi güzel demişsiniz de, 300 MB internet nasıl olacak? Bize ayda 3 GB yetmiyor neredeyse. Tamam evde işyerinde wi-fi ama dışarıdayken asıl lazım oluyor ne biliyim whatsuptan resimdi, arabada navigasyondu, tunein radyoydu, sosyal medyaydı vs. derken tak diye iniyor datalar,

Hele 4,5G den sonra geri tuşuna basıncaya kadar gerim gerim geriliyorsun.

Neyse bakalım benimde 6 GB paketi 3 ay sonra bitiyor bakalım nasıl bir yol çizeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 20 Ocak 2017; 0:43:54 >

• 1- Bu tarife devam ediyor mu?
    2- Biz ailecek kamu mega tarifesindeyiz, en ucuz faturasız tarifeye geçsek bu kampanyadan yararlanabilir miyiz?
  • İki saattir aliece diye okuyorum :D

• kullanan arkadaşlar bana artık 15 gb yetmiyor. her 500 mb da 7 tl. en uygun alabileceğim internet paketi var mi2? haftalik 2gb olana sms attım olumsuz geldi.

• Fatih kullanıcısına yanıt
    1. evet

2. ne demek istediniz anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulka

1. evet

Hocam biz ailecek 4 kişiyiz. Bu tarife hepimize yeter. Toplam kaç para öderiz 4 kişi? Normal tarifelerimize ek olarak gelmiyor mu bu dakika ve internet?
  • kulka K kullanıcısına yanıt
    10 gb 40 6 gb 30 lira. Ay sonunda alırsanız gün orantılı hesaplandığı için daha küçük ücretler ödersiniz. Paketi iptal etmeyi unutmayın. Size sorayım hiç 70 liralık aşım yapıp sınırsız özelliğini kullandınız mi? Ben adsl i kapattırmayı düşünüyorum. En azından herkesin cebinde sınırsız interneti olur diye düşünerek.

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt
    yok henüz 6 kez aşım oldu. 6x7tl= 42 tl. 10 kez olması kötü. keşke daha çabuk geçse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

1. evet

Hocam biz ailecek 4 kişiyiz. Bu tarife hepimize yeter. Toplam kaç para öderiz 4 kişi? Normal tarifelerimize ek olarak gelmiyor mu bu dakika ve internet?

ben de ekstra indirim olduğu için farklı olacağı için yaniltmayayim. internet hakkı bitince 500 mb 7 olarak ücretlendiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulka -- 22 Ocak 2017; 19:3:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

1. evet

ben de ekstra indirim olduğu için farklı olacağı için yaniltmayayim. internet hakkı bitince 500 mb 7 olarak ücretlendiriliyor.

Hocam söylesene ailecek bu dakika ve internetler yeter bize. Şu anki tarifelerimize ek olarak mı geliyor yoksa tarifemiz bu mu oluyor direkt?

• Fatih kullanıcısına yanıt
    tarifeleriniz değişiyor. yeni bir tarife.

• quote:

tarifeleriniz değişiyor. yeni bir tarife.

4 kişilik bir aile hepsi buradan otlanarak 1 ayı tamamlayabilir mi?
  • evet. biz 5 kişi kullanıyoruz. sadece 15 gb internet yetmiyor. oda yeğenlerim video izlediği için

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.