Şimdi Ara

1519₺/1769₺ Xiaomi Mi A3/6.09'S.AMOLED/Snpdrgn 665/4GB/48MP(IMX582)-32MP(S5KGD1)/4030mAh/UFS 2.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
4
Favori
36.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ekran Çözünürlüğü- 1080x2220 (FHD+) Piksel
    Piksel Yoğunluğu- 401 PPI
    Yonga Seti (Chipset)- Qualcomm Snapdragon 710 (SDM710)
    Grafik İşlemcisi (GPU)- Adreno 616
    CPU Üretim Teknolojisi-10 nm

Gibi daha üst özellikleriyle Meizu x8 kampanyasız 1500TL, dolasıyla başlıktaki telefon 1400TL olsa tercih edilebilir yazdım.
    Bardağın hep boş tarafını eleştiren arkadaşlar bu cihazda 2019 un amiral gemisi telefonlarında kullanılan 48 mp imx 586 sensör var, 32mp ön kamerası var bunları bilmediğinizden mi görmezden geliyorsunuz acaba?...6" lik telefona 4000mah pil koymuş adamlar bu da görmezden gelinebilecek bir şey değil.

1080p lcd ekrandansa 720p amoled ekranı tercih ederim şahsen. Çok keskin gözleriniz yoksa bu farkı da ayırt edemeyeceksiniz hem de oyunlarda daha yüksek performans alacaksınız,çok daha iyi pil süresi elde edeceksiniz...
  • Almayı düşünenler beklesin derim ben,daha çok inecek eminim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • super amoled olmasi cok iyi ama cozunurluk sasirtti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 tl ye 720p ekran
    Almamak için yeterli sebep
  • xiaomi eskiden her hafta güncelleme yapardı aylardır bi hareket yok,bu marka bu paraya alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

2000 tl ye 720p ekran
    Almamak için yeterli sebep
    Bir de şu açıdan bakın şarjı daha uzun süre gidecek, GPU ve CPU'ya daha az yük binecek bir tık yüksek performans alacaksınız. İncelemelerde izlerken beni rahatsız etmedi. Yalnız 6" için HD gerçekten düşük çözünürlük
  • Black friday zamanı bir alt modeli mi a2 64gb 1600 tl almıştım ekranı neden 720p düşürdüler anlamadım mi a2 3000 mah bataryaya sahip olmasına rağmen yoğun kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyor olumlu tarafından bakarsak cohannanın dediği gibi şarjı çok çok uzun süre gider diye düşünüyorum

• Saf Android ve Amoled ekran dışında bir artısı yok gibi buna kim 2000TL verir? Biraz ilginç bir fiyatla çıkmış, 1400TL civarında olsa tercih edilebilirdi.

• 720 p ekran rahatsız edecektir hele hele 6" bir telefonda

Her ne kadar işlemciye güç bindirmez olsa da 400 PPI dan az ekranlar yoruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Saf Android ve Amoled ekran dışında bir artısı yok gibi buna kim 2000TL verir? Biraz ilginç bir fiyatla çıkmış, 1400TL civarında olsa tercih edilebilirdi.
    Snapdragon 665, UFS 2.1, Super Amoled sayesinde ekrandan parmak izi okuma, üç kamera, 18w hızlı şarj desteği ve 1400 TL olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 4 Eylül 2019; 8:11:15 >

• NFC olduğuna emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

NFC olduğuna emin misiniz?
    Haklısınız yokmuş, bir çok site de var yazıyordu halbuki. İncelemesine bakınca olmadığını hatta eksi olarak belirtildiğini gördüm. Bir kaç sene önce neredeyse tüm cihazlar da varken neden yavaş yavaş NFC koyulmamaya başladı acaba.
  • Xiaomi ve android one ise kesinlikle uzak durmak lazım. A2 lite vardı bende sürekli yazılımsal problem çıkıyor. Her güncellemede bir yerini bozuyor adamlar. Uzak durun.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Ekran Çözünürlüğü- 1080x2220 (FHD+) Piksel
    Piksel Yoğunluğu- 401 PPI
    Yonga Seti (Chipset)- Qualcomm Snapdragon 710 (SDM710)
    Grafik İşlemcisi (GPU)- Adreno 616
    CPU Üretim Teknolojisi-10 nm

Gibi daha üst özellikleriyle Meizu x8 kampanyasız 1500TL, dolasıyla başlıktaki telefon 1400TL olsa tercih edilebilir yazdım.

• Bardağın hep boş tarafını eleştiren arkadaşlar bu cihazda 2019 un amiral gemisi telefonlarında kullanılan 48 mp imx 586 sensör var, 32mp ön kamerası var bunları bilmediğinizden mi görmezden geliyorsunuz acaba?...6" lik telefona 4000mah pil koymuş adamlar bu da görmezden gelinebilecek bir şey değil.

1080p lcd ekrandansa 720p amoled ekranı tercih ederim şahsen. Çok keskin gözleriniz yoksa bu farkı da ayırt edemeyeceksiniz hem de oyunlarda daha yüksek performans alacaksınız,çok daha iyi pil süresi elde edeceksiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 4 Eylül 2019; 8:59:24 >
  • Ekran pentile dizilime sahipmiş 720p ile birleşince Galaxy S3 ten daha kötü bir ekrana sahip oluyor. Ayrıca azami parlaklık 363 not görünüyor. Güneşte falan görmek çok zor olur.

• NFC yok telefonda...
  • Bence ihtiyaç olmadığı zaman telefon şu an için alınmamalı. Ben 4 yıldır 1000 tllik telefon kullanıyorum ve 5G li telefonlar çıkıncaya kadar almayı düşünmüyorum
  • 300 lira ekleyip A50 almak daha mantıklı.

Mi A3'de düz amoled var, süper amoled değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

300 lira ekleyip A50 almak daha mantıklı.

Mi A3'de düz amoled var, süper amoled değil.
    Mi A3'te Super AMOLED var düz amoled değil.
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3-9769.php

Kamera olarak mi A3 çok daha üstün. Android One ile güncelleme desteği de cabası. Samsung gibi 1 senede telefonu rafa kaldırmıyor. En berbat ithalatçı garantisi dahi Samsung servisinden öndedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 4 Eylül 2019; 19:17:30 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.