Şimdi Ara

15 yaşındayım boyum 167

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben Haziran'da 15 e girdim boyum her ay uzuyordu takı şubata kadar şubattan sonra 167 de takılı kaldım şuan da öyleyim 4 ayda uzamamak korkutuyor beni arkadaşlarim arasında çok kisayim en kötüsü 175 den başlıyor baba boyu 168 anne 153 3 dayım 183 civarı 2 dayım 178 civarı amcaların benle aynı bir dedem 180 civarı biri 176 civarı bir nenem 147 biri 158 bir kuzenimdayi tarafından var 195 nerdeyse sizce Max ne olurum süt içiyorum akşamları birden 600 700 ml balık yağına yeni başladım barfikse asiliyoeum egzersiz yapıyorum ara sıra sizce 180 olurmuyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Basketbol oyna, yüzme kursuna yazıl illaki faydası olacaktır illaki uzar boyun daha uzamayada bilir garantisi yok ama dediklerimi yap faydasini görürsün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • haktan24 kullanıcısına yanıt
    180 olurmuyum

• haktan24 kullanıcısına yanıt
    Bide baya zayıfım yani yasitim biri 63 64 civarı iken ben 55 civariyim göğüsumde hafif kıllar var çenem tüy sakal karışımı bıyık var kolumda kıl yok denecek kadar az ayakda doğumumdan beri kıllı

• Uzamazsın japon tipsin

• Neden be usta 175 olmaz mi

• Takılma her söylenene dediklerimi yap basketbol yüzme süt iç gelismen gerektiği kadar gelisirsin en mantıklısı bir doktora uzman a danış sana yolu yontemini anlatır her söylenen laf a takılma iyi geceler 🖐🏽

• Beslenmene dikkat et kardeşim baba boyu falan biraz geri plana atılacak işler. Spor yap arkadaşın dediği gibi yüzme basket şu bu. Uzarsın 15 yaşındasın daha, 1 belki 2 tane daha uzama dönemin var senin.

• The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    169 oldum 3 Ağustos itibariyle

• Up up up

• Yardım yok mu yaa

• The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Senin boy kaç usta yaşın kac

• Beyler 17 e Haziran'da gircem boy 174 civarı 80 olsam kafi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.