Şimdi Ara

1430 tl iphone 6s almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Komido72 (5 mesaj) DODANLI (2 mesaj) raulforever (2 mesaj) Guest-60C9D430E (1 mesaj) Kahya Yahya (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    163 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar burda bir telefoncuda yurtdışı SIFIR iphone 6s satılıyor. kapalı kutu değil ama orjinal jeletini üzerinde ve 1 yıl garantili. kendisi apple sitesinden garanti sorgulamaya girdiğinde, iphone etkinleştirin yazıyor.dediğine göre açıp sim kartı taktığımızda garanti başlıyor.sizden istediğim bu cihaz alınırmı, risk varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Komido72 -- 5 Temmuz 2018; 10:7:41 >

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raulforever -- 5 Temmuz 2018; 10:55:0 >
    Konu Sahibine Özel

yazmayı unutmuşum 1500tl den son 1430 tlye indirdi.
    |
    |
    raulforever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

170 tl pasaport kayıt parası ile 1600 e gelir

4 ay bu şekilde kullanılır 32gb ise fena değil gibi duruyor

garantisi bitmiş feleğin çemberinden geçmiş 6s lere 1700-1800 yazan var halen
    |
    |
    Komido72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dedigin cihazzz urfada mardinde kutulu cihazlardir ama bnm anlamadigim cözemedigim halenn 6s orjinal kutularin üzerinde 6s resmi varken bu kutular sade beyaz 6 gibi kutusu gibi olunca kafam karişti cihaz apple sitesinden kontrol edince garantili görünüyor dedigin cihaz 16 gb modeli bizim agabeye aldim 1300 civarina kisacasi alinabilir cunku kamerasi touc ıd herşeyi calişiyo..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cihazin kendi imea sini sorguladiginiza emin olun

kapalı kutu değil dendiğine göre telefondan bakıp sorgulanmıştır sanırsam
    |
    |
    blacksnake03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    evet arkadaşlar bna cihaz acil lazım olduğu için hemen aldım. kurulumu yaptıktan sonra garanti süresi başladı.4 temmuz 2019'a kadar garantili.şimdilik cihaz da herhangibir sorun yok bildiğiniz sıfır cihaz işte.ama şöyle bir olay oldu cihazı kurduktan sonra sürümün 10.3.3 olduğunu gördüm ve halilen cihaz çok seri ve akıcı jbte var tabi.ama ben hiç ios 10'u beğenmiyorum sanırsam birazda bug var. son sürüme geçip geçmemekle kararsız kaldım sizin fikrinizide almak isterim.

Beyaz kutulu olanlar bildiğim kadarıyla, sorunlu cihazların apple tarafından yenilenip sattığı cihazlar. Ülkemizde yok böyle bir satış ama yurt dışında var.

|
    |
    SEHZADE63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Komido72

evet arkadaşlar bna cihaz acil lazım olduğu için hemen aldım. kurulumu yaptıktan sonra garanti süresi başladı.4 temmuz 2019'a kadar garantili.şimdilik cihaz da herhangibir sorun yok bildiğiniz sıfır cihaz işte.ama şöyle bir olay oldu cihazı kurduktan sonra sürümün 10.3.3 olduğunu gördüm ve halilen cihaz çok seri ve akıcı jbte var tabi.ama ben hiç ios 10'u beğenmiyorum sanırsam birazda bug var. son sürüme geçip geçmemekle kararsız kaldım sizin fikrinizide almak isterim.
    İos 12'nin final sürümleri çıkana kadar bekle derim ios 11'e hiç bulaşma
    |
    |
    AMD Ryzen 3700X &#8226; MSI MPG X570 GAMING PLUS &#8226; MSİ RX 5700 XT 8GB GDDR6 &#8226; GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z NEO DDR4 3600MHz &#8226; CORSAIR RM750x 750W 80 Plus Gold &#8226; SAMSUNG 1TB 970 EVO NVMe
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    kuzenimden takasla geçen sene 6s almıştım 1800 civarına denk geldi 64 gb. Telefon iyi güzel ama bataryası sıkıntılıydı. Batarya değişim programına da uyuyordu gidelim bi verelim dedik. Kuzenim yurtdışı 0 cihaz diye almış ama sonradan gördüğümde vidanın yanında iz vardı orası ayrı tabi :)

gittik konya gürgençlere verelim cihazı diye. Adam demesin mi abi cihazın faturası 1978 de gözüküyor diye Şoka uğradım o an nasıl olabilir diye gördüm ben de şaşırdım. Arayıp sorduğumuzda telefonun kaçak yollarla Kilise geldiğini söyledi ama fatura olayını o da bilmiyordu. Şans işi biraz 6s ten sonra aldığım 7 ve birkaç hafta önce almış olduğum 7+ sıfır 2.ele güvenmiyoruz artık :) Herkesin başına gelecek diye bir kaide yok ama mesajım bulunsun.

iPhone 7 Plus - iPad Air 3 - Beats Solo 3 Wireless

• Teğmen
    163 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Beyaz kutulu olanlar bildiğim kadarıyla, sorunlu cihazların apple tarafından yenilenip sattığı cihazlar. Ülkemizde yok böyle bir satış ama yurt dışında var.
    Siyah renk olanından aldım ve sizce bu cihaz yenilenmiş bile olsa apple tarafından burdaki ikinci el çöplerinden daha iyi değilmi. Hem ben zannetmiyorum yenilenmiş cihazların garantilileri sıfırdan başlamaz. Şuanda kullanıyorum çok memnunum aldığıma hiç pişman değilim, hala taş gibi telefon. 1400 tlyi sonuna kadar hakediyor. Ama yurtiçi 2500 tlye değmez.

Hocam bu şartlarda böyle vergilerle bu cihaza 2500 tl vermek mantık dışı. İkinci el ise mağlumunuz işte on cihazdan yedisi sorunlu.Mecbur yurtdışı cihaza yöneliyoruz.

|
    |
    MertayKardes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yenilenmiş cihaz almak kötü bir şey değil hocam. Arkadaş sormuş diye cevapladım. Elbette nasıl kullanıldığı belli olmayan ikinci el cihaz almaktan ise mantıklı bir şey yapmışsınız en azından 1 yıl garantiniz mevcut;)

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.