Şimdi Ara

LG Nexus 4 Turkcellde Önsiparişte 1399 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
3.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar turkcellde nexus 4 ü satışa sundu 21-28 Ocak tarihleri arası önsipariş verebilirsiniz.Ve 24 Ocakta ürün gönderimine başlanacakmış

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/LG-LG-Nexus-4/1005364/.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amerikada 300 dolar hadi bizde %20 kdv olsun 360 hadi turkcellin karı yap 400-500 dolar alalım resmen sömürülüyoruz.
  • kâr oranı iphone dan pahalı

• Nexus'un benim için güzelliği google cihazı olması ve IMEİ atılabilmesiydi dolayısıyla iphone'nun yarı fiyatına güncel teknolojiyi kullanma imkanı veriyordu. Lg'nin ürettiklerine İMEİ atılamıyormuş doğruysa geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 21 Ocak 2013; 20:59:17 >
  • Yurt dışı fiyati 300 $

Bizde şuan ki kur ile ortalama 550 tl yapar ama malesef gordugunuz gibi 1400 tl

Boyle sistemin

• Şu yurtdışı fiyatı muhabbetinden bıkkınlık geldi.Sanki Amerika'da yaşıyoruz.Bir de sanki her yerde 300 dolar alet Amerika'da bile değişkenlik gösteriyor o fiyat.

Biliyoruz kardeşim orada o fiyat da bu fiyatlara satılıyor bu telefonlar yıllardır Türkiye'de.
    Firmaların kar marjları hep belli bir oranda ve değişmiyor,değişmeyecek de.
  • Yurtdışı fiyatı çok uygun evet amaLG bile o fiyatan değil 2 kat fiyattan satmaya çalışıyor.350 dolar sadece çılgınca android dağıtma için neredeyse zararına sattığı fiyattır.Bu fiyat türkiyedeki karşılıklarına göre iyi fiyat..
  • Google Play Store un açık olduğu ülkelerde 300$ diğer ülkelerde 600€ ye kadar çıkıyor fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utuman

Şu yurtdışı fiyatı muhabbetinden bıkkınlık geldi.Sanki Amerika'da yaşıyoruz.Bir de sanki her yerde 300 dolar alet Amerika'da bile değişkenlik gösteriyor o fiyat.

Biliyoruz kardeşim orada o fiyat da bu fiyatlara satılıyor bu telefonlar yıllardır Türkiye'de.
    Firmaların kar marjları hep belli bir oranda ve değişmiyor,değişmeyecek de.

Merhabalar,

Dediğiniz gibi fiyat farklı oluyor; eyalete göre vergi farklılıkları, google fiyat politikası değişiyor. Daha yeni Alabama'dan bir tane 16GB aldık. Vergiler dahil 426 USD gibi bir rakama mal oldu, ki yaklaşık 750TL demek. ÖTV vb masraflar eklenince..

Ayrıca şu da bir gerçek, özellikle ülkemizde elektronik ürünlerin ilk çıkış fiyatları yüksek oluyor. Bazı kullanıcılar ürünü daha erken alabilmek adına bütçelerinden feragat edebiliyorlar. Bütün bunlar ışığında sanki 1400 çok yüksek gibi değil..

Amacım herhangi bir firmayı korumak etmek değil elbette, fikrimi belirtmek istedim.

Saygılar..

• çok mantıklı bi fiyat değil.
    s3 ten farkı 2 gb ram. 100 200 daha verip note2 alınır, her türlü daha karlı bi alışveriş olur diye düşünüyorum
  • 21-28 Ocak tarihleri arasında LG Nexus 4 ön satış kampanyasından cihaz alan müşterilerimize 1 Aylık 1 GB internet paketi hediye!

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

21-28 Ocak tarihleri arasında LG Nexus 4 ön satış kampanyasından cihaz alan müşterilerimize 1 Aylık 1 GB internet paketi hediye!

çok vermişler dalga geçiyor gibi
  • Telefon ingilterede 400 sterline satiliyor, 1150tlye satilan bir modelin TRde OTV kazigiyla birlikte 1400e satilmasi cok degil, gonul isterdi daha da ucuz olsun ama yok.

ayrica ingilterede 529 sterline yani 1500tlye satilan iphone5se hala TRde 2000-2100tl civarinda.

bence beklenip %10 chip para ya da bonus ile alinmasi durumunda fiyati makul olabilecektir.
  • gelmesini bekliyordumda en azından 1000tl civarında bir fiyat bekliyordum.çok iyi bir telefon ama 1400de verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

21-28 Ocak tarihleri arasında LG Nexus 4 ön satış kampanyasından cihaz alan müşterilerimize 1 Aylık 1 GB internet paketi hediye!

Sırf bunun için bile alınır
    />
  • yurtdışı fiyatlarına göre elbet pahalı fakat bu eleştiri sisteme yönelik olmalı bu telefon nezdinde olunca saçma oluyor. Bence piyasaya ilk giriş için gayet güzel bir fiyat 1400 tl. iphone yada s3 gibi yüksek fiyatlardan girmedi en azından. bir süre sonra 1000 tl civarına sabitlenir ve bu fiyatlarda olunca alınası hale gelir benim görüşüm bu tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Nexus'un benim için güzelliği google cihazı olması ve IMEİ atılabilmesiydi dolayısıyla iphone'nun yarı fiyatına güncel teknolojiyi kullanma imkanı veriyordu. Lg'nin ürettiklerine İMEİ atılamıyormuş doğruysa geçiniz.

imei neden atılıyor dostum

• 1400 müş. 500 liralık telefonu 3 katına satıyorlar. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Umarım tek 1 tane bile satamazsınız.
  • Teknosa 1400den satarken -bizim bilinçsiz tüketicilerimizce- birkaç saatte tüketilirse Tcell'in tabi ki daha aşağısına satması beklenemezdi cihazı...
  • Rezillik ya almayın aldırmayın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.