Şimdi Ara

13,3' ARNOVA FAMILYPAD Tablet 199 TL (N11) (Fiyat düştü)Bugüne özel 199 TL sonrasında 299 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13,3" ekranıyla Arnova marka tablet 229 TL arkadaşlar. Son 10 adet ihtiyacı olanlar buyursun

http://www.n11.com/arnova-familypad-1g-8g-hdmi-133-and40-P55234152

Çocuklar için 7" Arnova ChildPad 129 TL

http://www.n11.com/arnova-childpad-1gb-4gb-wifi-7-android-40-P55234150

Edit: 13,3" te fiyat 199 TL + kargo bedava oldu

Edit 2: Fiyat Bugün için 199 TL dir. Yarın 299 TL'ye çekilecektir. Yarından itibaren (28.05.2015) 299 TL altına kesinlikle satılmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 27 Mayıs 2015; 15:44:09 >

• Alınmaya değer sağlam özellik göremedim, bilinmeyen marka olması da cabası. Normal fiyatı neden bu kadar pahalı bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında çok aradım çok almak istedim fiyatlaarı ateş pahasıydı şimdi işimize lazım değil fiyat normale gelmiş ederi buydu 900den niye satmaya çalıştılar hiç anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Alınmaya değer sağlam özellik göremedim, bilinmeyen marka olması da cabası. Normal fiyatı neden bu kadar pahalı bilen var mı?

Marka Archos'tur. Fransız markasıdır. Ürünlerini çin markaları ve oem üretim yapan türk markaları ile kıyaslamamak lazım
  • tek çekirdek, güzel tablo olur duvarda ama bu fiyata da iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKTEKAL

quote:

Alınmaya değer sağlam özellik göremedim, bilinmeyen marka olması da cabası. Normal fiyatı neden bu kadar pahalı bilen var mı?

Marka Archos'tur. Fransız markasıdır. Ürünlerini çin markaları ve oem üretim yapan türk markaları ile kıyaslamamak lazım

Archos olduğuna emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

quote:

Archos olduğuna emin misiniz?

Evet Archos marka.

• Archos ama eski kalitede değil artık archoslar, ttnet vermişti bi ara tabletlerini çoğu beğenmemişti. Bir de ürün en az 3 yıllık, pili ne durumdadır kim bilir. Ama indirim güzel, haber verene teşekkürler
  • Çok eski seri ürün.
    2GB ram olsa sırf hdmi çıkışı için alırdım.
  • 10 inç modeli;
    aynı zamanda dijital çerçeve olarakda kullanılabilir diyor.
    Ekran kalitesinide HD yazıyor.
    Evde ihtiyaç vardı almayı dusunuyordum,bir tane alalım bakalım.
    Özelliklerine göre fiyatı cok uygun.
    Haber veren arkadasa tesekkür ediyorum.
  • Konu başlığını güncelledim. Fiyat bugün için 199 TL: Yarın 299 TL ye çıkacaktır. Maalesef yarından itibaren 299 TL altına satılmayacaktır.
  • Bu özelliklerde ki ürünü parçalamamak için kendinizi zor tutarsınız. Hiç bi işe yaramaz boşuna almayın . Arkadaşın dediği gibi anca tablo olur
  • 1.146,76 TL den 199,00 TL a inmiş
  • bes para etmez kesme tahtasi olarak kullanicak varsa alsin
  • Çok bişey mi istiyorum bilmiyorumda.
    1146TL den 199-TL ye indirim yapabiliyorsanız Şu ürünüde 709-TL den 300 TL civarına düşürsenizde alsak.
    http://www.n11.com/asus-vm40b-s003m-1007u-2gb-500gb-gumus-mini-pc-P55235682
  • Stok bitti . YArın bir 10 tane daha alabilirsek tekrar yayına açılacaktır. Yarınki fiyat 299 TL.
  • quote:

Stok bitti . YArın bir 10 tane daha alabilirsek tekrar yayına açılacaktır. Yarınki fiyat 299 TL.

7 inc olanı 100tl yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: real_agabey

Çok bişey mi istiyorum bilmiyorumda.
    1146TL den 199-TL ye indirim yapabiliyorsanız Şu ürünüde 709-TL den 300 TL civarına düşürsenizde alsak.
    http://www.n11.com/asus-vm40b-s003m-1007u-2gb-500gb-gumus-mini-pc-P55235682

Piyasa fiyatını baz alıyoruz
    http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-arnova-familypad-fiyati,1019801.html

• Bir adet verdim satici güvenilir.
    Cöp diyenler yerden yere vuranlar cok olacaktir ancak her malin kullanim alani var.Mağazada veya atölyede ziyarete gelen müşteriye örnek model göstermek için stand a koy çevir baksın ürün tanıtımını yao Emlakci isen ofiste daireyi buradan goster video oynat offline kullan gerekirse online kullan multimedya için mutfakta kullan ne kadar kotulesenizde bu fiyat buyuk ekranın avantajını kullanacaklar için iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun 200den satildigini gören duyan sıcak firsatci artık 300den almaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.