Şimdi Ara

13,250 Riot Point 85 Lira, (SON KOD)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde son kalan kodu 85 lira paypala satıyorum.
    Satış referanslarım mevcuttur , öncelikli mesaj atanlarla konuşacağım elimde 1 adet var çünkü.
    Almak isteyen özel mesaj atsın..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dolandırıcı inanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceki satışlarının resmini gönder diyorum , farklı forumlarda satıyorum diyor. Her lafı yalan yazık paranıza
  • "Satış referanslarım mevcuttur" Onun dışında kodu ilk alamayıp ağlayarak dolandırıcı vb yazanlara gülüyorum sadece...

• İlk kodu gönder o zaman ?

• İlk kodu kesinlikle vermiyorum bunu seninle özelden okadar konuştuk vermiyorum güzel kardeşim işte hala neyi uzatıyosunuz. Zorla satmıyorum kabul eden gelsin pm atsın.
    "Satış referanslarım mevcuttur"

• quote:

Orijinalden alıntı: SSerkanZi

İlk kodu kesinlikle vermiyorum bunu seninle özelden okadar konuştuk vermiyorum güzel kardeşim işte hala neyi uzatıyosunuz. Zorla satmıyorum kabul eden gelsin pm atsın.
    "Satış referanslarım mevcuttur"

Dolandırıcı ışte öğeyi denetle resmi attı . Resimde konustugun adama sordum inanma dolandırıcı dedi

• K3BL4 kullanıcısına yanıt
    Ya tamam kardeşim uzatma kes git diyorum bu mesajların silinecek birazdan boşuna zaman kaybediyosun.
    "Kodu ilk vermiyorum"

• Dolandırıcı beyler. Adamsa resim atar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya beyler bir insan düşünün referans diye attığı resimde photoshop yapmış. Bana anlatın ya bunu?
  • Dolandiricidir konu kilit

• arkadaş 1 gün tbf kodu 1 gün 840 rp almak istiyor 1 gün 13250 rp satıyor sürüyle ünlü forumlarda ref gösterdiğim halde ilk ödemeyi almak istiyor 3 günlük üye olmasına rağmen dolandırıclık sezdim
  • bu arkadaşın konusu kilitlenene kadar her açtığı topicde bunları yazmak zorundayım.

ya beyler bir insan düşünün referans diye attığı resimde photoshop yapmış. Bana anlatın ya bunu?
  • Dolandırıcı olabilir dikkat edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam bana bile önce kodu yollamadı gerisini siz düşünün
  • Arkadaşlar şimdi şunu söylemek istiyorum herkese,
    Herkesin kendi düşünce özgürlüğü vardır buna saygı duyarım fakat iş hakaret derecesine gelince benden düzgün cevap beklemeyin. "Kesin dolandırıcı" "lan bişi almayın kandırıyo XD" "böbrek avi" gibi şeyler yazıp sonra benden saygı beklemeyin. kendi fikrinizdir her şekilde saygı duyarım "olabilir , dikkat edin" tarzı şeyler yazmakta özgürsünüz bunu yazıp gidebilirsiniz işi tartışmaya çevirmek istiyorsanız size yardımcı olamam.
    Kodu hiç kimseye ilk vermiyorum elimde son koddur fiyat sadece 85 lira paypaldır. başka ödeme şekli yoktur. indirim yoktur takas düşünebilirim özel mesaja gelebilirsiniz.
    Olay açık ve net daha fazla post kasmanıza gerek yok konuyu boşuna uzatıyorsunuz açık net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSerkanZi -- 25 Eylül 2014; 16:39:07 >

• SerkanZi

İsim bile hortumcu kokuyo lan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

SerkanZi

İsim bile hortumcu kokuyo lan :D

Bunu diyen kişi ;
    "Gerçek Ad : Tacettin BOZBA & # 3 5 0 ;"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSerkanZi -- 25 Eylül 2014; 16:47:32 >

• referansın mevcutsa yazican bot gibi mevcut yaziyosun nerde hani?sana ekmek cikmaz bu forumdan.

• Yaptığım alışverişler ;

madfatcat 1 adet 3,6k satıldı,
    SteamCanavari 840 + 400
    32coo05 1 adet 840 rp aldım

3 tae daha vardı hatırlamıyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.