Yüzbaşı
29 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi forumlar,,

Cihazımı yere düşürdüm , cam çatladı ama dokunmatik ve touch çalışıyordu. Dün de suyun içinde kalmış bir dikkatsizlik sonucu. Çatlak olduğu için , içerisine işlemiş dolayısıyla ekranda leke var ve tuş kilidi touch ve dokunmatik baya kötü durumda.

Neyse sorun benden kaynaklı garanti kapsamı vs durumu yok. Sizden ricam bilginiz varsa randevu üzerine ücret ödeyip yeni cihaz istemeyi planlıyorum. Bunun için hangi adımları yapmam gerektiğini ve ücreti hakkında beni bilgilendirebilecek olan varmı?

Teşekkür ederim.
Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.

Sormak istediğim , tavsiye almak istediğim durum şu;
Elk elektronik müh olarak tezsiz yüksek lisans yapmak istiyorum. Not ortalamam pek parlak değil 2.51.

İstanbulda bir ünide yapmak istiyorum acaba bana önerileriniz olabilir mi ? Neler yapabilirim? Nerelere başvurabilirim? Neler yapmam gerekir bu işlemler için?

Bilgisi olan yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden tecrübelerini ve tavsiyelerini aktardığı için teşekkür ederim.
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Şimdi benim laptopumda kullanmış olduğum internetten satın aldığım bir 8.1 pro keyim vardı.

Ben şimdi bu key ile yeni aldığım masaüstüne 8.1 kurmak istiyorum. Laptopuma başka bişey kurmayı planlıyorum. Acaba o bilgisayara format attığım takdirde o key boşa çıkarmı? onla etkilenştirme yapabilirmiyim?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar herkese merhaba. Biz Sezon 1'den itibaren League of Legends oynayan, öncesinde de birçok oyun tecrübesi olan 3 arkadaşız. Yıllarca kendimiz kullanmak ve çevremizdeki arkadaşlarımıza paylaşmak için basit, Türkçe ve güncel tutulan bir LoL rehberi sitesi aradık fakat bulamadık. Şimdiye kadar yapılmış olanlar ya fazlasıyla kompleks ya da güncellenmesi aylar süren rehberlerdi. En sonunda dayanamadık ve konuya kendi çapımızda bir çözüm getirmeye çalıştık. Emeklerimiz sonucunda gayet iddaalı bir iş çıktı ortaya.

Sitemizi size en kısa şekilde tanıtmaya çalışacağım. Sitemizi %100 Türkçe ve rahatça kullanabileceğiniz basitlikte tasarladık. Eşyalar, kabiliyetler, rünler ve şampiyonlar ile ilgili tüm bilgiler doyurucu ve anlaşılır şekilde hazırlandı. Şampiyonların metadaki her görevine uygun ayrı ayrı rehberler düzenledik ve en önemlisi de tüm rehberleri anbean güncelliyoruz. Sitemizdeki en sevdiğimiz özellik ise birkaç tık ile her istediğinizi yapabiliyor olmanız. Yani mesela oyuna girdiniz ve rakibiniz bir şampiyon seçti; siz onu antileyebileceğiniz şampiyonu sitede bulup o şampiyona kabiliyet ve rün ayarlama işini oyun başlamadan hızlıca yapabiliyor olacaksınız. Bu, ben ve tüm arkadaşlarım için bir rehber sitesinde aradığım en önemli özellik. Blog ve haberler bölümlerimizi de çok seveceğinize inanıyoruz. Sitede veya sosyal medyada takip edenler için sürekli bilgilendirici ve eğlenceli paylaşımlar yapıyoruz. Ayrıca sosyal medyadaki takipçilerimize önümüzdeki günlerde çekilişler ve sürprizler hazırlıyoruz. Yani anlayacağınız bu işi eksiksiz yapmaya çabalıyoruz.

Çok fazla uzatmak istemiyorum. Biz bu site için gerçekten çok uğraştık ve uğraşacağız. Hepinizi sitemize bekliyoruz. Her türlü görüş ve şikayetlerinize açığız, lütfen bize yazın. İyi oyunlar arkadaşlar.

http://www.meta-lol.com/
https://www.facebook.com/metalolofficial
Arkadaşlar aranızda anıtkabirde askerlik görevini yapmış olan veya bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? Yarın Usta birliğime teslim olacağım ama pek bir bilgi edinemedim.
Son 3-4 gündür oynadığım maçlarda boosterı iyi olan takım oyunu kazanıyor :D her takımda minumum 2 kişi elo boost yaptırıyor. Sezonun en keyifsiz zamanı gerçekten.
Arkadaşlar öncelikle hepimize hayırlı teskereler , herkese güzel insanlarla karşılaşmak nasip olsun. Aranıda Burdur merkezde acemilik yapacak ustada birlikte anıtkabir çıkan varmı?

Yada Anıtkabir hakkında bilgisi olan var mı? Atamın huzurunda askerlik yapacağım fazlasıyla heyecanlıym.
Beyler bu olayı şikayet edişi vs nasıldır? 2 oyundur karşıma gelen mid lane o kadar bariz bir şekilde kullanıyor ki, görmediği yere ultiler 0 dodge vs. Var mı şikayet edebileceğimiz bir yer?
Arkadaşlar msi laptopumda , skype ile iletişim kurarken ara ara karşı tarafa sesimin gidip gelememesi gibi sorunlar ile karşılaşıyorum acaba bu tarz bir tecrübesi olan varmı?
Arkadaşlar msi laptopumda , skype ile iletişim kurarken ara ara karşı tarafa sesimin gidip gelememesi gibi sorunlar ile karşılaşıyorum acaba bu tarz bir tecrübesi olan varmı?
Hakkında
Meslek: Elektik & Elektronik Müh
Hakkımda:
864377132a6d2898dffa195bc31e5650C.jpg
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe
Basketbol
San Antonio Spurs
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 512
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 27.569 (Bu ay: 257)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.