Şimdi Ara

13.000 TL ye bu aracı almak mantıklı mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım yeni evli 15 bin TL bütçesi var. Piyasada bu paraya ne yazık ki araç bulmak zor bu aracı alsak mantıklı olur mu?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tata-2008-tata-indigo-1.4-tdi-sw-2hy-abs-klima-403389633/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o paraya palio mantıklı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Efendy

o paraya palio mantıklı olur

hocam o paraya palio pek mantıklı değil emin olun. Palio dediğimiz aracı az çok bilirim araç alma zamanında çok araştırdım. Fakat yakıt olarak problemsizlik olarak sıkıntı. Denildiği gibi az yakan bir araç değil. Ayrıca En iyi ihtimalle 16-17 yaşında bir araç artık bakım ihtiyacı üst düzel oluyor. Tata konusunda ise pek bir bilgim yok genelde sürücü kurslarında görüyorum hb olanını.
  • Tata alınmaz

• Sana bir adet 106 lazim

• Alırsın ama kolay kolay satamazsınız

• III I II III I I kullanıcısına yanıt
    hocam söylediklerinize hak veriyorum tabiki problemleri olacaktır. Gerçi problemsiz araba da kalmadı hocam ikinci elde. Ben kullandım palio, her araba da ihtiyaç olan baskı balata triger vs vs değiştirdim. Yakıt olarak ilk aldığımda çok iyiydi sonra dan yakıtı arttı.. Neden palio önerdin derseniz, bütçeye göre en azından yarın satacağım dediğinde piyasası olduğundan dolayı önerdim. Kötü araba değil ama bakımsız kalmışsa ona diyecek bir şeyim yok
  • http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=1227

arka frenler davlumbaz , bunu unutmadan arabanın frenlerine çok güvenmemek gerek
    135 nm torkunun 2000 d/d de veriyor ki iyi sayılır , 1110 kg araç .
    sıkıştırma oranı 22 ki dizel için iyi bir rakam .
    normal bagaj 670 lt ki oldukça iyi .
    71 hp gücünü 4500 d/d veriyor ki normal .
    galiba bu kasa 2009 da makyajlandı.
    araçla ilgili bu forumdaki yorumlar genelde iyi yönde.

motor , kasa , geçmiş ,servis / yedek parça , durumları iyice kontrol edilerek almayı düşünebilir. , satın alan daha sonra satışında istediği fiyatı bulamayabilir.
    hayırlısı olsun .

• yaşadığın şehirde servis varsa seve seve al. servis bedava sorunsuz

ama yoksa yanaşma . sanayide ustayım diye geçinenlerle bozuşursun

istersen benzinli al parça ve motor konusunda daha rahat olursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tata'nın pick up modelleri güzeldi. Ülkeden çekildi galiba. Servis bakım durumları nasıl olur ki?

• İzmirde yaşıyoruz servis konusunda sıkıntı çekmeyiz 94 şahine bile 10 bin TL fiyat veriyolar.

• @By Efendy

Hocam zaten sorunsuz az yakan bir araç aranıyorsa en azından 25 binden başlar.
  • Adam 13 bin verecem diyor, öbürü teknik özelliklerinden bahsediyor. Gören sana 130 bin TL için tavsiye istiyor.

Konu basit ve açık diyor ki ben ayağımı yerden kesecek bir araç arıyorum, fiyatlar da ebesininkini görmüş. Bu paraya bir tek Şahin alınıyor, ben de ona binmek istemiyorum bu aracı alabilir miyim diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: grezcar

Adam 13 bin verecem diyor, öbürü teknik özelliklerinden bahsediyor. Gören sana 130 bin TL için tavsiye istiyor.

Konu basit ve açık diyor ki ben ayağımı yerden kesecek bir araç arıyorum, fiyatlar da ebesininkini görmüş. Bu paraya bir tek Şahin alınıyor, ben de ona binmek istemiyorum bu aracı alabilir miyim diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazakbil

http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=1227

arka frenler davlumbaz , bunu unutmadan arabanın frenlerine çok güvenmemek gerek
    135 nm torkunun 2000 d/d de veriyor ki iyi sayılır , 1110 kg araç .
    sıkıştırma oranı 22 ki dizel için iyi bir rakam .
    normal bagaj 670 lt ki oldukça iyi .
    71 hp gücünü 4500 d/d veriyor ki normal .
    galiba bu kasa 2009 da makyajlandı.
    araçla ilgili bu forumdaki yorumlar genelde iyi yönde.

motor , kasa , geçmiş ,servis / yedek parça , durumları iyice kontrol edilerek almayı düşünebilir. , satın alan daha sonra satışında istediği fiyatı bulamayabilir.
    hayırlısı olsun .

Davlumbaz fren nedir ?

• Hocam Arka bagaj kısmı Kapalı olan ama arka koltukların oralar açık olan fiorinolar var. Bende dükkan için ve kendi işlerime bakmak için idareten aldım. 2011 Model 125binde araca 18 Lira verdim. Ufak arızaları vardı cam butonlarını vs tamir ettim kendim. şimdi eşşek niyetine biniyoruz. allaha şükür sıkıntı çıkarmadı daha 6 litre mazot yakıyor 100-130 arası uzun yolda

• Hocam 2005-2006 model Suzuki alto var o paraya ve 2 hav.yas.klima,ABS var ve japon arabasidir size yeter.16-18bin yaziyorlar ama 15 e bulursun çok rahat!!

• Bu araç satılmış forumdan biri aldı galiba :) suzukilere bakıyorum şuan

• Yumurta accent gls lere bakılabilir .

• quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

Orijinalden alıntı: By Efendy

o paraya palio mantıklı olur

hocam o paraya palio pek mantıklı değil emin olun. Palio dediğimiz aracı az çok bilirim araç alma zamanında çok araştırdım. Fakat yakıt olarak problemsizlik olarak sıkıntı. Denildiği gibi az yakan bir araç değil. Ayrıca En iyi ihtimalle 16-17 yaşında bir araç artık bakım ihtiyacı üst düzel oluyor. Tata konusunda ise pek bir bilgim yok genelde sürücü kurslarında görüyorum hb olanını.

Hocam buradakiler bakmayın tatada alınır yalnız benim bildiğim TATAlardada 1.3 Multijet motor var yakıtı Palio ile aynı olacaktır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.