Şimdi Ara

12BİN TL Super Soco TS Elektrikli Motosiklet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
13.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• https://www.youtube.com/watch?v=c20vd6a0UJQ

Çinden getirtebilir miyiz?
  • Iyiymis ya tipi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi gideceğini bilsem çekerim bir tane miss gibi işe gider gelirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara bakmistim,gercekten turkiyeye gelen en kaliteli hatta tek kaliteli elektrikli motor diyebilirim,motoru bosch.fiyati 14.000 idi yanlisim olmasin.yani 12.000 iyi rakam fakat menzil 80 km idi.ekstra bataryasi icin bir batarya yeri var fakat ekstra batarya icin birkac bin tl rakam vermisti fuardaki arkadas,hatirlayamadim simdi.

• Güzelmiş hoşuma gitti.

• Yokuş çıkmayan motora para vermeyin
  • 1800w motor icin ehliyet gerekiyor sanirim
    ben gogoro'lari seviyorum. keske buraya gelse.
    https://www.gogoro.com/

• Hızlı şarj yok heralde üzdü arabalarda ki hızlı şarj neden koyulmuyor bunlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@ithline -- 14 Eylül 2019; 0:48:22 >
  • B yetiyor sanırım

• 12000tlye dere tepe tırmanan akar yakıtlı motor alınabiliyorken bu pahalı. 3 beygir bile değil bu alet. yokuş çıkartmaz. bu kadar para verdiğim aletin bir zahmet çıkarmasını isterim. elektrikli araçlar güya ucuz olacaktı.
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    hocam ilandaki 1.8kw geciyor, kanun ise;
    quote:

Yapılan trafik denetimlerinde; 0,25 kw ve üzerindeki elektrikli bisikletlerin tescilsiz olanlarına Karayolları Trafik Kanunu’nun 25. maddesi gereğince ‘172 TL ceza tutanağı düzenlenerek ve tescili yapılıncaya kadar trafikten men edilmesi, yine bu araçları A sınıfı sürücü belgesi olmadan kullananlara Karayolları Trafik Kanunu’nun 36. maddesi gereğince 1.462 TL, aynı zamanda bisiklet sahibine de aynı miktarda ceza tutanağı düzenlenmesi’ gerekmektedir. Bisiklet ve motorlu bisiklet sürücülerinin kask kullanmaması halinde aynı kanunun 78/1b maddesinden 80 TL, diğer trafik kurallarına uymadığının tespiti halinde ise kanunun 66. maddesinden 172 TL cezai işlem uygulanmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

hocam ilandaki 1.8kw geciyor, kanun ise;
    quote:

Yapılan trafik denetimlerinde; 0,25 kw ve üzerindeki elektrikli bisikletlerin tescilsiz olanlarına Karayolları Trafik Kanunu’nun 25. maddesi gereğince ‘172 TL ceza tutanağı düzenlenerek ve tescili yapılıncaya kadar trafikten men edilmesi, yine bu araçları A sınıfı sürücü belgesi olmadan kullananlara Karayolları Trafik Kanunu’nun 36. maddesi gereğince 1.462 TL, aynı zamanda bisiklet sahibine de aynı miktarda ceza tutanağı düzenlenmesi’ gerekmektedir. Bisiklet ve motorlu bisiklet sürücülerinin kask kullanmaması halinde aynı kanunun 78/1b maddesinden 80 TL, diğer trafik kurallarına uymadığının tespiti halinde ise kanunun 66. maddesinden 172 TL cezai işlem uygulanmaktadır.
    yanlış hatırlıyor olabilir ama bu elektirikli araçlar için yapılan düzenleme tarihinden evel alınmış ehliyet sahipleri için b geçerli olacaktı

• 3 sene önce cbr'ım vardı, gerçi onların da fiyatı arttı ama fiyat çok değil mi ben, yetişemiyoruz paranın değer kaybına. Güzel görünüyor ama şuna 12 bin çok gibi.

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    anladim hocam oyleyse, bilgilendirme icin tesekkurler 250w zaten cok dusuk bir guc, anlamadim gitti kuralin mantigini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

anladim hocam oyleyse, bilgilendirme icin tesekkurler 250w zaten cok dusuk bir guc, anlamadim gitti kuralin mantigini.
    Rant desek?

• İşe motorla gidip geliyorum. Günde 60km yol yapıyorum. Bir depo ile yaklaşık 600km gidiyorum. Ayda iki depo bana yetiyor. Aylık yakıt masrafım 250tl civarı. Yıllık 3bin tl yapıyor düz hesap.

Bu motor da yıllık 500tl elektrik harcasa avantajı 2500tl. Her gün şarjla uğraşmak lazım. Yedek batarya alıp yanımızda gezdirmek lazım. Değer mi bilemedim. Ben uğraşamam.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    1 depo kaç lt alıyor? Bende Mobilet tarzı birşeyler bakıyorum. Kuba Fighter ler iyi midir?

• Yurtdışında orjinal satış sitesindeki ROCO TS 2400W ve 120nm torka sahip. Bizim burda satılan 1900W 55nm torka sahip. Yine eskileri bize kakalıyorlar.

• Bende bu modeli alacakken bataryası şarjı gözümde büyüdü sonra gidip Peugeot Kisbee aldım. 50 cc olduğu için B sınıfı ehliyetle kullanıyorum. 100 km de 2 lt yakıyor. Vergi yok, sigorta yok... Benzin istasyonuna gidip arabayla yaşayamadığım duygulardan "fulleyelim kardeşim" diyorum Bunu almam için fiyatının 3-4 bin lira olması lazımdı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.