Şimdi Ara

Banabak Uygulaması Mac Fit 1 günlük deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.449
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana bak uygulamasında MACFIT ile 1 günlük giriş ücretsiz
    Ormanada hariç tüm MACFitlerde geçerli

• Ölücüyüz de bu kadar değil. Yok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah açılışta gidilirse akşam kapanana kadar spor yapılır iyi fırsat
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Her fırsatı değerlendirmek lazım
  • malaustası M kullanıcısına yanıt
    Ben de kendimi ölücü bilirdim helal olsun akşama kadar Brad Pitt'in fight clubtaki hali olup çıkarsın da sen

• Zaten bir Macfit'e gidip ben bir günlük deneme istiyorum derseniz at hırsızı tipli değilseniz alırlar. Bazı Macfitler özellikle at hırsızı tiplilerden seçiyor ama olsun.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    O halde kampanyayla combolanıp 2 gün gidilebilir
  • gitseniz zaten 1 gün misafir ederler.

• 1 ay sonra..

1 aydır macfite ücretsiz gidiyorum mesajları görürüz.
  • spora gidicem hamal gibi çalışacam üste maaşda vermiceklerr bide para isticekler enteresan salon fiatları düşmeliki insanlar huzurla spor yapsın

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Salon fiyatları gayet makul. Macfit gibi yerlere gidenler zaten belli bir geliri aşmış beyaz yakalılar zengin kokoş teyzeler, profesyonel yarışmalara katılan sponsorlu sporcular, baba parası yiyen özel okullu züppeler falan.

Senin benim gibi adamların gideceği yerler değil yani. Mesela benim gittiğim salonun fiyatı ayda 70tl idi ki gayet makul daha ne olsun yani

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Amma sallamışsın ha..Yok zenginlerin yok baba parası yiyenlerin yok züppelerin gittiği yermiş hadi ordan..İzmirdeki macfite gidiyorum ve gayetde homojen bir kitle var öğrenciside var memuruda var taksi şöförüde var iş yeri sahibide var var oğlu var yani..3-4 senedir gidiyorum ve bir sürü bu tür kişileri tanıyorum salondan.
    ...Ayrıca "senin benim gibilerin gideceği yer değil" diyerekte boşuna kompleks-duygu sömürüsü vs vs vs yapma ayda 85 tl ödüyorum senin ödediğinden 15 tl fazla ödüyoruz diyemi züppe olduk..

...İçerisi çok büyük çok fazla alet var temizlik pırıl pırıl sıcak suları şarıl şarıl akıyor kilitli dolapları var mahalle arasında 70 tl verdiğiniz yerde duş almaya sıcak su bile zor bulunuyor bizde gittik zamanında öyle yerlere..Zaten bu nedenlerle artık çok kalabalık oluyor tek sıkıntısı bu erken saatlerde gidenlere rahat ama akşam iş-okul çıkışı zamanlarında artık aşırı kalabalık oluyor tek sıkıntı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybasan -- 15 Mart 2018; 2:29:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Salon fiyatları gayet makul. Macfit gibi yerlere gidenler zaten belli bir geliri aşmış beyaz yakalılar zengin kokoş teyzeler, profesyonel yarışmalara katılan sponsorlu sporcular, baba parası yiyen özel okullu züppeler falan.

Senin benim gibi adamların gideceği yerler değil yani. Mesela benim gittiğim salonun fiyatı ayda 70tl idi ki gayet makul daha ne olsun yani

Ben Macfit'e bir kuruş para ödemeden 6 ay gitmiştim o kesimden de değilim
  • Mac fite gideceğime belediyenin parklarındaki spor aletlerini kullanırım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Amma sallamışsın ha..Yok zenginlerin yok baba parası yiyenlerin yok züppelerin gittiği yermiş hadi ordan..İzmirdeki macfite gidiyorum ve gayetde homojen bir kitle var öğrenciside var memuruda var taksi şöförüde var iş yeri sahibide var var oğlu var yani..3-4 senedir gidiyorum ve bir sürü bu tür kişileri tanıyorum salondan.
    ...Ayrıca "senin benim gibilerin gideceği yer değil" diyerekte boşuna kompleks-duygu sömürüsü vs vs vs yapma ayda 85 tl ödüyorum senin ödediğinden 15 tl fazla ödüyoruz diyemi züppe olduk..

...İçerisi çok büyük çok fazla alet var temizlik pırıl pırıl sıcak suları şarıl şarıl akıyor kilitli dolapları var mahalle arasında 70 tl verdiğiniz yerde duş almaya sıcak su bile zor bulunuyor bizde gittik zamanında öyle yerlere..Zaten bu nedenlerle artık çok kalabalık oluyor tek sıkıntısı bu erken saatlerde gidenlere rahat ama akşam iş-okul çıkışı zamanlarında artık aşırı kalabalık oluyor tek sıkıntı bu.

mac-fit 100 ltl olsa yeridir
    mahalle arasında old salonların ederi 50 tl

70-80-100 bunlar komik rakamlar.

mac fit'e gitmeyi de lüx saydılar ya, nasıl bir dünyada yaşıyorlar anlamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.