Şimdi Ara

1100 TL Fatura mı olur insafsız Vodafone !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz tahahüdümden dolayı kamu akıl küpü 5 gb tarifemden daha üst tarifeye çıkamıyorum. vodafone lu olan eşimle uzak mesafede olduğumuzdan sürekli konuşuyoruz. 750 dk kullanımımın ne bitmesine yakın ne de bittiğinde tarafıma bilgi mesajı gelmedi, şimdi de faturam gelmiş 1100 TL diye. bu yapılan tamamen saçmalıktan ibaret. kullanım detaylarına baktığımda 822 lira ücretlenen kullanım denmiş. tek tek paket harici konuşmaları topladım 575 lira çıkıyor. ona bile razıyım da arada niye bu kadar fark var. ne bulduysak kitleyelim dermiş gibi saçma sapan bir fatura geliyor. vodafone online işlemlerde bulunan şikayet hattına yazdım, ayrıca müşteri hizmetlerini de arayarak şikayet edeceğim. başına bu gibi bir durum gelen oldu mu? ne yapabilirim daha başka?

• Ne konustunuz bu kadar, insan internet paketi alir whatsapp ya da facebook uzerinden konusur.
  • Faturalı kullanmayın kardeşim biliyorsunuz operatörlerin şeytanlıklarını
  • Bu devirde Faturalı hatt !!! Çok iyi düşünmek lazım....Geçmiş olsun...
  • 2 Sene faturalı hat kullandım. 0 Sıkıntı yaşadım. Kullanmayı bilmeyen insanlar faturalı hat kullanmasın.
  • %18 vergisizdir o
  • 1881-1938 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bizim insanımız ne vurdum duymaz ayda 1 gün hattını kontrol etmek zor geliyor sonra insafsız vodafone.
  • Ya faturasız a peşin ödenen parayı operatörler beğenmeyip neden önce kullan sonra ödersin şeklindeki faturalı hatta geçirmek için bu kadar çaba sarfediyor sanıyorsunuz?

O imza atıldıktan sonra mahkemeye de verseniz o para önce ödenecek. Kullanmayın kullandırmayın
  • Ya faturasız a peşin ödenen parayı operatörler beğenmeyip neden önce kullan sonra ödersin şeklindeki faturalı hatta geçirmek için bu kadar çaba sarfediyor sanıyorsunuz?

O imza atıldıktan sonra mahkemeye de verilse o para önce ödenecek. Kullanmayın kullandırmayın
  • Faturalı hat mı? İıııüyyyyy iğrennnnç ;\
  • Faturalı Hattın tercih edilme sebebi ;Genellikle cihaz alımı içindir.. Malum kredi kartına taksit kalktı.Millette operatörlere yükleniyor..Geçen Türktelekom bayisine girdim ,Millet çatır çatır telefon alıyordu..Kimi internet -kimide yaşlılar sabit hat üzerinden alıyordu..Gençler hep Iphone alıp alıp çıkıyordu..Bizdeki bu telefon hastalığı eminim başka ülkede yoktur..
  • Yanimdadan ve 7000den dklari takip etmeliydiniz
  • Lene kullanıcısına yanıt
    başka bir ülkede yok zaten bizdeki tüketme hastalığı :D zaten çoğu insan gösteriş için model yükseltiyor vs uzun konu :D
  • halilcrs kullanıcısına yanıt
    faturalı hatta para akışı mutlaka var ama faturasızda para akışı kullanıcıya bağlı sisteme değil operatorlerde para akışını seviyorlar :D
  • Allah 19 liraya 600 dk 1000 sms 3 gb internetli tarife var faturasız miis al abi yanında 10 lira mı 15 lira mı neyse 20 lira bile olsa her yöne konuşma alırsın rahatça kullanırsın faturalı hat kullanmak nedir ya
  • Kac dk konustunuz hocam her yerde wifi var whatsapp tan konussaydiniz :(

Ustede biri yazmis faturali hat kullanmayi bilmeyen faturali hat kullanmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Temmuz 2017; 17:7:5 >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    +1
  • Skype ve Face-Time'dan konuşsaydınız daha ucuza gelirdi.

Birde vodafone'daki VoFi konuşmaları bildiğim kadarıyla tarifedeki dakikalardan düşüyor.. Eşiniz bulunduğu ülkede bi wifi'ya bağlanarak vofi kullanabilirdi.

Birde Wi-Fi üzerinden kullanılan ve 0850 ile başlayan ip numaraları kullanmak daha mantıklı olurdu. Ben NetGSM üzerinden 0850 ile başlayan ip numara aldım ve Google Play Store ve AppStore'de olan ZoiPer programını indirim hesabımı bu programa kurdum.
  • la amma uzatmış millet. adam zaten sıkıntıda. olan olmus varsa yardımcı olabılecegınız bı yol söyleyin. zaten oda daha kullanmaz veya dıkkat eder. 1100 tl fatura nedır? uyarı bıle almadım dıyo. arkadas bıraz hatalı olbılır takıp etmedıgı ıcın ama ınlarında uyarması gereklı paketın bıttıgıne yada bitecegıne dair. adamı yerden yere vurmussunuz el ınsaf
  • Sen sikayetini bildir, hata vodafone da ise duzeltirler.. Ben turkcell ve telsim zamanindan beri 17 yıldır iki hatti da kullaniyorum hic sorun yasamadim, ha ben yasamadim diye kimse yasamayacak degil. 2010 yilinda paketim bittiginde bana sms gelmemisti ve 900 tl fatura cikmisti sikayet sonrasi duzelttiler... Ben vodadone genel mudurlukte calistim zamaninda bu tarz sikayetler %95 musteri %5 sistemden kaynaklanir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.